|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Dobrze ,że znasz twórczośc Sienkiewicza i zastosujesz się do
tego co Ci Waść w podtekście sugerowałem...
Zaczynałem bowiem odnosić wrażenie ,że wirus chamstwa i
prostactwa przenosi się powoli z rappera20 na Ciebie.
A to,że dla mojej skuteczności [nie mniejszej[/b] niż 6-7 z 9
zdarzeń dla kursów 1.6 najefektywniejsze jest takie właśnie
granie-wykazałem w początkowym wpisie porównującym taką właśnie
grę do gry tych samych zdarzeń singlami i systemem pełnym tym
samym budżetem.
Albowiem przestrzeń góra 3 błędów pośród 9 typów jest
dla mnie najodpowiedniejsza i spokojnie się w tym "korytarzu"
3 nietrafionych mieszczę-nadal nawet przy trafieniu tylko 6z9
odnosząc wykazany tu zysk z gry.
Wesołych Świąt!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Dobrze ,że znasz twórczośc Sienkiewicza i zastosujesz się do
tego co Ci Waść w podtekście sugerowałem...
Zaczynałem bowiem odnosić wrażenie ,że wirus chamstwa i
prostactwa przenosi się powoli z rappera20 na Ciebie.
A to,że dla mojej skuteczności nie mniejszej niż 6-7 z 9
zdarzeń dla kursów 1.6 najefektywniejsze jest takie właśnie
granie-wykazałem w początkowym wpisie porównującym taką właśnie
grę do gry tych samych zdarzeń singlami i systemem pełnym tym
samym budżetem.
Albowiem przestrzeń góra 3 błędów pośród 9 typów jest
dla mnie najodpowiedniejsza i spokojnie się w tym "korytarzu"
3 nietrafionych mieszczę-nadal nawet przy trafieniu tylko 6z9
odnosząc wykazany tu zysk z gry.
Wesołych Świąt!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja znowu krótko: zwróćcie uwagę na wczorajszą masówkę z NBA - Miami  Chyba bliżej przyjrzę się temu zjawisku od przyszłego tygodnia, zobaczymy czy porażki Realu i Miami, to tylko przypadek, czy może rzeczywiście coś w tym jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Wszystko sprowadza się do słuszności stwierdzenia o własnej trafialności. Jeżeli racja będzie po naszej stronie to można tak "dopracować" system, że da nam większy jeszcze zysk jednostkowy , niż przy tradycyjnym obstawianiu singlami. Można zwiększyć obrót ( nie budżet! ) aby uzyskać maksymalizację zysku jednostkowego kosztem zysku od obrótu. Yield będzie mniejszy - ale będziemy mieli więcej jednostek zarobionych, przy zastosowaniu tego samego portfela. Tylko to "dopracowanie" systemu ma jedną wadę - jeżeli nasze twierdzenie będzie błędne - wówczas możemy liczyć na szybszą niż tradycyjne obstawianie "singlami" utratę budżetu. Owszem można to wszystko nieco zooptymalizować, zrobić granice błędów własnych oszacowań co to trafialności , itp, ale nie psujmy sobie już Świąt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Przygladam sie tej dyskusji i widze ze edi8 ma racje a wy go nie rozumiecie, on dowodzi ze przy trafieniu 7 zdarzen z 9 moze wygrac duzo wiecej niz systemem 7z9. Wklad w tym wypadku wynosi 36j dla systemu i rozpisu skroconego.Popieram w zlupelnosci edi-ego. pozdrawiam i wesołych swiat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A ja przy trafieniu 9 z 9 mogę wygrać dużo, dużo więcej jeśli wszystko dam na jeden kupon. Tylko co z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
z o R r o : niewytlumaczysz tego ludzia, ja juz pisalem o co biega a mimo to zrozumialo moze z 10% tu obecnych niestety. a ediego dalej na co stac to tyko obrazanie, a odpowiedzi na moje posty boi sie jak ognia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
O to tu wszystko sie rozchodzi. Kazdy system jest o dupe potluc, jesli zakladamy w nim jakakolwiek skutecznosc trafionych typow.
