|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg 2 Brema - Hannover 1 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen x Bielefeld - Dortmund 2
TB/STB ? Hertha - Cottbus 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 X M`gladbach - Hamburg X Brema - Hannover 1 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum X K`lautern - Leverkusen 1 Bielefeld - Dortmund 2
Top Bet: K`lautern - Leverkusen 1
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 X M`gladbach - Hamburg X Brema - Hannover 1 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen X Bielefeld - Dortmund 2
TOP BET Herta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
A czemu nikt do jasnej ciasnej nie podał jakie mecze sa STB??? ha?
K'LAUTERN LEVERKUSEN 1 WOLFSBURG BOCHUM 1 SCHALKE 04 1860 MUNCHEN 1 M'GLADBACH HAMBURG 2 BREMEN HANNOVER 1 BIELEFELD DORTMUND X B. MUNCHEN ROSTOCK 1 STUTTGART NURNBERG 1 HERTA BSC COTTBUS 1 Mam nadzieje że to będzie STB: HERTA BSC COTTBUS 1 Cottbus nie potrafi grac na wyjazdach.. w ogole. Nawet remis to by byla niespodzianka!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Witam! Hertha-Cottbus 1 Stuttgart-Nurnberg 1 Schalke-TSV 1860 1 M'gladbach-Hamburg 1 Brema-Hannover 1 Bayern-Rostock 1 Wolfsburg-Bochum 1 K'lautern-Leverkusen 1 Bielefeld-Dortmund 2 TOP coś tam-HERTHA-COTTBUS 1 Berlińska maszynka coraz bliżej miejsc pucharowych.Myślę,że bez kłopotów zdobędą trzy punkty z cienkim Cottbus. Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg X Brema - Hannover 1 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen X Bielefeld - Dortmund 2
TOP BET: Bayern - Rostock 1 Stadion Olimpijski to twierdza nie do zdobycia, a już tym bardziej nie przez drużynę z Rostocku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Witam.
Hertha - Cottbus X Stuttgart - Nurnberg X Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg 2 Brema - Hannover 2 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen 1 Bielefeld - Dortmund X
TOP BET:Wolfsburg - Bochum 1 :4gw:
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
witam
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg x Brema - Hannover x Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen 1 Bielefeld - Dortmund 2
top bet: Bayern - Rostock 1
pozdrawiam
cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg 1 Brema - Hannover X Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen 1 Bielefeld - Dortmund X
TOP BET: Stuttgart - Nurnberg TYP: 1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Silent
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - TSV 1860 1 Gladbach - Hamburg X Brema - Hannover 1 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 Bielefeld - Dortmund 2
(SUPER) TOP BET: Lautern - Leverkusen 1
Czas na przerwanie znakomitej passy graczy z Leverkusen w wyjazdowych meczach z zespołem ze wzgórza Betze. Moim zdaniem dwubramkowe zwycięstwo Kaiserslautern.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg 2 Brema - Hannover 1 Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen x Bielefeld - Dortmund 2
topbet hertha - cottbus 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147 |
witam
Hertha-Cottbus 1 Stuttgart-Nurnberg 1 Schalke-Tsv1860 1 M'Gladbach-Hamburg x Werder-Hannover 1 Bayern-Rostock 1 Wolfsburg-Bochum 1 Kaiser-Leverkusen 1 Bielefeld-Dortmund 2
TB !!! Stuttgart-wystarczy rzut oka na statystyki wyjazdowe Nurnberg (F-A 13-24) i domowy dorobek VFB (F-A 24-10) uff... zdążyłem pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Hertha - Cottbus - 1 Stuttgart - Nurnberg - 1 Schalke - Mon.1860 - 1 M`gladbach - Hamburg - X Brema - Hannover - X Bayern - Rostock - 1 Wolfsburg - Bochum - 1 K`lautern - Leverkusen - 1 Bielefeld - Dortmund - X
Top Bet: Stuttgart - Nurnberg - 1 Przecież to oczywiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał mariusz2424: [qb] Oryginalnie wysłał mariusz2424: [qb]Hertha - Cottbus 1 Stuttgart - Nurnberg 1 Schalke - Mon.1860 1 M`gladbach - Hamburg Brema - Hannover X Bayern - Rostock 1 Wolfsburg - Bochum 1 K`lautern - Leverkusen 1 Bielefeld - Dortmund X[/qb] Jeszcze TOP BET Bayern - Rostock 1 piłkarze z Bawari musza wygrac aby powiekszyc przewage nad Dortmundem,ponieważ nie sądze żeby gracze Borussi wywieźli 3 pkt. ze stadionu Arminii[/qb] M`gladbach - Hamburg - :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
W tej kolejce zgromadzilem zaledwie 3 pkt :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
WAŻNA SPRAWA!!!! Co jest z top-betami i super-top-betami???? Jest to ważne pytanie w związku z punktacją, bo nie wiem czy mam sobie policzyc dodatkowo 1 czy 2 punkty?? Czekam na szybka odpowiedz od organizatorów!! Pozdr. igorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR: [qb]WAŻNA SPRAWA!!!! Co jest z top-betami i super-top-betami???? Jest to ważne pytanie w związku z punktacją, bo nie wiem czy mam sobie policzyc dodatkowo 1 czy 2 punkty?? Czekam na szybka odpowiedz od organizatorów!! Pozdr. igorek[/qb] Musiałem pilnie wyjechać w zesżłym tygodniu i nie zdazyłem wyszczególnić Super Top Bet'ów więc tym razem bylo bez nich.Od następnej kolejki wszystko bedzie po staremu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam DJ SOSNA PS: Jak podamy wszyscy wyniki zaaktualizuję tabelę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka