Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
Biszop #1910035 05/01/2008 21:09
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
kto chce to tam zaglada, kto nie chce ten to olewa, prosta sprawa, nie wiem po co ten cały wywód ?

Bonus: Unibet
Biszop #1910069 05/01/2008 21:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Myślę, że to rozmowa podobna do rozmowy o wyższości świąt bożego narodzenia nad Wielkanocą, ewentualnie o wyższości Coca-Coli nad Pepsi.

Jedni są tam dla ilości znajomych, inni dla odnajdywania starych znajomych, a jeszcze inni nie chcą tam być. Jest to indywidualna sprawa każdego.

Biszop #1910087 05/01/2008 21:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Mam znajomego, który skutecznie i uparcie odmawia sobie zakupu komórki. No nie i już. Dobrze mu z tym, a raczej bez telefonu. Żyje ma się świetnie, ma sporo znajomych.
Świadczy to o czymś? Zupełnie o niczym.
Dzięki NK mogę lub będę mógł nawiązać kontakt z tymi na których mi zależy, a z którymi z różnych powodów ten kontakt się urwał, lub jest dla mnie nieosiągalny "normalnymi" sposobami do zdobycia.
Oczywiście śmieszy mnie też wpisywanie znajomych na siłę, lub rozmowa w kółko o tym serwisie.
Chwała chłopakom za świetny chwytliwy pomysł.


odgdog #1910090 05/01/2008 21:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Chociaż trochę śmiać mi się chce, jak kolega, u którego znam parę lat i myślałem, że ma dość wąskie grono znajomych (na podstawie jakiś rozmów itp itd) okazuje się, że na naszej klasie ma ponad 170 znajomych

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by [T
-error]
Dzięki NK mogę lub będę mógł nawiązać kontakt z tymi na których mi zależy, a z którymi z różnych powodów ten kontakt się urwał, lub jest dla mnie nieosiągalny "normalnymi" sposobami do zdobycia.
Oczywiście śmieszy mnie też wpisywanie znajomych na siłę, lub rozmowa w kółko o tym serwisie.

Lepiej bym tego nie ujął. Myślę, że tym cytatem można zakończyć dyskusję, czy NK jest potrzebna, czy nie. Czy warto tam być, czy wręcz przeciwnie smile

Biszop #1911624 06/01/2008 02:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Blacky klamie grin
To, ze nie ma konta, nie znaczy, ze tam nie bywa wink

A o tym co pisal Error pisalem na chyba 3 stronie tego tematu wink
I jak widac, to nie tylko moje zdanie.

lupus #1911876 06/01/2008 02:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
właśnie popełniłem seppuku i skasowałem konto na NK
to wszystko poszło za daleko
jakies fotki których sobie wcale nie życzę
praktycznie cały życiorys dostępny
niedługo zamiast CV i referencji będzie się podawało linka do profilu na NK - to przesada...
i jeszcze osoby mi nieprzychylne moga mi robic smród pisząc do moich znajomych...
nie...to za dużo smile

zobaczcie jaka to jest baza danych o ludziach...dlatego taka jest wartość wink

ja tam już nie wrócę...no, chyba że pod fałszywymi danymi tylko po to żeby znaleźć namiary na interesujace mnie osoby...

blacky82 #1912042 06/01/2008 03:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Originally Posted by blacky82
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

Wlasnie poznalem trzecia osobe ktora nie uczestniczy w tym owczym pedzie wink


jesli pozwolisz moge byc czwarty?
i już jest piątka smile

jakież było moje zdziwienie gdy idąc przed Świętami do czytelni zauważyłem, że studentki zamiast wyszukiwać książek, czas swój spędzają na tym jakże wspaniałym serwisie shocked

dobrze że przynajmniej mnie tam nie ma. najchętniej zamykałbym tego typu strony. przecież jedną z licznych zalet sieci jest jej pozorna anonimowość. nie wiem nawet jak działa nasza-klasa, ale nie życzyłbym sobie by ktokolwiek mógł wklejać tam moje zdjęcia.