Mozemy trafiac srednio 7 na 9, ale co z tego, jesli mozemy w pierwszych 27 typach trafic przypuscmy 15 (pierwsza lepsza liczba przy skut.>50%) i przy okazji stracic 108 j. Do tego zalozmy, ze na gre mamy 108 j., jak to wszystko potem wyprostowac?
Granie singli przy przecietnej skut. 7 na 9 gwarantuje zysk, natomiast ten system moze nam zwiekszyc zysk, ale rownie dobrze moze nas doprowadzic do bankructwa.
Dlaczego wiec w tym systemie kladziemy nacisk na wiekszy zysk, a bankructwo pomijamy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
polskignom : omijasz fakt ze kto kto puszcza zloty system ediego, nie jest w stanie puscic na nim takich singli jakie ja gram, z powodow wczesniej przezemnie omowionych. Edi natomiast to ominal i wszystko podpial pod swoj system, ktory wyglada pieknie, natomiast ni jak ma sie do rzeczywistosci. Zysk bedzie wiekszy, owszem tylko on nie jest w stanie zagrac tego co gra jakis profesjonalista singlami i tu jest problem, dlatego nieodpowiada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
O to tu wszystko sie rozchodzi. Kazdy system jest o dupe potluc, jesli zakladamy w nim jakakolwiek skutecznosc trafionych typow.
Mozemy trafiac srednio 7 na 9, ale co z tego, jesli mozemy w pierwszych 27 typach trafic przypuscmy 15 (pierwsza lepsza liczba przy skut.>50%) i przy okazji stracic 108 j. Do tego zalozmy, ze na gre mamy 108 j., jak to wszystko potem wyprostowac?
Granie singli przy przecietnej skut. 7 na 9 gwarantuje zysk, natomiast ten system moze nam zwiekszyc zysk, ale rownie dobrze moze nas doprowadzic do bankructwa.
Dlaczego wiec w tym systemie kladziemy nacisk na wiekszy zysk, a bankructwo pomijamy? Tu jest właśnie ładnie ujęte meritum problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Czytam sobie ten temat i w kazdym poscie rapper20 obrażasz innych userow. Jeszcze jeden taki post i dostajesz ostrzezenie LOL. LOL. I jeszcze raz LOL. Nie byłem jeszcze na żadnym forum, na którym takie wyzwiska nie skończyły by się dla kolesia długim odpoczynkiem od tegoż forum. Widzę, że bardzo zły kierunek moderki obrano tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
A to,że Ty takiej skuteczności o jakiej piszesz nie masz zbyt
często-i ja też jej niestety nie mam....
Dlatego znając swoje typerskie możliwości,czyli mieszczenie się
w dopuszczalnej granicy 3 błędów przy kursach 1.6 pośród niekiedy
granych np.9 zdarzeń-wiem już który ze sposobów gry daje mi
największy zysk...
I to przedstawiłem.
Tyle i aż tyle...
Mam opracowany cały katalog zagrań dostosowanych do aktualnej
sytuacji-a ujmujący to czego mogę się spodziewać w prognozowanym
obszarze moich trafień - w zależności od ilości zdarzeń,kursów,
itd. Oczywistym jest ,że czym mniejsze kursy i mniejsza ilość granych
zdarzeń tym margines dopuszczalnych błędów się zmniejsza-ale
zawsze gram takim systemem (jeśli nie gram akurat singla..)aby
przy zakładanym trafieniu uwzględniającym w/w błędy-zysk był
jak największy.
To tyle ze strony praktycznej-bo o teorii pisali inni userzy
(nawet niektórzy chcąc wmówić mi co jest dla mnie najlepsze..).
Wszystkich chcących zapoznać się z najekonomiczniejszymi
sposobami gry przy innych parametrach(kursy,ilości zdarzeń) niż
te,które wczoraj tu podałem zapraszam po raz kolejny
do mego topicu pt.:"Analiza porównawcza systemów".
