Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1881245 26/12/2007 01:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Wiem ze temat już był na ten temat smile
Nie grałem w to chyba już ze dwa lata smile wczoraj zacząłem, z jednego powodu to ogame zrobił moj kumpel stary wyjadacz ogamowego swiata smile
W tym ogame chodzi o to że wszystko jest przyśpieszone 25X, wiec juz nie trzeba tyle czekać zeby na coś nazbierać, wrecz nie ma na co surki wydać laugh
Wiec jak by ktoś chciał to zapraszam www.ogamex25.home.pl [ogamex25.home.pl]

Bonus: Unibet
Mruzu #1881249 26/12/2007 01:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
pierwsze zdanie super laugh wybaczcie trenuje już przed sylwkiem trzeba powrócic do formy laugh

Mruzu #1881346 26/12/2007 02:41
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
ja zaczne grac wink x25 brzmi kuszaco tongue kiedys sie gralo...

Dziadek69 #1881854 26/12/2007 05:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
hehe mozna polupac z nudow tongue cos dla mnie na jakies kilka dni pewnie ;]
ps. ttrzeba budowac zbiorniki na surowce ? czy mozna odpuscic bo nie jestem pewien ale wyglada na to, ze mozna olac;]

lelu #1882169 26/12/2007 07:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
mozna olac. myslalem ze na poczatku trzeba ale jednak idzie dalej produkcja po przekroczeniu zbiornikow smile gra ma jeszcze nie dociagniecia ale bedzie to zmieniane smile zreszta top uni jest testowe i bedzie najprawdopodobniej zakonczone kiedy wszytko zostanie dociagniete do konca smile

Mruzu #1882649 26/12/2007 19:44
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
ogolnie fajny pomysł ale ta prędkośc mogła by być mniejsza, x25 to stanowczo za dużo dla kogoś kto żeby coś zbudować na strym Ogame latał jednym LM-mem z MT i grabił grin w sumie nie ma juz zabawy bo wszytsko mamy jak na ręku, nie trzeba sie nawet rozglądać kogo by tu zjechac bo i po co wink po pareu godzinach miałem jakieś 1000 LM SK i paredziesiat DT grin poczekam na wersje finalna i pomysle nad pograniem jakis czas wink

Pozdrawiam wink

Dziadek69 #1883071 26/12/2007 22:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
wydaje mi sie ze teraz gra nie bedzie wlasnie polegac na grabieniu takim jak dawniej, teraz gra skupi sie głuwnie na duzych walkach, bedzie wieksza rywalizacja, majac mniej punktow bedziesz mogł atakowac mocniejszych graczy przegrasz to szybka odbudowa. gra ma sens no ale niejest to ostatnia wersja beda poprawki zobaczymy co po nich bedzie:)

Mruzu #1889802 29/12/2007 22:08
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
moze jaki sojusz by pierdolnac ?:D

ja jestem na
1:29:4
lelusz


pozdr

lelu #1889899 29/12/2007 22:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
w ogoole. da sie jakos anulowac budowe statkow/dzial obronnych ?

pozdr

lelu #1889946 29/12/2007 23:23
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by lelu
w ogoole. da sie jakos anulowac budowe statkow/dzial obronnych ?

pozdr

Z tego co wiem, to nie. Badania i budynki możesz cofać, ale reszty nie.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1