|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Oferta skierowana głównie do ludzi z Wa-wy, gdyż jest to mała firma bukowa, ale przedstawiła wyjątkowo bogatą ofertę na zbliżające się MŚ. Z ciekawszych propozycji: Kto lepszy? 294 Japonia>Tunezja 1.35 278 Kamerun>Arabia S. 1.35 271 Korea>Polska 1.90 sa mecz 2.80 było 3.0 Jutro dalsze propozycje i pewniaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
W uzupełnieniu jeszcze dodam iż oferta obejmuje aż 284 pozycje, przy czym czystych meczy jako takich jest na razie 16-pierwsza kolejka. Można grać ilość bramek-ogólnie i szczegółowo dla każdej drużyny, najlepszy strzelec jw.,kto wyjdzie kto lepszy zarówno w grupie jak i między grupami,finał?, kto najlepszy z danego kontynentu itd. Żaden buk naziemny nie przygotował tak ciekawej oferty. Wkrótce propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Musze przyznać zik że Betako według mnie jest najlepszym polskim bukiem(oferta jest bardzo rozbudowana),ale niestety dla większości nie dostępnym. Wiem że jakiś czas temu mieli pare punktów w większych miastach,w chwili obecnej jest ich coraz mniej(dwa w wawie o których wiem). Moim zdaniem przyczyną która odegrała kluczową role w tak drastycznym zmniejszeniu się ilości punktów były konie. Ludzie zarządzający tą firmą liczyli na dużo większe zainteresowanie tym sportem. Przy okazj podziele się z wami moimi refleksjami na temat tej firmy. Rewelacyjną sprawa jest to że siedząc nad ofertą można chlapnąć zimne piwko, popapusiać, wypalić pecika. Nie wiem co Wy o tym sądzicie ale dla mnie to pełna rewelacja, uważam że tak powinno być w każdej firmie.Po tych plusach pora na jakieś minusy.Według mnie największym jest trącący myszką system wysyłania typów, mam tu na myśli kupony, Ci z Was którzy choć raz odwiedzili tą firme wiedzą co ma na myśli.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Witam Jeśli chodzi o wypełnianie kuponów, to fakt. Jest trochę przy tym zachodu, ale ma to swoje plusy. Można na nich rozpisywać przeróżne systemy, niedostępne u innych buków. W końcu idąc do Profa czy STS taż trzeba swoje typy wpisać na kartkę. Z niej jakaś zaspana panienka przepisuje to na swoje blankiety, co niejednokrotnie powodowało pomyłki. W Betako jest to wykluczone. Ale jest i łyzka dziegciu. Od kilku lat nie mogą (nie chcą) załatwić sprawy związanej z potrącaniem podatku od wygranej. Jeśli na bilecie kwota na wygraną jest większa od magicznej liczby (chyba na dzisiaj coś koło 2300) to 10% podatku potrącają w każdym wypadku. Nawet kiedy jest to składowa systemu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
W Wa-wie są ich 3 punkty, czyli: siedziba Nowolipki- piwko i Wietnamce(wyścigi psów i dużo krzyku) Złoty Lew-Grójecka-browar Dw.Centralny Rzeczywiście system weryfikacji kuponów ręcznie, trochę trwa, ale widziałem, że potem wklepują to do komputera(chyba na własny użytek). Zaleta dla rekinów hazardu: max. wypłata z 1 kuponu: 50 000 zł. Nie robią problemów jak np: ToTo-Mix. Czas na propozycje: Najlepsza drużyna w MŚ z danego kontynentu: Kamerun-2.30 Japonia-1.95 Włochy- 4.80 Argentyna-2.20 co czyni całkiem ładne AKO:47.36 A jeśli dołożyć do tego przegraną Polski(prawie pewniak za 2.80) to.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
To może i ja podam pare typów:
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ARGENTYNY W MŚ* H.Crespo 3,00 * zaliczamy bramki strzelone tylko w regulaminowym czasie gry i w ewentualnych dogrywkach.
