|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
A na explorerze  Tak mialem z bwin, na zadnej za cholere pojsc nie chcialo tylko na IE o dziwo... Ja tam cały czas używam IE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Mój problem już się rozwiązał  Ja tam cały czas używam IE  To raczej nie jest powód do dumy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Właśnie nie posiadam IE (siedzę na Ubuntu). Jeszcze parę dni temu wszystko działało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Instalowal ktos kiedys kierownice? Przyjechal mlody kuzyn, a ja nie ogarniam tego  Sterownik zainstalowalem, pisze, ze wszystko podlaczone, kierownica oczywiscie podlaczona, ale dalej juz nic nie idzie zrobic :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Szukam spolszczenia do gry Virtual Tennis 3. Przekopałem trochę google ale nic nie mogę znaleźć  Może ktoś ma polską wersję albo spolszczenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Dzięki ale grę już mam w wersji Angielskiej, więc nie ma sensu ściągać jeszcze raz. Chodziło mi bardziej o to, żeby jak ktoś ma grę PL to wysłałby pliczek językowy PL czy coś w tym stylu. Ale dzięki za podjęty trud 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie sądzę, żebyś znalazł polonizację. Chyba, że znasz kogoś, kto ma ją po polsku i byś mógł skopiować tylko niektóre pliki.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Własnie znalazłem taką osobę ale nie mogę namierzyć, które to są pliki odpowiedzialne za język.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Musiałbyś porównywać rozmiar plików.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
Witam.
Napisze ktoś mi co mógłbym zmienić w tym zestawie poniżej. Komputer ma kosztować około 1200zł i służyć do pracy. 1. Płyta MSI K9N6SGM-V / MCP61 /S AM2 2. Dysk WD WD800AAJS 80GB 7200 8MB SATA 3. Procesor AMD Sempron LE-1100 BOX (64bit) Socket AM2 (45W) 4. GOODRAM DDR2 2 GB/667MHz PC2-5300 5. MS Windows XP Home Edition OEM SP2b POLISH 1-pack 6. DVD RW SAMSUNG SH-S202J black bulk
Miłego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Wyj.e.b. - sorry wywal- Windowsa- wgraj pirata i będzie fajniee 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
czy mozna gdzies jeszcze dostac pendriva z bardzo mala pojemnoscia jak na dzisiejsze czasy ? 8 MB, 16, 32 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Witam.
Napisze ktoś mi co mógłbym zmienić w tym zestawie poniżej. Komputer ma kosztować około 1200zł i służyć do pracy. 1. Płyta MSI K9N6SGM-V / MCP61 /S AM2 2. Dysk WD WD800AAJS 80GB 7200 8MB SATA 3. Procesor AMD Sempron LE-1100 BOX (64bit) Socket AM2 (45W) 4. GOODRAM DDR2 2 GB/667MHz PC2-5300 5. MS Windows XP Home Edition OEM SP2b POLISH 1-pack 6. DVD RW SAMSUNG SH-S202J black bulk
Miłego. Wiekszy dysk!!!!! Kilkadziesiat zlotych dolozysz a bedziesz mial 160-250GB. 80GB to teraz jest b. malo a co dopiero za 2-3 lata.... I zamiast Semprona lepiej wziac AMD Athlon 64bit, ew. X2 czyli dwa rdzenie. Tez niewielka rzonica w cenie ale jakosc juz inna. Jesli bierzesz 2GB RAMu to nie oszczedzaj na procku bo to trez sie potem odczuwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
kupilem laptopa i ma nasrane pelno programoow, a to od kamery, a to jakie ePower, a to jakis eMenagament i ogolnie laptop sie strasznie muli, wgrana jest w nim Vista, jak zrobie formata i wgram Xpeka to czy np kamerka i inne blutoothy do ktorych sa zainstalowne jakies programiki beda dalej chodzic poprawnie, przy zakupie zadnych plyt z programami nie dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
poszukaj sterownikow pod xp przes formatem, jesli sa to wszystko bedzie dzialac pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
mam do powiększenia wizytówkę proszę jeśli ktoś umie bawić się w takie cos to zapraszam na priv sprawa pilna !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
mam film w trakcie ktorego jest reklama, chce sie jej pozbyc (calkowicie wyciac z filmu ten fragment) jakim programem da rade to zrobic ?:P
problem kolezanki nie moj, ale wypadaloby pomoc, ale sie szukac nie chce ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,154
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,154 |
mam film w trakcie ktorego jest reklama, chce sie jej pozbyc (calkowicie wyciac z filmu ten fragment) jakim programem da rade to zrobic ?:P
problem kolezanki nie moj, ale wypadaloby pomoc, ale sie szukac nie chce ;-) http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=238&t=113
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Kurde ostatnio same problemy  Mam remonty i przenioslem wlasnie kompa do innego pokoju, starsza troche monitor poobcierala. Popadlaczalem wszystko, a monitor lekko miga  Posprawdzalem kable, wszystko dobrze podlaczone, gniazdka ok, o co moze chodzic? Chyba sie nie zepsul nagle 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|