|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 722 |
rapper20 - mylisz się co do wiedzy - i moon i edi jakiś jej tam poziom mają i Ty zresztą też ale ton wypowiedzi Twój i edi'ego pozostawia wiele do życzenia
edi - nie obnoś się tak z tym stażem i udziałem w tak wielu konursach bo to naprawdę nie jest takie ważne. Zauważyć można jak bardzo się nim szczycisz i podkreślasz to w wielu wypowiedziach - ale ów "nadmiar stażu" skutkuje brakiem szacunku dla swoich rozmówców. Całe szczęście, że ZoRro nie dał się wciągnąć.
Panowie - trzymajcie poziom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
zróbcie pojedynek na systemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
sorry panowie mialem juz nie pisac ale musze, chcialbym poprostu pokazac z jakimi ludzmi na poziomie tu dyskutowalem.. kolejny kolega jaszur , wlasnie zaczal mi jako drugi po moonligcie pisac ze chcialby sie ze mna spotkac porozmawiac  oczywiscie przed tem mnie zwyzywal od H i K, ale co jest najzabawniejsze spojrzcie na strone 28, ten czlowiek znalazl na fotka.pl bo tam szuka kolegow, kolesia o nicku takim samym jak ja i pisze ze wie jak wygladam i wrzuci to na cale forum, juz wrzucil do avataru. Niestety nie jest on na tyle inteligetny zeby skumac ze tak 20 lat mialem gdy rejestrowalem ten nick a bylo to w 2006 r, teraz zaraz bedzie 2008, a tamten koles ma w chwili obecnej 20 lat  Niestety jak ktos nie umie przeanalizowac czegos tak prostego, to jak z nim dyskutowac o systemach i bukmacherce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
zreszta nie moge juz patrzec na to co wypisuje edi8 i moonlight, poprostu brak na to slow i na poziom wiedzy ktory posiadaja jest tragiczny. Chociaz edi rzuca jeszcze jakimis haslami i sytemami, tyle ze mu nie wychodzi. Pamietajcie mowa jest srebrem, milczenie zlotem. U was to raczej mowa jest zerem  i jako ze juz nie moge patrzec na wasze glupoty mimo dalszych prowokacji, niezajrze juz tutaj bo to najwidoczniej strata czasu. A krzyż Ci pojebie genetyczny na drogę a coś ciepłego pod celą w tyłek! Wesołych świąt na dołku-ty wsiowy matołku... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Myslałem że już koniec tematu ... trzeba w google wpisac rapper20?   Rzeczywiście, ciekawe  Młodzi ludzie lubią sobie dodawać lat, sam wiem po sobie, jak miałem 17 mówiłem, ze 18  Rapper, tak przejrzałem zgrubsza Twoje osiągnięcia, bo skoro twierdzisz że ja mam zerowy poziom to ty chyba też coś nie tak... Do wszystkich piejesz .. Szczypiorowi w temacie szczekałeś, w temacie Experto i Rockemana , w jakimś temacie o pokerze też kogoś zbluzgałeś. Stary, pohamuj. Skoro się otwarcie przyznałeś że masz teraz 20 czy 21 lat to tym bardziej. Młody jesteś, w życiu tak jest , że trzeba więcej pokory i szacunku do starszych. Zakończmy te kłótnie raz na zawsze w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
A swoją drogą widać, ze ktoś cię uderzył w czuły punkt, bo się tłumaczysz. Jakby ktoś mi pokazał nie moje konto na fotce.pl i mi zarzucał , ze to ja, to tym bardziej nie tłumaczyłbym , bo co mi z tego że ktoś wrzuci obce zdjęcie na forum i powie, że to ja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
nie no z kim ja rozmawiam, zenada  pisze z w 2006 r rejestrujac sie mialem 20 lat, teraz mamy koncowke 2007 a moonlight pisze ze przyznalem ze mam 20 lat ogolnie Szczypior przyznal mi racje, bo koles w swoim innym temacie podawal bardzo fajne typy, ale to co zrobil w drugim to kazdy widzial.. Dzieki edus za zyczenia, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
moonlight : dlaczego sie tlumacze ? bo sprawia mi przyjemnosc ze udowodnic ze koles ktory to zrobil jest poprostu ulomem.. i nie potrafi nawet od 22 odjac 2.. a na privie podnieca sie ze juz wie jak wygladam i mnie znajdzie  Ok panowie, niech to bedzie moj tutaj ostatni post, niechcecie zebym pisal ok, to juz nie wywolujcie poprostu mojego nicka, a wiecej nie napisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
rapper20 - mylisz się co do wiedzy - i moon i edi jakiś jej tam poziom mają i Ty zresztą też ale ton wypowiedzi Twój i edi'ego pozostawia wiele do życzenia
edi - nie obnoś się tak z tym stażem i udziałem w tak wielu konursach bo to naprawdę nie jest takie ważne. Zauważyć można jak bardzo się nim szczycisz i podkreślasz to w wielu wypowiedziach - ale ów "nadmiar stażu" skutkuje brakiem szacunku dla swoich rozmówców. Całe szczęście, że ZoRro nie dał się wciągnąć.
