|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Panowie. Który z Was to Dominika?  To Gvizdek albo złudna ;> Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe i jest material na nowy temat  "Jak zagadac Dominike po swietach" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to rozumiem, że nasza klasa na zlocie się pojawi? ;>>>> jak zlot będzie gdzieś w północnej części kraju to jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
to rozumiem, że nasza klasa na zlocie się pojawi? ;>>>> jak zlot będzie gdzieś w północnej części kraju to jak najbardziej  czemu zawsze polnoc albo poludnie ;b ... w ciechocinku tez jest ladnie ;bbbb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Panowie. Który z Was to Dominika?  To Gvizdek albo złudna ;> Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe co wy tu p*i*e*rdolicie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
a ja bym sie w koncu pojawil na tym zlocie...lata leca na forum a sie was nawet nie widzialo...tylko licze na jakas blizsza lokalizacje co by moje auto wytrzymalo ta podroz. ;b pojedziesz, pójdziemy do sts'a i na drugi dzień będziesz mógł kupić nowe  Mocne zobowiązanie-nie powiem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Panowie. Który z Was to Dominika?  To Gvizdek albo złudna ;> Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe co wy tu p*i*e*rdolicie  ? Oj Gvizdek, Gvizdek, takie słowa w twych ustach? Ilu już Cie podrywa na pw? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67 |
Sam pomysł dosyć fajny.Na naszej klasie jestem od grudnia.Już kiedyś znalazłem naszą klasę,ale zrobiłem rozpoznanie i stwierdziłem,że zbyt dużo osób tam się nie zarejestruje.Jednak zajrzałem tam jeszcze raz,a tu niespodzianka.Pojawiły się wszystkie moje klasy,a w nich dość sporo znajomych.Widać,że portal w ostatnich miesiącach się rozwiną tylko te przeciążenia Sad.Bardzo fajne to jest,jeśli tak każdy zwerbuje kilka osób to za rok klasy będą prawie pełne.Zresztą można odnaleźć znajomków nie tylko ze szkół,ale z wojska,pracy itd.Denerwujące są tylko te śmieszne konta Lepperów,Kaczyńskich,Dod Elektrod itd.Ok niech małolaty zakładają swoje konta,ale niech nie robią z tego portalu śmietnika jakim jest np.fotka,epuls i inne takie.Jeśli mają robić burdel na naszej klasie to niech lepiej tam nie zaglądają tylko zostaną na fotce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
hehehe właśnie znalazłem moja pierwszą miłość z wakacj Sielpia 1995 rok <mieszka 300 km odemnie i raz w życiu kilka dni z nią tam byłem tzn ona była z rodzicami ja również :)>
....ale jaja!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Dzisiaj mi brat mówił, że tam jakiejś jego koleżance ktoś skomentował zdjęcie i napisał : "o kurde ale mamy brzydala w klasie"  Kwestia czasu kiedy wprowadzą możliwość dawania dyszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
ostatnio bardzo popularne forum, rejestrujecie sie tam? Ktos wpadl na super pomysl. Dziala od roku a ma juz podobno 3 mln uzytkownikow, niedlugo zainteresuje sie tym jakies google pewnie i pojdzie za grube miliony pod mlotek http://nasza-klasa.pl A jakie tam mają promocje od pierwszej wpłaty depozytu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
hahahaha nie moge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Przed chwilą się zarejestrowałem i żadnego bonusu nie dostałem, ale przynajmiej nie trzeba niczym obrac po trzy razy po kursie 1,5  Fajny serwis, choc spodziewałem się więcej dowiedziec o moich ex-współklasowiczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe i jest material na nowy temat  "Jak zagadac Dominike po swietach"  oj chłopcy, chłopcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zludna, pokaz swoja fotke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Zvonimira chyba dyrektor wyrzucił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
zludna, pokaz swoja fotke  no przecie jest w szkole mecz.pl  wystarczy trochę spostrzegawczości i ja uważam, że Dominika to zludna :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ewelina, jesli kojarzycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ooooo wlasnie, ja sie tam jeszcze nie zapisalem, juz nadrabiam zaleglosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
mógłby mi jeszcze ktoś napisac gdzie ja znajde te szkołe mecz.pl ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|