Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
odgdog #1885106 27/12/2007 19:21
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by odgdog
Panowie. Który z Was to Dominika? tongue

laugh laugh

To Gvizdek albo złudna ;>

Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe

Bonus: Unibet
Kameleon #1885111 27/12/2007 19:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by Kameleon
Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe

i jest material na nowy temat grin "Jak zagadac Dominike po swietach" laugh

Kameleon #1885234 27/12/2007 22:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Kameleon
to rozumiem, że nasza klasa na zlocie się pojawi? ;>>>>

jak zlot będzie gdzieś w północnej części kraju to jak najbardziej wink

_Korver_ #1885291 27/12/2007 23:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Kameleon
to rozumiem, że nasza klasa na zlocie się pojawi? ;>>>>

jak zlot będzie gdzieś w północnej części kraju to jak najbardziej wink


czemu zawsze polnoc albo poludnie ;b ... w ciechocinku tez jest ladnie ;bbbb

Kameleon #1885409 28/12/2007 00:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by odgdog
Panowie. Który z Was to Dominika? tongue

laugh laugh

To Gvizdek albo złudna ;>

Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe

co wy tu p*i*e*rdolicie laugh ?

Kameleon #1885436 28/12/2007 01:10
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by loipop
a ja bym sie w koncu pojawil na tym zlocie...lata leca na forum a sie was nawet nie widzialo...tylko licze na jakas blizsza lokalizacje co by moje auto wytrzymalo ta podroz. ;b

pojedziesz, pójdziemy do sts'a i na drugi dzień będziesz mógł kupić nowe wink

Mocne zobowiązanie-nie powiem... piwo

Cholo #1885443 28/12/2007 01:13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by odgdog
Panowie. Który z Was to Dominika? tongue

laugh laugh

To Gvizdek albo złudna ;>

Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe

co wy tu p*i*e*rdolicie laugh ?

Oj Gvizdek, Gvizdek, takie słowa w twych ustach? laugh

Ilu już Cie podrywa na pw? ooo


Kameleon #1887149 28/12/2007 16:21
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
Sam pomysł dosyć fajny.Na naszej klasie jestem od grudnia.Już kiedyś znalazłem naszą klasę,ale zrobiłem rozpoznanie i stwierdziłem,że zbyt dużo osób tam się nie zarejestruje.Jednak zajrzałem tam jeszcze raz,a tu niespodzianka.Pojawiły się wszystkie moje klasy,a w nich dość sporo znajomych.Widać,że portal w ostatnich miesiącach się rozwiną tylko te przeciążenia Sad.Bardzo fajne to jest,jeśli tak każdy zwerbuje kilka osób to za rok klasy będą prawie pełne.Zresztą można odnaleźć znajomków nie tylko ze szkół,ale z wojska,pracy itd.Denerwujące są tylko te śmieszne konta Lepperów,Kaczyńskich,Dod Elektrod itd.Ok niech małolaty zakładają swoje konta,ale niech nie robią z tego portalu śmietnika jakim jest np.fotka,epuls i inne takie.Jeśli mają robić burdel na naszej klasie to niech lepiej tam nie zaglądają tylko zostaną na fotce

Spoon82 #1891448 30/12/2007 06:22
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
hehehe właśnie znalazłem moja pierwszą miłość z wakacj Sielpia 1995 rok <mieszka 300 km odemnie i raz w życiu kilka dni z nią tam byłem tzn ona była z rodzicami ja również :)>

....ale jaja!!!!!

BZYCZEK #1891697 30/12/2007 09:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dzisiaj mi brat mówił, że tam jakiejś jego koleżance ktoś skomentował zdjęcie i napisał : "o kurde ale mamy brzydala w klasie" laugh

Kwestia czasu kiedy wprowadzą możliwość dawania dyszek smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by andrzejek_84
ostatnio bardzo popularne forum, rejestrujecie sie tam? Ktos wpadl na super pomysl. Dziala od roku a ma juz podobno 3 mln uzytkownikow, niedlugo zainteresuje sie tym jakies google pewnie i pojdzie za grube miliony pod mlotek laugh
http://nasza-klasa.pl



A jakie tam mają promocje od pierwszej wpłaty depozytu? laugh

zmarcin #1894336 31/12/2007 05:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
hahahaha nie moge laugh

gnacik #1894942 31/12/2007 11:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Przed chwilą się zarejestrowałem i żadnego bonusu nie dostałem, ale przynajmiej nie trzeba niczym obrac po trzy razy po kursie 1,5 smile Fajny serwis, choc spodziewałem się więcej dowiedziec o moich ex-współklasowiczach.

gomes #1898464 02/01/2008 06:51
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Originally Posted by gomes
Originally Posted by Kameleon
Jak chcesz zagadać to zacznij od pw do Gvizdka hehe

i jest material na nowy temat grin "Jak zagadac Dominike po swietach" laugh


oj chłopcy, chłopcy tongue

zludna #1898497 02/01/2008 07:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
zludna, pokaz swoja fotke laugh

odgdog #1898504 02/01/2008 07:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Zvonimira chyba dyrektor wyrzucił tongue

gnacik #1898527 02/01/2008 07:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by gnacik
zludna, pokaz swoja fotke laugh

no przecie jest w szkole mecz.pl tongue wystarczy trochę spostrzegawczości i ja uważam, że Dominika to zludna :]

odgdog #1898536 02/01/2008 07:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ewelina, jesli kojarzycie smile

Kylo #1898541 02/01/2008 07:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ooooo wlasnie, ja sie tam jeszcze nie zapisalem, juz nadrabiam zaleglosci smile

gnacik #1898542 02/01/2008 08:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
mógłby mi jeszcze ktoś napisac gdzie ja znajde te szkołe mecz.pl ? smile

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1