Wesołych Świąt! edi8
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie mówię, że systemy są złe. Ale nie są też lepsze. Dają po prostu inne rezultaty. Większy zysk przy większym ryzyku. A każdy dobiera sobie te dwa parametry wedle własnego uznania. I zarówno jazda systemowca po singlowcach i na odwrót nie ma sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Nie mówię, że systemy są złe. Ale nie są też lepsze. Dają po prostu inne rezultaty. Większy zysk przy większym ryzyku. A każdy dobiera sobie te dwa parametry wedle własnego uznania. I zarówno jazda systemowca po singlowcach i na odwrót nie ma sensu. Koniec tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
polskignom : omijasz fakt ze kto kto puszcza zloty system ediego, nie jest w stanie puscic na nim takich singli jakie ja gram, z powodow wczesniej przezemnie omowionych. Edi natomiast to ominal i wszystko podpial pod swoj system, ktory wyglada pieknie, natomiast ni jak ma sie do rzeczywistosci. Zysk bedzie wiekszy, owszem tylko on nie jest w stanie zagrac tego co gra jakis profesjonalista singlami i tu jest problem, dlatego nieodpowiada  "rapper20"- myślę,że nie musisz zbyt długo szukać ani okurzać swoich książek z gimnazjum a szczególnie tej jednej od matmy, więc przeczytaj sobie bo chyba nie byłeś na tej lekcji o czymś takim jak: rozdzielczość dodawania względem mnożenia a będziesz wiedział,że dokładnie te same typy co i Ty grasz jako single na przestrzeni wielu dni-ja mogę zagrać w systemie... Tylko do tego trzeba mieć to czego Ty nie masz-wiedzę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
edi8 : wez mnie czlowieku niezosmieszaj i dobrze wiesz ze tak nie jest i nie zagrasz moich singli twoim systemem, wkoncu po 24 godzinach szukania, cos z siebie wybrzdakales? brawo. Nie ustosunkowales sie do zadnej z moich wypowiedzie  tylko walneles jakims haslem, brawo Gandhi: szkoda ze niewidzisz kto zaczal te wyzwiska i obrazanie  ja jedynie skrytykowalem cos, a co potem bylo mozesz zobaczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Akurat Edi ma tu rację, nie trzeba koniecznie tego grać na jednym kuponie - można robić to na single, na przestrzeni np. kilku dni, odpowiednio stawkująć - tylko że wtedy mamy mniejszy yield, ponieważ zwiększa się obrót, musimy każdorazowa zagrać typ. Ale zysk wyjdzie większy.
rapper, sposób jaki odnosisz się do innych, uzasadniając twoje bystre uwagi są poniżej pewnego poziomu chłopie, więc daj sobie już na wstrzymanie. Wyzywasz od idiotów, lam, dzieciaków , powinieneś już po 3 postach dostać bana, podziękuj moderatorom za mocną pobłażliwość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"moonlight"-
obawiam się,że skoro on na to nie wpadł od kilku dni i to nawet
pomimo mojego ukierunkowania go to i Tobie też nie uwierzy,że
można tak to zagrać.
Bariera dźwięku ilorazem IQ wyrażana jest tu nie pokonania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
proponuje zobaczyc kto zaczal wyzywanie, po moim pierwszym poscie ktory skrytykowal ediego ktory poprostu nic nie osiagnal a pieje na tym na wszystkie strony:
edi: Jeżeli tylko udajesz idiotę-to jesteś arcymistrzem gry aktorskiej bo uwierzyłem że nie grasz. Ale jeśli nie udajesz a tak masz to już gorzej...
moonlight: Edi, nie zniżaj się do poziomu jakiegoś zakompleksionego dwudziestolatka i po prostu go olej. Zwykły krzykacz, co musi światu wykrzyczeć że jest najlepszy.
Potem byly jeszcze cpuny debile itp, wiec dziwie sie dlaczego was rowniez nie powinno sie zbanowac? ba co wiecej piszecie za to jeszcze kompletne glupoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
zreszta nie moge juz patrzec na to co wypisuje edi8 i moonlight, poprostu brak na to slow i na poziom wiedzy ktory posiadaja jest tragiczny. Chociaz edi rzuca jeszcze jakimis haslami i sytemami, tyle ze mu nie wychodzi. Pamietajcie mowa jest srebrem, milczenie zlotem. U was to raczej mowa jest zerem  i jako ze juz nie moge patrzec na wasze glupoty mimo dalszych prowokacji, niezajrze juz tutaj bo to najwidoczniej strata czasu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|