Homraj #1912067 06/01/2008 03:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Głupstwa piszesz Homraj; niby czemu zamykać?
Przymus jakiś masz tam się rejestrować? Nakaz?
Rejestrując się u buka też podajesz swoje dane, o wiele więcej danych niż w NK.
I tak jak w całym życiu, jednemu podpasuje blondynka, drugiemu barszcz z uszkami.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Anonimowi nie jesteśmy już od narodzenia, a na pewno od momentu uzyskania dowodu tożsamości. A nasze dane personalne krążą między różnymi firmami beż naszej wiedzy i rejestracja na NK czy jakimkolwiek innym portalu nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jeżeli ktoś będzie chciał wykorzystać nasze dane, to to po prostu zrobi, a my dalej będziemy żyć w błogiej nieświadomości.

Szewa #1912213 06/01/2008 03:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Szewa..nie byłbym taki pewien...

jak myślisz..czy łatwo jest uzyskac informację kto jest właścicielem jakiejs konkretnej działki? powiem Ci że odkąd obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych - to jest problem...

i bardzo dobrze...

fakt że rejestrując się u buka podajemy duzo więcej danych...ale nie ma do nich wglądu tak duza liczba ludzi...

na NK wystaczy wpisac nazwisko i juz się o człowieku wie zbyt duzo: wiek, wykształcenie, szkoły itp. a jak się zada sobie troche trudu to dojdzie się całej reszty po ZNAJOMYCH !!!

wchodzę na forum swojej klasy ze średniej szkoły - forum ogólnodostepne oczywiście wink - i sobie moge poczytac kto z kim kiedy i dlaczego...pooglądac fotki...itp itd.
nie...to paranoja jakaś... fotka.pl przy tym to jak ostoja anonimowości smile

KeeP #1912238 06/01/2008 03:53
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
ludzie, nie szukajcie na siłe spiskowej teorii dziejów, ten portal to super sprawa dla wielu ludzi znajdujacych zagubione kontakty sprzed lat...

cobra #1912462 06/01/2008 04:33
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Sam znalazłem koleżanke z którą straciłem kontakt z 5 lat temu, a gadalismy codziennie i o wszystkim, wyjechala za granice i koniec znajomosci. A dzieki portalowi odnalazlem ja smile A ze ludzie wysylaja mi zaproszenia, mimo ze na ulicy nie mowia czesc, to inna sprawa.

lupus #1912479 06/01/2008 04:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by lupus
Blacky klamie grin
To, ze nie ma konta, nie znaczy, ze tam nie bywa wink

A o tym co pisal Error pisalem na chyba 3 stronie tego tematu wink
I jak widac, to nie tylko moje zdanie.


nic nie klamie konta nie mam tongue


Homraj #1912718 06/01/2008 05:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Homraj
nie wiem nawet jak działa nasza-klasa, ale nie życzyłbym sobie by ktokolwiek mógł wklejać tam moje zdjęcia.

Homraj nie zdziw się jak ktoś wkleił tam np. zdjęcie grupowe Twojej klasy. Parafrazując znane powiedzenie zachęcające niemieckich turystów do odwiedzania naszego kraju : "Wpadnij na naszą klasę, Twoje zdjęcie już tu jest" wink

Goget #1912733 06/01/2008 05:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Homraj
nie wiem nawet jak działa nasza-klasa, ale nie życzyłbym sobie by ktokolwiek mógł wklejać tam moje zdjęcia.

Homraj nie zdziw się jak ktoś wkleił tam np. zdjęcie grupowe Twojej klasy. Parafrazując znane powiedzenie zachęcające niemieckich turystów do odwiedzania naszego kraju : "Wpadnij na naszą klasę, Twoje zdjęcie już tu jest" wink

Jesli wkleji Twoje zdjecie bez Twojej zgody, to zglaszasz jest gdzies tam taka opcja.
A klasowe co w tym zlego wink

Kylo #1912757 06/01/2008 05:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
a grupowe?

a z gruppen-sexu?

co w tym złego? wink

KeeP #1912782 06/01/2008 05:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Zarty sie co poniektorych trzymaja tongue

Kylo #1912818 06/01/2008 05:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
mnie? ...wprost przeciwnie...jestem śmiertelnie poważny smile

mam dość doszukiwania się przez moja obecną mojej byłej wink

KeeP #1912974 06/01/2008 06:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by KeeP
mnie? ...wprost przeciwnie...jestem śmiertelnie poważny smile

mam dość doszukiwania się przez moja obecną mojej byłej wink

Czyżbyś miał jakieś pikantne fotki, które nie powinny ujrzeć światła dziennego ? grin

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1