Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
nie nic nowego nie wgrywalem, podlaczalem tylko dysk kumpla pod cd-rom ale nie chcialo go wyczytac

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
droga deduckji doszedlem ze cos musi mi sie przegrzewac jak gram w fma, procesor i plyta glowna napewno nie bo sprawdzalem i temperatury sa dobre, wszystko wskazuje na to ze jest to karta graficzna.

pytanie,
da sie wymienic sam radiator na karcie graficznej??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Powinno dać się wymienić z każdej karty. Z tym, że z jednej łatwiej, z innej trudniej...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
A teraz tylko się nie śmiać ze mnie. Czym w praktyce różni się router do neostrady przewodowy i bezprzewodowy. Jak to się ustrojstwo podłącza? Czy przewodowy ejst znacznie bardziej mniej komfortowy w uzytkowaniu od bez? jak to w praktyce wygląda?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Router bezprzewodowy, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga kabla łączącego go z kompem. Do odbioru danych potrzebna jest antena wifi. Router przewodowy podłącza się kablem sieciowym lub usb.
Co do komfortu, ja wolę mieć kablowe podłączenie. Nie mam problemów z zasięgiem, stanem łącza itp. Jedyny minus to to, że trzeba jakoś przeciągnąć przewód (prawie zawsze się to daje ładnie zrobić).
To jest tak samo jak z myszkami i klawiaturami bezprzewodowymi. Nie korzystam z nich, bo trzeba baterie wymieniać...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by micha$
Router bezprzewodowy, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga kabla łączącego go z kompem. Do odbioru danych potrzebna jest antena wifi. Router przewodowy podłącza się kablem sieciowym lub usb.
Co do komfortu, ja wolę mieć kablowe podłączenie. Nie mam problemów z zasięgiem, stanem łącza itp. Jedyny minus to to, że trzeba jakoś przeciągnąć przewód (prawie zawsze się to daje ładnie zrobić).
To jest tak samo jak z myszkami i klawiaturami bezprzewodowymi. Nie korzystam z nich, bo trzeba baterie wymieniać...

dzięki micha$, jeszce jedno pewnie głupie pytanie, tego przewodowego routera nie łącze w żaden sposób z laptopem,prawda? Tylko z kablem sieciowym, a lapek pozostaje wolny? Bo zależy mi na tym, by mieć neta w laptopie nawet jak pójde piętro wyzej czy w lecie gdzies na balkon.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dokładnie. Większość laptopów ma już wbudowaną kartę wifi z antenką więc możesz śmiało próbować ruszać się po domu. Bo za skutki nie ręczę wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
nie wiem czy to dobry teramt do napisania tego ael napisze.

sciaqgnalem Counter Strike steam, niby ze to ma byc gra CS. na lapku mam CS reloaded i smiga bez niczego tu nie wiem jak wejsc w te gre i jaksie podlaczyc na jakis serwer zby grac moze ktos mi popodwie.................... frown

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
witojcie

Zaczne od poczatku. Neta mam w sieci trójmiejskiej multicon, ip nie jest zmienne i tym samym nie moge robic za hosta w grach ;> niedawno zakupilem router i teraz na dc++ musze być pasiv, w fife ciężko się połączyć z innymi osobami. Z jednymi się udaje z drugimi nie. Od czego to zależy? Słyszałem, że da się jakoś pokombinować przy portach. Mógłby ktoś to wytłumaczyć od podstaw? Jakie porty zmienić, czy ruszać coś w ustawieniach sieci?

Z tego co wiem trzeba przekierwoać połaczenie na porcie 3658 w fifie, jak to zrobić? ;>

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Przede wszytkim, czy możesz coś ustawiać na tym routerze? Jeżeli tak połącz się z nim [127.0.0.1 lub 192.168.101.x] i zmień w ustawieniach forwarding. smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
tutaj ruch, może trafię na jakiegoś speca :

szybkie pytanko szybka odpowiedz - ktora karta lepsza - geforce - gf GT czy GF ? o te dwa oznaczenia mi chodzi

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
w sensie GS nie gf.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jednomyślnie GT chociaż w niektórych modelach ta różnica jest ledwo zauważalna.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
nie mogę otworzyć pliku ani przez WMP ani przez winamp. Wyskakuje mi ,że jest problem z aplikacją i musi zostać zamknięta.Czy pomimo jakiegoś błędu można jakoś otworzyć ten plik? Jesli tak , to czym?Być może nie mam jakiegoś oprogramowania itp , itd.

Bardzo mi zalezy smile

dzięki

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jaki format?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
139 MB

filmik rodzinny smile i własnie mam problem żeby otworzyć

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie chodziło mi o rozmiar tylko rozszerzenie pliku. Te trzy literki po kropce w nazwie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
mpg smile Jeśli da się coś pozmieniać w ustawieniach to proszę o pomoc. Odwdzięcze się. Mam czasem dostęp do ustafffek.
moje gg 99 288 37


Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by wichrowe wzgórza
mpg smile Jeśli da się coś pozmieniać w ustawieniach to proszę o pomoc. Odwdzięcze się. Mam czasem dostęp do ustafffek.
moje gg 99 288 37

Odinstaluj te kodeki co masz, sciagnij i zainstaluj http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/subedit+codecpack_install.exe
. Nawet w media playerze pojdzie, ale sub edit jest ciekawszym odtwarzaczem smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
dzięki, już robie

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1