Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 28 1 2 10 11 12 13 14 27 28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Lord Devastator
poczytaj o Trockim
żeś dowalił grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
rzeczywiście Denko ma coś z Trockiego, zaraz padnie argument ze Putin za te wszystkie sznurki pociaga, a Denko to ofiara bojąca się polonu laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Może nie do końca na temat tenisa-ale aby porzeszyć Wam horyzonty co do zakresu funkcjonowania mafii ukraińskiej to pierwszy z brzegu przykład ich działalności jaki znam z okresu mojego tam pobytu:

Otóż po upadku ZSRR w grudniu 91r. i powstaniu niepodległej Ukrainy-zaczęła się masowa emigracja w tym m.in.do Izraela bo w poprzednich latach część Żydów już tam wyjechała a teraz łączyły się rodziny.
Władze Izreala jak zawsze otwarte na takie ilościowe wzmacnianie
populacji swego kraju stworzyły specjalny fundusz pożyczkowy dla tych przybywających tam-chodziło o pokażną kasę na roczne zagospodarowanie się i przeżycie do czasu zdobycia zawodu,nauki języka(w Izraelu obowiązuje hebrajski a przybysze z Europy mówią w jidysz nieużywany w Izraelu)itd.
Po roku od osiedlenia się miało być rozpoczęte ratalne spłacanie
tej wysokiej gotówkowej pożyczki.

Mafia zareagowała natychmiast:zaczęła masowo tworzyć niby-Żydów
poprzez wyrabianie lewych dokumentów emigracyjnych i wysyłanie
do Izraela kogoś w rodzju naszych "słupów" i natychmiast po otrzymaniu tej pożyczki pieniądze te zabierali im miejscowi rezydenci mafii dając im za usługę grosik...

Będac na Ukrainie kilku takich lewych Żydów poznałem-bo jakaś część z nich wracała z tamtego raju w rodzinne strony z kilkoma szeklami w kieszeni.

Taki prosty niby numer-a dał mafii w tamtym czasie wpływy idące w miliony dolarów wobec skali tego zjawiska-a czym był dolar tuż po upadku ZSRR i powstaniu Ukrainy to dla porównania powiem,że moja sekretarka zarabiała...równowartość 8 dolarów uważając,że ma
jak na miejscowe warunki świetną pensję bo i de facto była ona
wobec zarobków na dolary przeliczanych 2 razy wyższa od średniej.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by herodot
rzeczywiście Denko ma coś z Trockiego, zaraz padnie argument ze Putin za te wszystkie sznurki pociaga, a Denko to ofiara bojąca się polonu laugh

Z Trockiego to Ty coś masz:niezbyt szczelny mózg...

On to po wbiciu mu czekanu-a Ty od czego?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
ciekawe historie Edi

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Znacznie ciekawsza jest chyba ta historia o wyprodukowaniu przez mafię miejscowego zamiennika własnej waluty-czyli kuponów-jaką
niepodległa Ukraina tuż po powstaniu jako symbol bytu od ZSRR niezależnego wydała na okres przejściowy do czasu wprowadzenia
waluty docelowej.

Te kupony o rozmaitych nominałach to były świstki na cieniutkim papierze ze znakiem wodnym jako jedynym!!! zabezpieczeniem...

Błyskawicznie wyprodukowano tony tego towaru i za cały nakład wybrano np.ze sklepów jubilerskich zapasy złota,diamentów itd.

Ludzie-pomyślcie dobrze nim przypiszecie samodzielne działanie
na własną rękę sportowcom z państw byłego ZSRR-a które to działanie mogłoby zepsuć interesy tamtejszej mafii bo to jest
{b]PO PROSTU NIEWYKONALNE I NIEREALNE. [/b]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Znacznie ciekawsza jest chyba ta historia o wyprodukowaniu przez mafię miejscowego zamiennika własnej waluty-czyli kuponów-jaką
niepodległa Ukraina tuż po powstaniu jako symbol bytu od ZSRR niezależnego wydała na okres przejściowy do czasu wprowadzenia
waluty docelowej.

Te kupony o rozmaitych nominałach to były świstki na cieniutkim papierze ze znakiem wodnym jako jedynym!!! zabezpieczeniem...

Błyskawicznie wyprodukowano tony tego towaru i za cały nakład wybrano np.ze sklepów jubilerskich zapasy złota,diamentów itd.

Ludzie-pomyślcie dobrze nim przypiszecie samodzielne działanie
na własną rękę sportowcom z państw byłego ZSRR-a które to działanie mogłoby zepsuć interesy tamtejszej mafii bo to jest
PO PROSTU NIEWYKONALNE I NIEREALNE.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97

2 lata trwa produkcja papieru do wyrobu pieniędzy wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
A może byś tak nieco uważniej przeczytał co napisałem?

Po pierwsze:2 lata wcześniej to istniało jescze imperium ZSRR zwane i nikt nie wiedział o manewrze jaki Jelcyn wykona eliminując z gry prezydenta ZSRR Gorbaczowa-poprzez rozwiązanie właśnie ZSRR porozumieniem zawartym w grudniu 1991 w Białowieży.

Po drugie:to nie była waluta docelowa a zamiennik waluty zwany
kuponami i czasu na jego wyprodukowanie było 2 tygodnie,więc było to wykonane na cieniutkim papierze ze znakiem wodnym.

Po trzecie:mafia zamówiła ten papier w jednej z papierni w Niemczech wg przekazanego wzoru znaku wodnego,który nie rodził żadnych skojarzeń z pieniędzmi(jeśli dobrze pamiętam to była to głowa kobiety).

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
wzoru znaku wodnego,który nie rodził żadnych skojarzeń z pieniędzmi(jeśli dobrze pamiętam to była to głowa kobiety).

laugh laugh laugh

ja bym od razu skojarzył z pieniędzmi, a dokładnie z ich marnowaniem ;>

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by Kameleon
wzoru znaku wodnego,który nie rodził żadnych skojarzeń z pieniędzmi(jeśli dobrze pamiętam to była to głowa kobiety).

laugh laugh laugh

ja bym od razu skojarzył z pieniędzmi, a dokładnie z ich marnowaniem ;>

No to bystrzak jesteś.... shocked

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Eurosport | Sat, Dec 22, 11:01

Italian number one Potito Starace banned by the ATP for six weeks for betting on matches.
laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
co to jest 6 tygodni?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by yaaho
co to jest 6 tygodni?


racja , przewaznie i tak ten ogorek odpadal w pierwszych rundach na Antypodach wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
z tego się właśnie śmieję laugh

6 tygodni laugh laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
moze jeszcze wymysla, ze kara jest naliczana od 1 grudnia 2007? laugh zeby sobie na AO mogl zagrac

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Dzięki temu poznaliśmy przelicznik kary jaki stosuje ATP za każde

obstawione euro-bo wiadomo,że obstawił w sumie 90 euro więc za

każde postawione u buków ~2.15 euro ma się 1 dzień kary...

Wyliczenie:

Kara:6 tygodni

Obstawione:90 euro

6 tygodni to 6 x 7=42 dni 90:42=~2.15


Zaraz,zaraz...ile obstawił Davidenko?


Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
smile 7,3 mil euro - zdaje się taki był obrót na mecz davidenki

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
No to nieżle...bo będzie mógł-w przypadku nałożenia

na niego kary wg tego samego przelicznika:1 dzień za obstawione

2.15 euro-wystąpić dopiero za 9302 lata.

No to chłop naprawdę sobie pożyje!

Strona 12 z 28 1 2 10 11 12 13 14 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1