Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#190673 22/03/2003 13:20
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg 2
Brema - Hannover 1
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen x
Bielefeld - Dortmund 2

TB/STB ? Hertha - Cottbus 1

#190674 22/03/2003 13:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 X
M`gladbach - Hamburg X
Brema - Hannover 1
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum X
K`lautern - Leverkusen 1
Bielefeld - Dortmund 2

Top Bet: K`lautern - Leverkusen 1

Pozdrawiam.

#190675 22/03/2003 13:40
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 X
M`gladbach - Hamburg X
Brema - Hannover 1
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen X
Bielefeld - Dortmund 2

TOP BET Herta

#190676 22/03/2003 14:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
A czemu nikt do jasnej ciasnej nie podał jakie mecze sa STB??? ha?

K'LAUTERN LEVERKUSEN 1
WOLFSBURG BOCHUM 1
SCHALKE 04 1860 MUNCHEN 1
M'GLADBACH HAMBURG 2
BREMEN HANNOVER 1
BIELEFELD DORTMUND X
B. MUNCHEN ROSTOCK 1
STUTTGART NURNBERG 1
HERTA BSC COTTBUS 1
Mam nadzieje że to będzie STB:
HERTA BSC COTTBUS 1
Cottbus nie potrafi grac na wyjazdach.. w ogole. Nawet remis to by byla niespodzianka!

#190677 22/03/2003 15:09
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Witam!
Hertha-Cottbus 1
Stuttgart-Nurnberg 1
Schalke-TSV 1860 1
M'gladbach-Hamburg 1
Brema-Hannover 1
Bayern-Rostock 1
Wolfsburg-Bochum 1
K'lautern-Leverkusen 1
Bielefeld-Dortmund 2
TOP coś tam-HERTHA-COTTBUS 1
Berlińska maszynka coraz bliżej miejsc pucharowych.Myślę,że bez kłopotów zdobędą trzy punkty z cienkim Cottbus.
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#190678 22/03/2003 15:11
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg X
Brema - Hannover 1
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen X
Bielefeld - Dortmund 2

TOP BET: Bayern - Rostock 1
Stadion Olimpijski to twierdza nie do zdobycia, a już tym bardziej nie przez drużynę z Rostocku.

#190679 22/03/2003 15:34
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Witam.

Hertha - Cottbus X
Stuttgart - Nurnberg X
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg 2
Brema - Hannover 2
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen 1
Bielefeld - Dortmund X

TOP BET:Wolfsburg - Bochum 1 :4gw:

Pozdrawiam.

#190680 22/03/2003 16:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam

Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg x
Brema - Hannover x
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen 1
Bielefeld - Dortmund 2

top bet:
Bayern - Rostock 1

pozdrawiam

cichy

#190681 22/03/2003 17:17
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg 1
Brema - Hannover X
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen 1
Bielefeld - Dortmund X

TOP BET: Stuttgart - Nurnberg TYP: 1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Silent

#190682 22/03/2003 18:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - TSV 1860 1
Gladbach - Hamburg X
Brema - Hannover 1
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
Bielefeld - Dortmund 2

(SUPER) TOP BET:
Lautern - Leverkusen 1

Czas na przerwanie znakomitej passy graczy z Leverkusen w wyjazdowych meczach z zespołem ze wzgórza Betze. Moim zdaniem dwubramkowe zwycięstwo Kaiserslautern.

Pozdrawiam

#190683 22/03/2003 18:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg 2
Brema - Hannover 1
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen x
Bielefeld - Dortmund 2

topbet hertha - cottbus 1

#190684 22/03/2003 19:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
witam

Hertha-Cottbus 1
Stuttgart-Nurnberg 1
Schalke-Tsv1860 1
M'Gladbach-Hamburg x
Werder-Hannover 1
Bayern-Rostock 1
Wolfsburg-Bochum 1
Kaiser-Leverkusen 1
Bielefeld-Dortmund 2

TB !!!
Stuttgart-wystarczy rzut oka na statystyki wyjazdowe Nurnberg (F-A 13-24) i domowy dorobek VFB (F-A 24-10)
uff... zdążyłem
pzdr.

#190685 22/03/2003 19:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Hertha - Cottbus - 1
Stuttgart - Nurnberg - 1
Schalke - Mon.1860 - 1
M`gladbach - Hamburg - X
Brema - Hannover - X
Bayern - Rostock - 1
Wolfsburg - Bochum - 1
K`lautern - Leverkusen - 1
Bielefeld - Dortmund - X

Top Bet:
Stuttgart - Nurnberg - 1
Przecież to oczywiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrowienia
wuzz

#190686 22/03/2003 21:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał mariusz2424:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mariusz2424:
[qb]Hertha - Cottbus 1
Stuttgart - Nurnberg 1
Schalke - Mon.1860 1
M`gladbach - Hamburg
Brema - Hannover X
Bayern - Rostock 1
Wolfsburg - Bochum 1
K`lautern - Leverkusen 1
Bielefeld - Dortmund X[/qb]
Jeszcze TOP BET
Bayern - Rostock 1 piłkarze z Bawari musza wygrac aby powiekszyc przewage nad Dortmundem,ponieważ nie sądze żeby gracze Borussi wywieźli 3 pkt. ze stadionu Arminii[/qb]
M`gladbach - Hamburg - :rolleyes:

#190687 24/03/2003 20:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
W tej kolejce zgromadzilem zaledwie 3 pkt :rolleyes:

#190688 25/03/2003 01:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
WAŻNA SPRAWA!!!!
Co jest z top-betami i super-top-betami????
Jest to ważne pytanie w związku z punktacją, bo nie wiem czy mam sobie policzyc dodatkowo 1 czy 2 punkty??
Czekam na szybka odpowiedz od organizatorów!!
Pozdr.
igorek

#190689 25/03/2003 03:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR:
[qb]WAŻNA SPRAWA!!!!
Co jest z top-betami i super-top-betami????
Jest to ważne pytanie w związku z punktacją, bo nie wiem czy mam sobie policzyc dodatkowo 1 czy 2 punkty??
Czekam na szybka odpowiedz od organizatorów!!
Pozdr.
igorek[/qb]
Musiałem pilnie wyjechać w zesżłym tygodniu i nie zdazyłem wyszczególnić Super Top Bet'ów więc tym razem bylo bez nich.Od następnej kolejki wszystko bedzie po staremu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
DJ SOSNA

PS: Jak podamy wszyscy wyniki zaaktualizuję tabelę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1