Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
z o ® r o #1873188 21/12/2007 20:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Dobrze ,że znasz twórczośc Sienkiewicza i zastosujesz się do

tego co Ci Waść w podtekście sugerowałem...

Zaczynałem bowiem odnosić wrażenie ,że wirus chamstwa i

prostactwa przenosi się powoli z rappera20 na Ciebie.


A to,że dla mojej skuteczności [nie mniejszej[/b] niż 6-7 z 9

zdarzeń dla kursów 1.6 najefektywniejsze jest takie właśnie

granie-wykazałem w początkowym wpisie porównującym taką właśnie

grę do gry tych samych zdarzeń singlami i systemem pełnym tym

samym budżetem.

Albowiem przestrzeń góra 3 błędów pośród 9 typów jest

dla mnie najodpowiedniejsza i spokojnie się w tym "korytarzu"

3 nietrafionych mieszczę-nadal nawet przy trafieniu tylko 6z9

odnosząc wykazany tu zysk z gry.


Wesołych Świąt!


Bonus: Unibet
edi8 #1873191 21/12/2007 20:18
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Dobrze ,że znasz twórczośc Sienkiewicza i zastosujesz się do

tego co Ci Waść w podtekście sugerowałem...

Zaczynałem bowiem odnosić wrażenie ,że wirus chamstwa i

prostactwa przenosi się powoli z rappera20 na Ciebie.


A to,że dla mojej skuteczności nie mniejszej niż 6-7 z 9

zdarzeń dla kursów 1.6 najefektywniejsze jest takie właśnie

granie-wykazałem w początkowym wpisie porównującym taką właśnie

grę do gry tych samych zdarzeń singlami i systemem pełnym tym

samym budżetem.

Albowiem przestrzeń góra 3 błędów pośród 9 typów jest

dla mnie najodpowiedniejsza i spokojnie się w tym "korytarzu"

3 nietrafionych mieszczę-nadal nawet przy trafieniu tylko 6z9

odnosząc wykazany tu zysk z gry.


Wesołych Świąt!

edi8 #1873243 21/12/2007 20:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja znowu krótko:

zwróćcie uwagę na wczorajszą masówkę z NBA - Miami smile

Chyba bliżej przyjrzę się temu zjawisku od przyszłego tygodnia, zobaczymy czy porażki Realu i Miami, to tylko przypadek, czy może rzeczywiście coś w tym jest.

edi8 #1873256 21/12/2007 21:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734

Wszystko sprowadza się do słuszności stwierdzenia o własnej trafialności. Jeżeli racja będzie po naszej stronie to można tak "dopracować" system, że da nam większy jeszcze zysk jednostkowy , niż przy tradycyjnym obstawianiu singlami. Można zwiększyć obrót ( nie budżet! ) aby uzyskać maksymalizację zysku jednostkowego kosztem zysku od obrótu. Yield będzie mniejszy - ale będziemy mieli więcej jednostek zarobionych, przy zastosowaniu tego samego portfela.
Tylko to "dopracowanie" systemu ma jedną wadę - jeżeli nasze twierdzenie będzie błędne - wówczas możemy liczyć na szybszą niż tradycyjne obstawianie "singlami" utratę budżetu. Owszem można to wszystko nieco zooptymalizować, zrobić granice błędów własnych oszacowań co to trafialności , itp, ale nie psujmy sobie już Świąt smile


z o ® r o #1873260 21/12/2007 21:02
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Przygladam sie tej dyskusji i widze ze edi8 ma racje a wy go nie rozumiecie, on dowodzi ze przy trafieniu 7 zdarzen z 9 moze wygrac duzo wiecej niz systemem 7z9. Wklad w tym wypadku wynosi 36j dla systemu i rozpisu skroconego.Popieram w zlupelnosci edi-ego.
pozdrawiam i wesołych swiat

lucmacher #1873271 21/12/2007 21:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
A ja przy trafieniu 9 z 9 mogę wygrać dużo, dużo więcej jeśli wszystko dam na jeden kupon. Tylko co z tego?

z o ® r o #1873288 21/12/2007 21:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
z o R r o : niewytlumaczysz tego ludzia, ja juz pisalem o co biega a mimo to zrozumialo moze z 10% tu obecnych niestety. a ediego dalej na co stac to tyko obrazanie, a odpowiedzi na moje posty boi sie jak ognia smile

z o ® r o #1873289 21/12/2007 21:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
O to tu wszystko sie rozchodzi. Kazdy system jest o dupe potluc, jesli zakladamy w nim jakakolwiek skutecznosc trafionych typow.

