Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
bet_master #1876536 23/12/2007 03:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mam juz zarezerwowany, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Bonus: Unibet
lupus #1876577 23/12/2007 03:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by lupus
Wybiera sie ktos na Metallice 28 maja do Chorzowa?
byłem w 2004, bede i w 2008
hura METALLICA hura

bet_master #1876816 23/12/2007 04:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by bet_master
na metallice trza po malu bilet bukowac bo potem nie bedzie tak jak na rhcp frown swoja droga do stadionu mam 30 minut spacerkiem wink A co do skonczenie metallici po killem'all to kolega oczywiscie musi miec duze poczucie humoru smile pozniejsze plyty to dopiero prawdziwa metallica , ale dla mnie load chyba plyta nr.1 i ten klimacik ranczowsko-countrowsko-hardrockowo-bluesowy smile

popieram w 100% Load i Reload to wg mnie jedne z najlepszych plyt Metalliki

Logan #1876825 23/12/2007 04:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
NIGHTWISH 19 luty 2008 w Krakowie hura piwo

Isildur #1877336 23/12/2007 07:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by J - 23
NIGHTWISH 19 luty 2008 w Krakowie hura piwo

amkwish skusisz się? cool

Isildur #1877338 23/12/2007 07:16
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Metalica obowiazkowo, rhcp w chorozwie najlepszy koncert

RoccoRunner #1877390 23/12/2007 07:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
RMI Poznan - luty
EnTrance Bydgoszcz - marzec

poki co to zaklepane wink

HAGIi #1879969 24/12/2007 06:08
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
a ja już od miesiaca mam bilet na Australian Pink Floyd Show [infomusic.pl] smile jedyna szansa by poczuć i usłyszeć chociaż namiastke geniuszu santa

BTW znajdą sie tu jacyś fani Floyd'ów? :>

igorynka #1880112 24/12/2007 07:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Też na Metallice chcę bujać, byłem na koncercie w 1991 (hehheh większość forumowiczów mleko z cyca ciągło pewnie wtedy ;)), trochę data huuuujowa, ale postaram się być smile
pzdr.

Big Ben #1880835 25/12/2007 06:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by J - 23
NIGHTWISH 19 luty 2008 w Krakowie hura piwo

amkwish skusisz się? cool

byłem na pierwszym koncercie Nightwish, grali na mystic festivalu którego głównym punktem był oczywiście iron maiden grin

basista przepokemon. otwiera butelke czystej, jakiegoś bolsa czy inne białko i mówi czirs poland i gul gul gul o-O

Logan #1880847 25/12/2007 06:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Originally Posted by Logan
Originally Posted by bet_master
na metallice trza po malu bilet bukowac bo potem nie bedzie tak jak na rhcp frown swoja droga do stadionu mam 30 minut spacerkiem wink A co do skonczenie metallici po killem'all to kolega oczywiscie musi miec duze poczucie humoru smile pozniejsze plyty to dopiero prawdziwa metallica , ale dla mnie load chyba plyta nr.1 i ten klimacik ranczowsko-countrowsko-hardrockowo-bluesowy smile

popieram w 100% Load i Reload to wg mnie jedne z najlepszych plyt Metalliki

confused

nie jestem ortodoksem, ale dla mnie te dwie płyty są totalną odskocznią od tego co metallica grała na wcześniejszych płytach, czymś w ogóle nowym, eksperymentem czy po prostu zabawą z muzyką. Czarny album, na którym zamyka się dla niektórych przygoda z tą kapelą, później st. anger i podobnie ( itd.. ), lepiej żebym się nie wypowiadał na temat tej płyty, na której wszystko jest spieprzone, ale dla kogoś może mieć swój klimat, podobnie jak reload i load, ale założeniem metallicy było granie thrashu i proste niczego wiecej, wiadomo jak wyglądały pierwsze płyty, a w jakim kierunku to ewoluowało


Szczypior #1884008 27/12/2007 02:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #1884029 27/12/2007 02:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
Originally Posted by lupus

Kiedy Ci przysłali bilet? ja tez juz zamówiłem, ale na razie ani widu ani słychu smile

joesakic #1884136 27/12/2007 04:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli zamawiales przed swietami, powinienes dostac niedlugo wink

Szczypior #1884142 27/12/2007 04:12
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by Szczypior
Originally Posted by Logan
Originally Posted by bet_master
na metallice trza po malu bilet bukowac bo potem nie bedzie tak jak na rhcp frown swoja droga do stadionu mam 30 minut spacerkiem wink A co do skonczenie metallici po killem'all to kolega oczywiscie musi miec duze poczucie humoru smile pozniejsze plyty to dopiero prawdziwa metallica , ale dla mnie load chyba plyta nr.1 i ten klimacik ranczowsko-countrowsko-hardrockowo-bluesowy smile

popieram w 100% Load i Reload to wg mnie jedne z najlepszych plyt Metalliki

confused

nie jestem ortodoksem, ale dla mnie te dwie płyty są totalną odskocznią od tego co metallica grała na wcześniejszych płytach, czymś w ogóle nowym, eksperymentem czy po prostu zabawą z muzyką. Czarny album, na którym zamyka się dla niektórych przygoda z tą kapelą, później st. anger i podobnie ( itd.. ), lepiej żebym się nie wypowiadał na temat tej płyty, na której wszystko jest spieprzone, ale dla kogoś może mieć swój klimat, podobnie jak reload i load, ale założeniem metallicy było granie thrashu i proste niczego wiecej, wiadomo jak wyglądały pierwsze płyty, a w jakim kierunku to ewoluowało


każdy lubi to co lubi smile ale dla mnie bardziej przemawia jak hetfield gra solo mama said , niż banda dlugowlosych brudasow z pryszczami smile . Wcześniejsze płyty były takie idealne i doskonałe jak And Justice For All albo Master of Puppets , ani jednego zagrania za duzo. I to sie im znudziło wink woleli się pobawić muzyką , i wg.mnie była to zmiana na plus wink Zresztą gdyby ktoś im powiedział na początku lat 80-tych że w 1996 roku nagrają choćby taki kawałek jak Ronnie , to chyba uznali by go wariata smile

lupus #1884566 27/12/2007 07:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by lupus
dlaczego nie na płytę?

qbasmuggy #1884627 27/12/2007 08:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
lupus, nie pogujesz? frown

Llama #1884879 27/12/2007 09:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
przeciez płyta to najlepsze wyjście

mialem na sektor najdrozszy bilet na ironów i wymienilem za doplatą u konika na sektor wink

a pozniej 1 rząd i jazda wink

qbasmuggy #1885022 27/12/2007 14:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by qbasmuggy
Originally Posted by lupus
dlaczego nie na płytę?


Jade z ojcem, chcial zobaczyc, wiec musze byc z nim, przeciez go nie zostawie na siedzacych a sam pojde w mlyn.

Coz na konciercie na siedzacych nigdy nie bylem, bedzie teraz okazja. Wiem, ze to dziwne, ale wiadomo, ze siedziec nie bede na trybunach smile
I powinniscie sie cieszyc, bo bym wami pozamiatal jakbym byl na plycie tongue

lupus #1885365 28/12/2007 00:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
już to Lupus widzę mną pozamiatał laugh

ojczulek reflektuje jakieś trunki? może jakieś bro chociaż przed koncertem?

ja po nowym roku bilecik zamawiam
są takie kapele które przynajmniej raz w życiu trzeba zobaczyć

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1