Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
rapper20 #1873454 21/12/2007 23:46
Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
rapper20 - mylisz się co do wiedzy - i moon i edi jakiś jej tam poziom mają
i Ty zresztą też
ale ton wypowiedzi Twój i edi'ego pozostawia wiele do życzenia

edi - nie obnoś się tak z tym stażem i udziałem w tak wielu konursach bo to naprawdę nie jest takie ważne. Zauważyć można jak bardzo się nim szczycisz i podkreślasz to w wielu wypowiedziach - ale ów "nadmiar stażu" skutkuje brakiem szacunku dla swoich rozmówców.
Całe szczęście, że ZoRro nie dał się wciągnąć.

Panowie - trzymajcie poziom.

Bonus: Unibet
eclipse1977 #1873528 22/12/2007 00:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
zróbcie pojedynek na systemy wink

eclipse1977 #1873529 22/12/2007 00:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
sorry panowie mialem juz nie pisac ale musze, chcialbym poprostu pokazac z jakimi ludzmi na poziomie tu dyskutowalem.. kolejny kolega jaszur , wlasnie zaczal mi jako drugi po moonligcie pisac ze chcialby sie ze mna spotkac porozmawiac smile oczywiscie przed tem mnie zwyzywal od H i K, ale co jest najzabawniejsze spojrzcie na strone 28, ten czlowiek znalazl na fotka.pl bo tam szuka kolegow, kolesia o nicku takim samym jak ja i pisze ze wie jak wygladam i wrzuci to na cale forum, juz wrzucil do avataru. Niestety nie jest on na tyle inteligetny zeby skumac ze tak 20 lat mialem gdy rejestrowalem ten nick a bylo to w 2006 r, teraz zaraz bedzie 2008, a tamten koles ma w chwili obecnej 20 lat smile Niestety jak ktos nie umie przeanalizowac czegos tak prostego, to jak z nim dyskutowac o systemach i bukmacherce?

rapper20 #1873543 22/12/2007 01:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by rapper20
zreszta nie moge juz patrzec na to co wypisuje edi8 i moonlight, poprostu brak na to slow i na poziom wiedzy ktory posiadaja jest tragiczny. Chociaz edi rzuca jeszcze jakimis haslami i sytemami, tyle ze mu nie wychodzi. Pamietajcie mowa jest srebrem, milczenie zlotem. U was to raczej mowa jest zerem smile i jako ze juz nie moge patrzec na wasze glupoty mimo dalszych prowokacji, niezajrze juz tutaj bo to najwidoczniej strata czasu.


A krzyż Ci pojebie genetyczny na drogę a coś ciepłego pod celą w tyłek!
Wesołych świąt na dołku-ty wsiowy matołku... laugh

edi8 #1873565 22/12/2007 01:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734

Myslałem że już koniec tematu ...

Originally Posted by polskignom
trzeba w google wpisac rapper20? smile
piwo
Rzeczywiście, ciekawe grin Młodzi ludzie lubią sobie dodawać lat, sam wiem po sobie, jak miałem 17 mówiłem, ze 18 grin

Rapper, tak przejrzałem zgrubsza Twoje osiągnięcia, bo skoro twierdzisz że ja mam zerowy poziom to ty chyba też coś nie tak... Do wszystkich piejesz .. Szczypiorowi w temacie szczekałeś, w temacie Experto i Rockemana , w jakimś temacie o pokerze też kogoś zbluzgałeś. Stary, pohamuj.

Skoro się otwarcie przyznałeś że masz teraz 20 czy 21 lat to tym bardziej. Młody jesteś, w życiu tak jest , że trzeba więcej pokory i szacunku do starszych.
Zakończmy te kłótnie raz na zawsze w tym temacie.

moonlight #1873573 22/12/2007 01:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
A swoją drogą widać, ze ktoś cię uderzył w czuły punkt, bo się tłumaczysz. Jakby ktoś mi pokazał nie moje konto na fotce.pl i mi zarzucał , ze to ja, to tym bardziej nie tłumaczyłbym , bo co mi z tego że ktoś wrzuci obce zdjęcie na forum i powie, że to ja smile




moonlight #1873580 22/12/2007 01:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
nie no z kim ja rozmawiam, zenada smile pisze z w 2006 r rejestrujac sie mialem 20 lat, teraz mamy koncowke 2007 a moonlight pisze ze przyznalem ze mam 20 lat laugh

ogolnie Szczypior przyznal mi racje, bo koles w swoim innym temacie podawal bardzo fajne typy, ale to co zrobil w drugim to kazdy widzial..

Dzieki edus za zyczenia, pozdrawiam

rapper20 #1873582 22/12/2007 01:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
moonlight : dlaczego sie tlumacze ? bo sprawia mi przyjemnosc ze udowodnic ze koles ktory to zrobil jest poprostu ulomem.. i nie potrafi nawet od 22 odjac 2.. a na privie podnieca sie ze juz wie jak wygladam i mnie znajdzie smile

Ok panowie, niech to bedzie moj tutaj ostatni post, niechcecie zebym pisal ok, to juz nie wywolujcie poprostu mojego nicka, a wiecej nie napisze.

eclipse1977 #1873601 22/12/2007 01:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by eclipse1977
rapper20 - mylisz się co do wiedzy - i moon i edi jakiś jej tam poziom mają
i Ty zresztą też
ale ton wypowiedzi Twój i edi'ego pozostawia wiele do życzenia

edi - nie obnoś się tak z tym stażem i udziałem w tak wielu konursach bo to naprawdę nie jest takie ważne. Zauważyć można jak bardzo się nim szczycisz i podkreślasz to w wielu wypowiedziach - ale ów "nadmiar stażu" skutkuje brakiem szacunku dla swoich rozmówców.
Całe szczęście, że ZoRro nie dał się wciągnąć.