* nie przysługują zwroty za zawodników, którzy nie wystąpią
NAJLEPSZY STRZELEC W MŚ* Ronaldo 13,0
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ANGLII W MŚ* M.Owen 2,50
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI WŁOCH W MŚ* F.Totti 7,00
PIERWSZY STRZELEC BRAMKI W MECZU FINAŁOWYM MŚ* Ronaldo 20.0
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI BRAZYLII W MŚ* Ronaldo 2,30
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI FRANCJI W MŚ* D.Trezeguet 2,80
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI PORTUGALII W MŚ* P.Pauleta 3,70
NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AFRYKI W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/ * Kamerun 2,30
NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AZJI W MŚ Japonia 2,0
NAJLEPSZA DRUŻYNA Z EUROPY W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/* Włochy 4,80
Z KTÓREGO KONTYNENTU DRUŻYNA ZDOBĘDZIE MS* Ameryka Płd. 2,50
NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELONYCH W MECZU GRUPOWYM MS* 6 bramek 2.90
PIERWSZA DWÓJKA W GRUPIE ELIMINACYJNEJ /w kolejności/* GRUPA A 1:Francja 2:Urugwaj 3,10
GRUPA B 1:Hiszpania 2 Paragwaj 2,6
GRUPA C 1:Brazylia 2:Kostaryka 4,0
GRUPA D 1:Portugalia 2:Polska 3,3
GRUPA E 1:Kamerun 2:Niemcy 5,0
GRUPA F 1:Argentyna 2:Szwecja 6,0
GRUPA G 1:Włochy 2:Ekwador 4,4
GRUPA H 1:Japonia2:Rosja 5,7 Sporo "dzwonów" ale wierze że pare z nich przejdzie.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Padre: [qb]To może i ja podam pare typów:
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ARGENTYNY W MŚ* H.Crespo 3,00 * zaliczamy bramki strzelone tylko w regulaminowym czasie gry i w ewentualnych dogrywkach.
* nie przysługują zwroty za zawodników, którzy nie wystąpią
NAJLEPSZY STRZELEC W MŚ* Ronaldo 13,0
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ANGLII W MŚ* M.Owen 2,50
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI WŁOCH W MŚ* F.Totti 7,00
PIERWSZY STRZELEC BRAMKI W MECZU FINAŁOWYM MŚ* Ronaldo 20.0
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI BRAZYLII W MŚ* Ronaldo 2,30
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI FRANCJI W MŚ* D.Trezeguet 2,80
NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI PORTUGALII W MŚ* P.Pauleta 3,70
NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AFRYKI W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/ * Kamerun 2,30
NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AZJI W MŚ Japonia 2,0
NAJLEPSZA DRUŻYNA Z EUROPY W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/* Włochy 4,80
Z KTÓREGO KONTYNENTU DRUŻYNA ZDOBĘDZIE MS* Ameryka Płd. 2,50
NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELONYCH W MECZU GRUPOWYM MS* 6 bramek 2.90
PIERWSZA DWÓJKA W GRUPIE ELIMINACYJNEJ /w kolejności/* GRUPA A 1:Francja 2:Urugwaj 3,10
GRUPA B 1:Hiszpania 2 Paragwaj 2,6
GRUPA C 1:Brazylia 2:Kostaryka 4,0
GRUPA D 1:Portugalia 2:Polska 3,3
GRUPA E 1:Kamerun 2:Niemcy 5,0
GRUPA F 1:Argentyna 2:Szwecja 6,0
GRUPA G 1:Włochy 2:Ekwador 4,4
GRUPA H 1:Japonia2:Rosja 5,7 Sporo "dzwonów" ale wierze że pare z nich przejdzie.
Pozdrawiam.[/qb] Najbardziej podoba mi sie: GRUPA D 1:Portugalia 2:Polska 3,3 Gamebookers daje: Portugal and Poland 1.55 a 3,5 za Port i Koree. Czyli mozna po dosc dobrym kursie postawic, ze USA nie awansuje. No chyba, ze w Betako chodzi o dokladna kolejnosc ale jak Polska ma awansowac to chyba Portugalia nie chce trafic na Wlochow wiec innej kolejnosci nie widze. Jesli chodzi o najlepszych strzelcow to ja bym odpuscil bo wielu z tych ktorych wymieniles nie bedzie prawdopodobnie gralo w 1 albo wiecej meczach grupowych i moze nie miec okazji postrzelac. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Wedlug mnie to BETAKO=pralka brudnych pieniedzy.
Nie rozumiem u tej firmy duzo rzeczy.... :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Może i masz rację Drak ,ale dla mnie najważniejsze że póki co są wypłacalni. Dzisiaj np. nie przyjmowali zakładów na polską grupę D. Coś się wystraszyli graczy. ZIK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Dla tej firmy mówię Jak nie wierzycie skorzystajcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
.mówie wam szczerze że i moim zdaniem Betako jest najlepszym bukiem w polsce...analizowałem ich wiele kursów.są najlpsi...........a jak ktos gra progresją na remis to wyprzedzają kursy sts i profa i totomixa o dwie klasy.....pozatym...single ..jakie tylko chcesz....minusy?...troche brudno w lokalach i za dużo żółtych///
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
A wygrałes już coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Adamie Pl, skąd taka Twoja negatywna opinia o tej firmie? Czy miałeś z nimi jakieś problemy? Swego czasu organizowali zakłady na wybory do Sejmu ( Samoobrona i te sprawy). Wpadło trochę kasy-wypłacili bez problemu. O tyle jestem ciekaw, iż już trochę obstawiłem u nich na MŚ i nie wiem, czy grać dalej, czy zmienić buka.Oczywiście nie jestem ich człowiekiem, tylko typerem, jak i Ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
1.Mojej pierwszej wygranej u nich nie odebrałem, bo zgłosiłem się po 10 dniach, a oni wygrana płacą do 7 dni. Próba dochodzenia i reklamacji tylko mnie do nich zniechęciła, machnąłem reką na te sto kilkadziesiąt złotych (bo i tak musiałem).