Mozemy trafiac srednio 7 na 9, ale co z tego, jesli mozemy w pierwszych 27 typach trafic przypuscmy 15 (pierwsza lepsza liczba przy skut.>50%) i przy okazji stracic 108 j. Do tego zalozmy, ze na gre mamy 108 j., jak to wszystko potem wyprostowac?

Granie singli przy przecietnej skut. 7 na 9 gwarantuje zysk, natomiast ten system moze nam zwiekszyc zysk, ale rownie dobrze moze nas doprowadzic do bankructwa.

Dlaczego wiec w tym systemie kladziemy nacisk na wiekszy zysk, a bankructwo pomijamy?




polskignom #1873294 21/12/2007 21:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
polskignom : omijasz fakt ze kto kto puszcza zloty system ediego, nie jest w stanie puscic na nim takich singli jakie ja gram, z powodow wczesniej przezemnie omowionych. Edi natomiast to ominal i wszystko podpial pod swoj system, ktory wyglada pieknie, natomiast ni jak ma sie do rzeczywistosci. Zysk bedzie wiekszy, owszem tylko on nie jest w stanie zagrac tego co gra jakis profesjonalista singlami i tu jest problem, dlatego nieodpowiada laugh

polskignom #1873303 21/12/2007 21:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by polskignom
O to tu wszystko sie rozchodzi. Kazdy system jest o dupe potluc, jesli zakladamy w nim jakakolwiek skutecznosc trafionych typow.

Mozemy trafiac srednio 7 na 9, ale co z tego, jesli mozemy w pierwszych 27 typach trafic przypuscmy 15 (pierwsza lepsza liczba przy skut.>50%) i przy okazji stracic 108 j. Do tego zalozmy, ze na gre mamy 108 j., jak to wszystko potem wyprostowac?

Granie singli przy przecietnej skut. 7 na 9 gwarantuje zysk, natomiast ten system moze nam zwiekszyc zysk, ale rownie dobrze moze nas doprowadzic do bankructwa.

Dlaczego wiec w tym systemie kladziemy nacisk na wiekszy zysk, a bankructwo pomijamy?
Tu jest właśnie ładnie ujęte meritum problemu piwo

Logan #1873307 21/12/2007 21:48
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by Logan
Czytam sobie ten temat i w kazdym poscie rapper20 obrażasz innych userow. Jeszcze jeden taki post i dostajesz ostrzezenie
LOL.

LOL.

I jeszcze raz LOL. Nie byłem jeszcze na żadnym forum, na którym takie wyzwiska nie skończyły by się dla kolesia długim odpoczynkiem od tegoż forum. Widzę, że bardzo zły kierunek moderki obrano tutaj.

z o ® r o #1873308 21/12/2007 21:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
A to,że Ty takiej skuteczności o jakiej piszesz nie masz zbyt

często-i ja też jej niestety nie mam....

Dlatego znając swoje typerskie możliwości,czyli mieszczenie się

w dopuszczalnej granicy 3 błędów przy kursach 1.6 pośród niekiedy

granych np.9 zdarzeń-wiem już który ze sposobów gry daje mi

największy zysk...

I to przedstawiłem.

Tyle i aż tyle...

Mam opracowany cały katalog zagrań dostosowanych do aktualnej

sytuacji-a ujmujący to czego mogę się spodziewać w prognozowanym

obszarze moich trafień - w zależności od ilości zdarzeń,kursów,

itd.
Oczywistym jest ,że czym mniejsze kursy i mniejsza ilość granych

zdarzeń tym margines dopuszczalnych błędów się zmniejsza-ale

zawsze gram takim systemem (jeśli nie gram akurat singla..)aby

przy zakładanym trafieniu uwzględniającym w/w błędy-zysk był

jak największy.

To tyle ze strony praktycznej-bo o teorii pisali inni userzy

(nawet niektórzy chcąc wmówić mi co jest dla mnie najlepsze..).

Wszystkich chcących zapoznać się z najekonomiczniejszymi

sposobami gry przy innych parametrach(kursy,ilości zdarzeń) niż

te,które wczoraj tu podałem zapraszam po raz kolejny

do mego topicu pt.:"Analiza porównawcza systemów".

Wesołych Świąt!
edi8

z o ® r o #1873309 21/12/2007 21:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie mówię, że systemy są złe. Ale nie są też lepsze. Dają po prostu inne rezultaty. Większy zysk przy większym ryzyku. A każdy dobiera sobie te dwa parametry wedle własnego uznania. I zarówno jazda systemowca po singlowcach i na odwrót nie ma sensu.

z o ® r o #1873316 21/12/2007 21:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by z o R r o
Nie mówię, że systemy są złe. Ale nie są też lepsze. Dają po prostu inne rezultaty. Większy zysk przy większym ryzyku. A każdy dobiera sobie te dwa parametry wedle własnego uznania. I zarówno jazda systemowca po singlowcach i na odwrót nie ma sensu.

