|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
kto chce to tam zaglada, kto nie chce ten to olewa, prosta sprawa, nie wiem po co ten cały wywód ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Myślę, że to rozmowa podobna do rozmowy o wyższości świąt bożego narodzenia nad Wielkanocą, ewentualnie o wyższości Coca-Coli nad Pepsi.
Jedni są tam dla ilości znajomych, inni dla odnajdywania starych znajomych, a jeszcze inni nie chcą tam być. Jest to indywidualna sprawa każdego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mam znajomego, który skutecznie i uparcie odmawia sobie zakupu komórki. No nie i już. Dobrze mu z tym, a raczej bez telefonu. Żyje ma się świetnie, ma sporo znajomych. Świadczy to o czymś? Zupełnie o niczym. Dzięki NK mogę lub będę mógł nawiązać kontakt z tymi na których mi zależy, a z którymi z różnych powodów ten kontakt się urwał, lub jest dla mnie nieosiągalny "normalnymi" sposobami do zdobycia. Oczywiście śmieszy mnie też wpisywanie znajomych na siłę, lub rozmowa w kółko o tym serwisie. Chwała chłopakom za świetny chwytliwy pomysł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Chociaż trochę śmiać mi się chce, jak kolega, u którego znam parę lat i myślałem, że ma dość wąskie grono znajomych (na podstawie jakiś rozmów itp itd) okazuje się, że na naszej klasie ma ponad 170 znajomych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
-error] Dzięki NK mogę lub będę mógł nawiązać kontakt z tymi na których mi zależy, a z którymi z różnych powodów ten kontakt się urwał, lub jest dla mnie nieosiągalny "normalnymi" sposobami do zdobycia. Oczywiście śmieszy mnie też wpisywanie znajomych na siłę, lub rozmowa w kółko o tym serwisie. Lepiej bym tego nie ujął. Myślę, że tym cytatem można zakończyć dyskusję, czy NK jest potrzebna, czy nie. Czy warto tam być, czy wręcz przeciwnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Blacky klamie  To, ze nie ma konta, nie znaczy, ze tam nie bywa  A o tym co pisal Error pisalem na chyba 3 stronie tego tematu  I jak widac, to nie tylko moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
właśnie popełniłem seppuku i skasowałem konto na NK to wszystko poszło za daleko jakies fotki których sobie wcale nie życzę praktycznie cały życiorys dostępny niedługo zamiast CV i referencji będzie się podawało linka do profilu na NK - to przesada... i jeszcze osoby mi nieprzychylne moga mi robic smród pisząc do moich znajomych... nie...to za dużo  zobaczcie jaka to jest baza danych o ludziach...dlatego taka jest wartość  ja tam już nie wrócę...no, chyba że pod fałszywymi danymi tylko po to żeby znaleźć namiary na interesujace mnie osoby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe. Wlasnie poznalem trzecia osobe ktora nie uczestniczy w tym owczym pedzie  jesli pozwolisz moge byc czwarty? i już jest piątka jakież było moje zdziwienie gdy idąc przed Świętami do czytelni zauważyłem, że studentki zamiast wyszukiwać książek, czas swój spędzają na tym jakże wspaniałym serwisie dobrze że przynajmniej mnie tam nie ma. najchętniej zamykałbym tego typu strony. przecież jedną z licznych zalet sieci jest jej pozorna anonimowość. nie wiem nawet jak działa nasza-klasa, ale nie życzyłbym sobie by ktokolwiek mógł wklejać tam moje zdjęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Głupstwa piszesz Homraj; niby czemu zamykać? Przymus jakiś masz tam się rejestrować? Nakaz? Rejestrując się u buka też podajesz swoje dane, o wiele więcej danych niż w NK. I tak jak w całym życiu, jednemu podpasuje blondynka, drugiemu barszcz z uszkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Anonimowi nie jesteśmy już od narodzenia, a na pewno od momentu uzyskania dowodu tożsamości. A nasze dane personalne krążą między różnymi firmami beż naszej wiedzy i rejestracja na NK czy jakimkolwiek innym portalu nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jeżeli ktoś będzie chciał wykorzystać nasze dane, to to po prostu zrobi, a my dalej będziemy żyć w błogiej nieświadomości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Szewa..nie byłbym taki pewien... jak myślisz..czy łatwo jest uzyskac informację kto jest właścicielem jakiejs konkretnej działki? powiem Ci że odkąd obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych - to jest problem... i bardzo dobrze... fakt że rejestrując się u buka podajemy duzo więcej danych...ale nie ma do nich wglądu tak duza liczba ludzi... na NK wystaczy wpisac nazwisko i juz się o człowieku wie zbyt duzo: wiek, wykształcenie, szkoły itp. a jak się zada sobie troche trudu to dojdzie się całej reszty po ZNAJOMYCH !!! wchodzę na forum swojej klasy ze średniej szkoły - forum ogólnodostepne oczywiście  - i sobie moge poczytac kto z kim kiedy i dlaczego...pooglądac fotki...itp itd. nie...to paranoja jakaś... fotka.pl przy tym to jak ostoja anonimowości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
ludzie, nie szukajcie na siłe spiskowej teorii dziejów, ten portal to super sprawa dla wielu ludzi znajdujacych zagubione kontakty sprzed lat...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Sam znalazłem koleżanke z którą straciłem kontakt z 5 lat temu, a gadalismy codziennie i o wszystkim, wyjechala za granice i koniec znajomosci. A dzieki portalowi odnalazlem ja  A ze ludzie wysylaja mi zaproszenia, mimo ze na ulicy nie mowia czesc, to inna sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Blacky klamie  To, ze nie ma konta, nie znaczy, ze tam nie bywa  A o tym co pisal Error pisalem na chyba 3 stronie tego tematu  I jak widac, to nie tylko moje zdanie. nic nie klamie konta nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
nie wiem nawet jak działa nasza-klasa, ale nie życzyłbym sobie by ktokolwiek mógł wklejać tam moje zdjęcia. Homraj nie zdziw się jak ktoś wkleił tam np. zdjęcie grupowe Twojej klasy. Parafrazując znane powiedzenie zachęcające niemieckich turystów do odwiedzania naszego kraju : "Wpadnij na naszą klasę, Twoje zdjęcie już tu jest" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
nie wiem nawet jak działa nasza-klasa, ale nie życzyłbym sobie by ktokolwiek mógł wklejać tam moje zdjęcia. Homraj nie zdziw się jak ktoś wkleił tam np. zdjęcie grupowe Twojej klasy. Parafrazując znane powiedzenie zachęcające niemieckich turystów do odwiedzania naszego kraju : "Wpadnij na naszą klasę, Twoje zdjęcie już tu jest"  Jesli wkleji Twoje zdjecie bez Twojej zgody, to zglaszasz jest gdzies tam taka opcja. A klasowe co w tym zlego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
a grupowe? a z gruppen-sexu? co w tym złego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zarty sie co poniektorych trzymaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
mnie? ...wprost przeciwnie...jestem śmiertelnie poważny  mam dość doszukiwania się przez moja obecną mojej byłej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
mnie? ...wprost przeciwnie...jestem śmiertelnie poważny  mam dość doszukiwania się przez moja obecną mojej byłej  Czyżbyś miał jakieś pikantne fotki, które nie powinny ujrzeć światła dziennego ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|