Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Kylo
A na explorerze crazy Tak mialem z bwin, na zadnej za cholere pojsc nie chcialo tylko na IE o dziwo...
Ja tam cały czas używam IE smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Mój problem już się rozwiązał smile


Originally Posted by $t$
Ja tam cały czas używam IE smile

To raczej nie jest powód do dumy tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Właśnie nie posiadam IE (siedzę na Ubuntu). Jeszcze parę dni temu wszystko działało...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Instalowal ktos kiedys kierownice? Przyjechal mlody kuzyn, a ja nie ogarniam tego smile Sterownik zainstalowalem, pisze, ze wszystko podlaczone, kierownica oczywiscie podlaczona, ale dalej juz nic nie idzie zrobic :|

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Szukam spolszczenia do gry Virtual Tennis 3. Przekopałem trochę google ale nic nie mogę znaleźć frown Może ktoś ma polską wersję albo spolszczenie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Dzięki ale grę już mam w wersji Angielskiej, więc nie ma sensu ściągać jeszcze raz. Chodziło mi bardziej o to, żeby jak ktoś ma grę PL to wysłałby pliczek językowy PL czy coś w tym stylu. Ale dzięki za podjęty trud piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie sądzę, żebyś znalazł polonizację. Chyba, że znasz kogoś, kto ma ją po polsku i byś mógł skopiować tylko niektóre pliki.

Pozdrawiam!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Własnie znalazłem taką osobę ale nie mogę namierzyć, które to są pliki odpowiedzialne za język.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Musiałbyś porównywać rozmiar plików.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Witam.

Napisze ktoś mi co mógłbym zmienić w tym zestawie poniżej. Komputer ma kosztować około 1200zł i służyć do pracy.
1. Płyta MSI K9N6SGM-V / MCP61 /S AM2
2. Dysk WD WD800AAJS 80GB 7200 8MB SATA
3. Procesor AMD Sempron LE-1100 BOX (64bit) Socket AM2 (45W)
4. GOODRAM DDR2 2 GB/667MHz PC2-5300
5. MS Windows XP Home Edition OEM SP2b POLISH 1-pack
6. DVD RW SAMSUNG SH-S202J black bulk

Miłego.



Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Wyj.e.b. - sorry wywal- Windowsa- wgraj pirata i będzie fajniee grin

Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
czy mozna gdzies jeszcze dostac pendriva z bardzo mala pojemnoscia jak na dzisiejsze czasy ? 8 MB, 16, 32 ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by u
Witam.

Napisze ktoś mi co mógłbym zmienić w tym zestawie poniżej. Komputer ma kosztować około 1200zł i służyć do pracy.
1. Płyta MSI K9N6SGM-V / MCP61 /S AM2
2. Dysk WD WD800AAJS 80GB 7200 8MB SATA
3. Procesor AMD Sempron LE-1100 BOX (64bit) Socket AM2 (45W)
4. GOODRAM DDR2 2 GB/667MHz PC2-5300
5. MS Windows XP Home Edition OEM SP2b POLISH 1-pack
6. DVD RW SAMSUNG SH-S202J black bulk

Miłego.


Wiekszy dysk!!!!! Kilkadziesiat zlotych dolozysz a bedziesz mial 160-250GB. 80GB to teraz jest b. malo a co dopiero za 2-3 lata....
I zamiast Semprona lepiej wziac AMD Athlon 64bit, ew. X2 czyli dwa rdzenie. Tez niewielka rzonica w cenie ale jakosc juz inna. Jesli bierzesz 2GB RAMu to nie oszczedzaj na procku bo to trez sie potem odczuwa.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
kupilem laptopa i ma nasrane pelno programoow, a to od kamery, a to jakie ePower, a to jakis eMenagament i ogolnie laptop sie strasznie muli, wgrana jest w nim Vista, jak zrobie formata i wgram Xpeka to czy np kamerka i inne blutoothy do ktorych sa zainstalowne jakies programiki beda dalej chodzic poprawnie, przy zakupie zadnych plyt z programami nie dostalem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
poszukaj sterownikow pod xp przes formatem, jesli sa to wszystko bedzie dzialac
pzdr

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
mam do powiększenia wizytówkę proszę jeśli ktoś umie bawić się w takie cos to zapraszam na priv sprawa pilna !!!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
mam film w trakcie ktorego jest reklama, chce sie jej pozbyc (calkowicie wyciac z filmu ten fragment) jakim programem da rade to zrobic ?:P

problem kolezanki nie moj, ale wypadaloby pomoc, ale sie szukac nie chce ;-)

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,154
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,154
Originally Posted by lelu
mam film w trakcie ktorego jest reklama, chce sie jej pozbyc (calkowicie wyciac z filmu ten fragment) jakim programem da rade to zrobic ?:P

problem kolezanki nie moj, ale wypadaloby pomoc, ale sie szukac nie chce ;-)


http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=238&t=113

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Kurde ostatnio same problemy frown Mam remonty i przenioslem wlasnie kompa do innego pokoju, starsza troche monitor poobcierala. Popadlaczalem wszystko, a monitor lekko miga frown Posprawdzalem kable, wszystko dobrze podlaczone, gniazdka ok, o co moze chodzic? Chyba sie nie zepsul nagle tongue

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1