Koniec tematu wink

rapper20 #1873320 21/12/2007 21:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by rapper20
polskignom : omijasz fakt ze kto kto puszcza zloty system ediego, nie jest w stanie puscic na nim takich singli jakie ja gram, z powodow wczesniej przezemnie omowionych. Edi natomiast to ominal i wszystko podpial pod swoj system, ktory wyglada pieknie, natomiast ni jak ma sie do rzeczywistosci. Zysk bedzie wiekszy, owszem tylko on nie jest w stanie zagrac tego co gra jakis profesjonalista singlami i tu jest problem, dlatego nieodpowiada laugh

"rapper20"-

myślę,że nie musisz zbyt długo szukać ani okurzać

swoich książek z gimnazjum a szczególnie tej jednej od matmy,

więc przeczytaj sobie bo chyba nie byłeś na tej lekcji o czymś

takim jak:rozdzielczość dodawania względem mnożenia

a będziesz wiedział,że dokładnie te same typy co i Ty grasz jako

single na przestrzeni wielu dni-ja mogę zagrać w systemie...

Tylko do tego trzeba mieć to czego Ty nie masz-wiedzę!!!

edi8 #1873322 21/12/2007 21:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
edi8 : wez mnie czlowieku niezosmieszaj i dobrze wiesz ze tak nie jest i nie zagrasz moich singli twoim systemem, wkoncu po 24 godzinach szukania, cos z siebie wybrzdakales? brawo. Nie ustosunkowales sie do zadnej z moich wypowiedzie laugh tylko walneles jakims haslem, brawo

Gandhi: szkoda ze niewidzisz kto zaczal te wyzwiska i obrazanie laugh ja jedynie skrytykowalem cos, a co potem bylo mozesz zobaczyc.

rapper20 #1873411 21/12/2007 23:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Akurat Edi ma tu rację, nie trzeba koniecznie tego grać na jednym kuponie - można robić to na single, na przestrzeni np. kilku dni, odpowiednio stawkująć - tylko że wtedy mamy mniejszy yield, ponieważ zwiększa się obrót, musimy każdorazowa zagrać typ. Ale zysk wyjdzie większy.

rapper, sposób jaki odnosisz się do innych, uzasadniając twoje bystre uwagi są poniżej pewnego poziomu chłopie, więc daj sobie już na wstrzymanie. Wyzywasz od idiotów, lam, dzieciaków , powinieneś już po 3 postach dostać bana, podziękuj moderatorom za mocną pobłażliwość.

moonlight #1873430 21/12/2007 23:29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"moonlight"-

obawiam się,że skoro on na to nie wpadł od kilku dni i to nawet

pomimo mojego ukierunkowania go to i Tobie też nie uwierzy,że

można tak to zagrać.

Bariera dźwięku ilorazem IQ wyrażana jest tu nie pokonania...








moonlight #1873433 21/12/2007 23:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
proponuje zobaczyc kto zaczal wyzywanie, po moim pierwszym poscie ktory skrytykowal ediego ktory poprostu nic nie osiagnal a pieje na tym na wszystkie strony:

edi:
Jeżeli tylko udajesz idiotę-to jesteś arcymistrzem gry aktorskiej
bo uwierzyłem że nie grasz.
Ale jeśli nie udajesz a tak masz to już gorzej...

moonlight:
Edi, nie zniżaj się do poziomu jakiegoś zakompleksionego dwudziestolatka i po prostu go olej. Zwykły krzykacz, co musi światu wykrzyczeć że jest najlepszy.

Potem byly jeszcze cpuny debile itp, wiec dziwie sie dlaczego was rowniez nie powinno sie zbanowac? ba co wiecej piszecie za to jeszcze kompletne glupoty.

rapper20 #1873438 21/12/2007 23:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
zreszta nie moge juz patrzec na to co wypisuje edi8 i moonlight, poprostu brak na to slow i na poziom wiedzy ktory posiadaja jest tragiczny. Chociaz edi rzuca jeszcze jakimis haslami i sytemami, tyle ze mu nie wychodzi. Pamietajcie mowa jest srebrem, milczenie zlotem. U was to raczej mowa jest zerem smile i jako ze juz nie moge patrzec na wasze glupoty mimo dalszych prowokacji, niezajrze juz tutaj bo to najwidoczniej strata czasu.

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,916 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1