Panowie - trzymajcie poziom.

Jeżeli zabierasz głos w sprawie mnie dotyczącej to racz to robić

rzetelnie albo trzymaj język "za zagrodą zębów"-jak pisał Homer.

Otóż jak się bawisz w sądy to zaznajom się wpierw młody człowieku

z materiałem źrodłowym...


Kwestia mojego udziału w konkursach pojawiła się w zamkniętej

dawno polemice z userem TEKSAŃSKIM jako replika na wpis o jego

udziale w takowych.

To user rapper20 oraz dziś jeszcze ktoś użył tamtej mojej

wypowiedzi o udziale w konkursach- i spotkali się z należną

reakcją.

Więc to Ty trzymaj poziom a pouczenia to sobie zostaw dla swojej

progenitury-jak jej się kiedyś dorobisz...

Ja szanuję tych którzy swoją postawą na to zasługują- a dla

reszty potrafię być wielce mało sympatyczny.

Szczególnie zaś dla wpisywaczy tekstów z pouczeniami...



herkules #1873634 22/12/2007 01:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by herkules
zróbcie pojedynek na systemy wink

dobry pomysl

do najajtywniejszych tutaj, jesli nadal bedziecie tak szalec to zle to sie dla Was skonczy.

connor #1873726 22/12/2007 02:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
dokładnie ,pojedynek na systemy i będzie wszystko jasne ,po za tym masówka i systemy to najlepsze sposoby na ogrywanie buków.

Maciek #1873796 22/12/2007 02:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Koniec Experto szaleństw, masz rację, głupiemu małolatowi trzeba ustąpić. Chłopak ma jeszcze całe życie przed sobą smile

Temat urozmaicony jak nigdy , myślę że pojedynków już tutaj było sporo wink na systemy byłoby jeszcze ostrzej grin każdy podałby 4 "masowe" typy, komu wejdą ten ma racje smile

jaszur #1874339 22/12/2007 03:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by rapper20
koncze z wami gadki, bo nic soba nie prezentujecie smile papa

papa laugh laugh laugh hura

"jaszur"-nie obraź się ale co się Tobie z twarzą porobiło?

Czy Ty może już maskę św.Mikołaja nałożyłeś bo ąz takiego

konterfektu to chyba nie masz...

Aha i napisz mi o co chodzi z tym podpisem pod fotką rapper20?

edi8 #1874485 22/12/2007 04:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
rapper20 i jaszczur po ostrzeżeniu

Powód prosty obrażanie innych użytkowników plus używanie nie parlamentarnych słów. Proponuję także wyhamować, bo jeszcze dwa i skończycie karierę na mecz.pl.

.::Think Twice::. Ignorator.

Ignorator #1874486 22/12/2007 04:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Ignorator
rapper20 i jaszur po ostrzeżeniu

Powód prosty obrażanie innych użytkowników plus używanie nie parlamentarnych słów. Proponuję także wyhamować, bo jeszcze dwa i skończycie karierę na mecz.pl.

.::Think Twice::. Ignorator.

Ignorator #1874621 22/12/2007 06:00
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Zauważ Ignorator , że nie wyzywałem go od idiotów, lam , dzieciaków itp...
Dostał kilka screenów ode mnie...
Kim jest to google szybko pokaze... sam się na priva przyznał a potem szybko się z tego wycofał.. ale to już nieważne. Sorry za zaśmiecanie tematu, ale niektorych trzeba na ziemie sprowadzic.

jaszur #1874898 22/12/2007 14:46
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Wczorajsze-przyznam dość zaskakujące wydarzenia w "masówkach":

1. ostrzeżenie dla usera "jaszura"

2. porażka lidera FC PORTO z NACIONALEM

3. remis lidera League Two MILTON K. z BRENTFORDEM

no comments...(on this moment).

edi8 #1875684 22/12/2007 23:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
edi: dla mnie ostrzezenie ? spoko, ale juz napiaslem rowniez twoje wyzwiska pod moim imieniem wiec mam nadzieje ze rowniez dostaniesz ostrzezenie malutki.

jaszur: do niczego sie nie przyznawalem, pomijajac fakt ze caly czas zachowujesz sie jak dziecko piszac zwyzywajmy sie, badzmy mezczyznami, to nas obu zbanuja.. wysoki poziom naprawde reprezentujesz

rapper20 #1875762 23/12/2007 00:09
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
rapper20-

niczym mnie nie zaskakujesz bo na tej "słynnej" już w świecie

fotce widoczna jest gęba kapusia czyli donosiciela....

Ale sam nie zapominaj o tym co mi na pw wypisywałeś i co w tej

sytuacji zmuszony jestem adminowi forum mecz.pl wysłać.

Godziny wykażą kolejnośc wpisów...a to,że upubliczniasz synku

prywatną korespondencję tylko świadczy że jesteś tym który na

fotografii jest przytulony do swojego misia-czyli duży dzieciak

o nicku rapper20...




edi8 #1875783 23/12/2007 00:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
edi: ale mnie bawisz laugh chcesz to sobie mysl ze jestem tym dzieciekaiem na fotce laugh wiesz gdzie mam tego kolesia?

Edi ojej spoko wyslij to co ci wypisalem smile i mam nadzieje ze admin sprawdzi kto komu poslal pierwszego priva i bede naprawde zadowolony laugh

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1