Panowie - trzymajcie poziom. Jeżeli zabierasz głos w sprawie mnie dotyczącej to racz to robić rzetelnie albo trzymaj język "za zagrodą zębów"-jak pisał Homer. Otóż jak się bawisz w sądy to zaznajom się wpierw młody człowieku z materiałem źrodłowym... Kwestia mojego udziału w konkursach pojawiła się w zamkniętej dawno polemice z userem TEKSAŃSKIM jako replika na wpis o jego udziale w takowych. To user rapper20 oraz dziś jeszcze ktoś użył tamtej mojej wypowiedzi o udziale w konkursach- i spotkali się z należną reakcją. Więc to Ty trzymaj poziom a pouczenia to sobie zostaw dla swojej progenitury-jak jej się kiedyś dorobisz... Ja szanuję tych którzy swoją postawą na to zasługują- a dla reszty potrafię być wielce mało sympatyczny. Szczególnie zaś dla wpisywaczy tekstów z pouczeniami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
zróbcie pojedynek na systemy  dobry pomysl do najajtywniejszych tutaj, jesli nadal bedziecie tak szalec to zle to sie dla Was skonczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
dokładnie ,pojedynek na systemy i będzie wszystko jasne ,po za tym masówka i systemy to najlepsze sposoby na ogrywanie buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Koniec Experto szaleństw, masz rację, głupiemu małolatowi trzeba ustąpić. Chłopak ma jeszcze całe życie przed sobą Temat urozmaicony jak nigdy , myślę że pojedynków już tutaj było sporo  na systemy byłoby jeszcze ostrzej  każdy podałby 4 "masowe" typy, komu wejdą ten ma racje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"jaszur"-nie obraź się ale co się Tobie z twarzą porobiło? Czy Ty może już maskę św.Mikołaja nałożyłeś bo ąz takiego konterfektu to chyba nie masz... Aha i napisz mi o co chodzi z tym podpisem pod fotką rapper20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
rapper20 i jaszczur po ostrzeżeniu
Powód prosty obrażanie innych użytkowników plus używanie nie parlamentarnych słów. Proponuję także wyhamować, bo jeszcze dwa i skończycie karierę na mecz.pl.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
rapper20 i jaszur po ostrzeżeniu
Powód prosty obrażanie innych użytkowników plus używanie nie parlamentarnych słów. Proponuję także wyhamować, bo jeszcze dwa i skończycie karierę na mecz.pl.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Zauważ Ignorator , że nie wyzywałem go od idiotów, lam , dzieciaków itp... Dostał kilka screenów ode mnie... Kim jest to google szybko pokaze... sam się na priva przyznał a potem szybko się z tego wycofał.. ale to już nieważne. Sorry za zaśmiecanie tematu, ale niektorych trzeba na ziemie sprowadzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Wczorajsze-przyznam dość zaskakujące wydarzenia w "masówkach":
1. ostrzeżenie dla usera "jaszura"
2. porażka lidera FC PORTO z NACIONALEM
3. remis lidera League Two MILTON K. z BRENTFORDEM
no comments...(on this moment).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
edi: dla mnie ostrzezenie ? spoko, ale juz napiaslem rowniez twoje wyzwiska pod moim imieniem wiec mam nadzieje ze rowniez dostaniesz ostrzezenie malutki.
jaszur: do niczego sie nie przyznawalem, pomijajac fakt ze caly czas zachowujesz sie jak dziecko piszac zwyzywajmy sie, badzmy mezczyznami, to nas obu zbanuja.. wysoki poziom naprawde reprezentujesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
rapper20-
niczym mnie nie zaskakujesz bo na tej "słynnej" już w świecie
fotce widoczna jest gęba kapusia czyli donosiciela....
Ale sam nie zapominaj o tym co mi na pw wypisywałeś i co w tej
sytuacji zmuszony jestem adminowi forum mecz.pl wysłać.
Godziny wykażą kolejnośc wpisów...a to,że upubliczniasz synku
prywatną korespondencję tylko świadczy że jesteś tym który na
fotografii jest przytulony do swojego misia-czyli duży dzieciak
o nicku rapper20...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
edi: ale mnie bawisz  chcesz to sobie mysl ze jestem tym dzieciekaiem na fotce  wiesz gdzie mam tego kolesia? Edi ojej spoko wyslij to co ci wypisalem  i mam nadzieje ze admin sprawdzi kto komu poslal pierwszego priva i bede naprawde zadowolony 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|