|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
nie nic nowego nie wgrywalem, podlaczalem tylko dysk kumpla pod cd-rom ale nie chcialo go wyczytac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
droga deduckji doszedlem ze cos musi mi sie przegrzewac jak gram w fma, procesor i plyta glowna napewno nie bo sprawdzalem i temperatury sa dobre, wszystko wskazuje na to ze jest to karta graficzna.
pytanie, da sie wymienic sam radiator na karcie graficznej??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Powinno dać się wymienić z każdej karty. Z tym, że z jednej łatwiej, z innej trudniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
A teraz tylko się nie śmiać ze mnie. Czym w praktyce różni się router do neostrady przewodowy i bezprzewodowy. Jak to się ustrojstwo podłącza? Czy przewodowy ejst znacznie bardziej mniej komfortowy w uzytkowaniu od bez? jak to w praktyce wygląda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Router bezprzewodowy, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga kabla łączącego go z kompem. Do odbioru danych potrzebna jest antena wifi. Router przewodowy podłącza się kablem sieciowym lub usb. Co do komfortu, ja wolę mieć kablowe podłączenie. Nie mam problemów z zasięgiem, stanem łącza itp. Jedyny minus to to, że trzeba jakoś przeciągnąć przewód (prawie zawsze się to daje ładnie zrobić). To jest tak samo jak z myszkami i klawiaturami bezprzewodowymi. Nie korzystam z nich, bo trzeba baterie wymieniać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Router bezprzewodowy, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga kabla łączącego go z kompem. Do odbioru danych potrzebna jest antena wifi. Router przewodowy podłącza się kablem sieciowym lub usb. Co do komfortu, ja wolę mieć kablowe podłączenie. Nie mam problemów z zasięgiem, stanem łącza itp. Jedyny minus to to, że trzeba jakoś przeciągnąć przewód (prawie zawsze się to daje ładnie zrobić). To jest tak samo jak z myszkami i klawiaturami bezprzewodowymi. Nie korzystam z nich, bo trzeba baterie wymieniać... dzięki micha$, jeszce jedno pewnie głupie pytanie, tego przewodowego routera nie łącze w żaden sposób z laptopem,prawda? Tylko z kablem sieciowym, a lapek pozostaje wolny? Bo zależy mi na tym, by mieć neta w laptopie nawet jak pójde piętro wyzej czy w lecie gdzies na balkon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dokładnie. Większość laptopów ma już wbudowaną kartę wifi z antenką więc możesz śmiało próbować ruszać się po domu. Bo za skutki nie ręczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
nie wiem czy to dobry teramt do napisania tego ael napisze. sciaqgnalem Counter Strike steam, niby ze to ma byc gra CS. na lapku mam CS reloaded i smiga bez niczego tu nie wiem jak wejsc w te gre i jaksie podlaczyc na jakis serwer zby grac moze ktos mi popodwie.................... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
witojcie
Zaczne od poczatku. Neta mam w sieci trójmiejskiej multicon, ip nie jest zmienne i tym samym nie moge robic za hosta w grach ;> niedawno zakupilem router i teraz na dc++ musze być pasiv, w fife ciężko się połączyć z innymi osobami. Z jednymi się udaje z drugimi nie. Od czego to zależy? Słyszałem, że da się jakoś pokombinować przy portach. Mógłby ktoś to wytłumaczyć od podstaw? Jakie porty zmienić, czy ruszać coś w ustawieniach sieci?
Z tego co wiem trzeba przekierwoać połaczenie na porcie 3658 w fifie, jak to zrobić? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Przede wszytkim, czy możesz coś ustawiać na tym routerze? Jeżeli tak połącz się z nim [127.0.0.1 lub 192.168.101.x] i zmień w ustawieniach forwarding. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
tutaj ruch, może trafię na jakiegoś speca :
szybkie pytanko szybka odpowiedz - ktora karta lepsza - geforce - gf GT czy GF ? o te dwa oznaczenia mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jednomyślnie GT chociaż w niektórych modelach ta różnica jest ledwo zauważalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
nie mogę otworzyć pliku ani przez WMP ani przez winamp. Wyskakuje mi ,że jest problem z aplikacją i musi zostać zamknięta.Czy pomimo jakiegoś błędu można jakoś otworzyć ten plik? Jesli tak , to czym?Być może nie mam jakiegoś oprogramowania itp , itd. Bardzo mi zalezy dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
139 MB filmik rodzinny  i własnie mam problem żeby otworzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie chodziło mi o rozmiar tylko rozszerzenie pliku. Te trzy literki po kropce w nazwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
mpg  Jeśli da się coś pozmieniać w ustawieniach to proszę o pomoc. Odwdzięcze się. Mam czasem dostęp do ustafffek. moje gg 99 288 37
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
mpg  Jeśli da się coś pozmieniać w ustawieniach to proszę o pomoc. Odwdzięcze się. Mam czasem dostęp do ustafffek. moje gg 99 288 37 Odinstaluj te kodeki co masz, sciagnij i zainstaluj http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/subedit+codecpack_install.exe . Nawet w media playerze pojdzie, ale sub edit jest ciekawszym odtwarzaczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|