2. Mieli wysoki kurs na remis (faworyt 1 b. nisko) - gość w punkcie się przestraszył, dzwonił do innego, i nie wziął zakładu, a kursy w internecie były jeszcze wyższe.
3. Wystrój, wygląd, klientela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Oni zwineli parę punktów, ludzi grających brak, jak coś więcej wygrasz - to ci wypłacą ??? a wpłacać to zawsze można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Po tym wszystkim wolę grać dziwne kursy w sts i prufie - nie idziesz po wygraną z duszą na ramieniu (a ja do nich szedłem i szybko uciekłem, bo kobieta zadowolona nie była). W sts ogromny przerób, wygrasz 1000 zł kogo to obchodzi. I nie musisz liczyć dni ani godzin.
A jak grasz serio to tylko internet, kursy znacznie lepsze niż betako czy ich koledzy
To tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
I przeczytaj ich regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Adamie Pl współczuję tych przygód z Betako. O tych 7 dniach to oni przypominają za każdym razem. Jest to też w ulotce. No cóż prawo było po ich stronie. Czy Ty byś postąpił inaczeJ? Tam będzie kasa brak sentymentów i tyle. Co do wyższych zagrywek to w innych bukach też dzwonią, tak mają przykazane,nis dziwnego. Ale trochę mnie wystraszyłeś. Jak coś wygram to dam znać po MŚ czy wypłacili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Grałem w Betako juz nie raz i nie było wiekszych problemów z wypłatą może nie były to oszałamiające kwoty(do 1500) ale zawsze wypłacali.
Jak wiadomo każdy buk ma swoje zasady i po to włanie są regulaminy, trzeba je przeczytać a następnie zadać sobie pytanie: Czy pasi nam gra u niego czy też może nie?
Adam PL co do jednego ma racje lepiej grać na sieci ale jeżeli już decydujemy się na granie u lokalnych to moim zdaniem oferta Betako bije na głowe inne firmy.
Padło tu pare zdań na temat klimatu w ich lokalach. Zawsze chodze na Nowolipki więc o tym punkcie moge coś powiedzieć.Lokal jak lokal nic specjalnego ale przecież nie pomieszczenie tworzy klimat tylko ludzie. Nie raz wpadałem ze znajomymi postawić pare złotych i zawsze były maksymalne śmiechy. Pewnie zastanawiacie się co(kto) nas tam tak rozśmiesza? Już Wam odpowiadam: teksty(po niektórych nie pozostaje nic innego jak tylko wywrócić się na kółka i odjechać z piskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i zachowanie gromadki stałych bywalców(z reguły podchmielonych) obstawiających konie i psy. Kto tego nie widział a tym bardziej nie słyszał tekstów które tam padają ma czego żałować. Jak już wcześniej pisałem są też inne plusy:można chlapnąć piwko, coś przekąsić,wypalić pecika. Do minusów zaliczył bym zbyt dużą ilość żółtych i tragiczne(powiewa średniowieczem)kupony.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli pamięć mnie nie myli to Betako jako pierwszy buk w Polsce oferował zakłady na wydarzenia polityczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Oryginalnie wysłał zik: [qb]O tych 7 dniach to oni przypominają za każdym razem.[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oryginalnie wysłał zik: [qb]Jest to też w ulotce. No cóż prawo było po ich stronie. Czy Ty byś postąpił inaczeJ? Tam będzie kasa brak sentymentów i tyle.[/qb] Regulamin mają nieaktualny (jeszcze z czasów bez podatku - gość tylko zabulgotał, jak sam to zobaczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - Czyli wygraną wg "regulaminu" powinni mi za kolejnym razem wypałcić bez podatku - no cóż tym razem sentymenty były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Betako  Zapomnij, chyba że grasz za 10 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Oryginalnie wysłał zik: [qb]Oczywiście nie jestem ich człowiekiem, tylko typerem, jak i Ty.[/qb] Szczerze, jak nie ma sentymetów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|