Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
bylem dzisiaj w kinie na "Skarb narodów: Księga tajemnic" i....sie zawiodlem, film dlugi, nudny i usypiajacy, od poczatku do konca wiadomo co sie zaraz stanie i jak sie to wszystko skonczy, zero zaskoczenie, pierwszy film na jaki poszedlem w tym roku i juz porazka, odradzam wydawania na to kasy, lepiej przed snem obejrzec w domu na kompie...za tydzien pojde na Rezerwat i I am legend

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
I am legend dla mnie nic specjlanego, jedynie ciekawosc w pierwszych 20 minutach filmu tych jeleni biegajacych po ulicy...jak juz sie wyjasnilo wszystko to ostatnie pol godziny filmu to jak kazdy tani hoolywodzki horror. 5/10

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by Experto
DEATH SENTENCE z kevinem baconem, polecam, film z 2007 roku, cos jak zyczenie smierci z czarlsem, czyli zemsta, a wiec to co uwielbiaja prawdziwi mezczyzni, polecam film jak i metodyke smile

może i Bacon świetnie zagrał, ale film z każdą minutą staje się coraz to mniej realistyczny, szczerze to nie polecam, ale każdy lubi coś innego

eh zawidołem się :[ po komenatarzach na filmwebie spodziewałem się czegoś lepszego niż 30 minut ciekawego filmu. Potem jak zawsze sam jeden specjalista od czegoś tam wybija cały gang laugh izi bet, pod koniec miałem tylko nadzieje, że się zaraz skończy. Dialogi też sztywne, sztuczne. Szczególnie z tym kolesiem u którego kupował broń i z czarnoskórą policjantką.

4/10 maks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Wlasnie ogladam dokument z discovey o duchach o rodzinie "Bishopow", az ciarki przechodza :]

Bishop o co chodzi? :|

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Dziabor
I am legend dla mnie nic specjlanego, jedynie ciekawosc w pierwszych 20 minutach filmu tych jeleni biegajacych po ulicy...jak juz sie wyjasnilo wszystko to ostatnie pol godziny filmu to jak kazdy tani hoolywodzki horror. 5/10

Według mnie również nic specjalnego. Obejrzeć na kompie - OK. Iść do kina - niekoniecznie smile Tylko, że nie jest to raczej horror.

Przeczytam książkę, pewnie okaże się lepsza od filmu smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Wrzucic Wam na serwer ten program o duchach, czegos tak chamskiego-amerykanskiego gowna nie widzieliscie, poprostu szok!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dajesz.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dawaj chętnie obejrzę. Dużo zajmuje? I za ile będzie bo nie wiem czy czekać jeszcze smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Uploaduje na filewind.com nie podane skonczenie, ale piekny shit warto czekac smile 365mb

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
a mi sie przypomnial taki filmik smile
ze taki manekin strzelal do ludzi z kuszy chyba smile cos takiego to bylo ;d
jak go ogladalem to bylem mlody ok. 5 lat mialem ale posrany bylem ;d

teraz to nawet patytkiem tego filmu bym nie ruszyl smile

ogladaliscie go??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Za pol godziny bedzie, bo ten serwer o dupe kurva potłóc.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.tylus.czuby.net/inne/Discovery%20-%20Duchy%20%5b11%5d.avi

Macie i podziwiajcie glupote amerykanin :/

Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Za 40minut na TVP1 Donnie Brasco. Polecam. Naprawdę polecam.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Moze troche nie na temat ale od jakiegos czasu zauwazylem ze wieczorna Panorama zostala usunieta (w niedziele) badz przesunieta. CZyzby tvp2 swoj image informacyjny zmienialo? tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Ostatnio obejrzałem Eastern Promises i Gone Baby Gone.Oba filmy polecam gorąco.Kawał solidnego kina smile Teraz czekam tylko na napisy do The Bucket List.Też podobno dobry film.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Poszukuję jakiego serialu w stylu The Tudors.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Rome ;>

nic innego do głowy mi nie przychodzi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Kiedy PB i Losow beda nowe odcinki ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Prison Break
Finał "Prison Break" (Skazany na śmierć) w lutym, "House M.D." w poniedziałki, a Bones (Kości) w piątki - tak w skrócie wygląda ramówka stacji FOX na najbliższe trzy miesiące.
"Prison Break", który z nowymi pięcioma odcinkami wróci 14 stycznia, finał trzeciej serii zaplanował na 18 lutego. Po drodze czeka nas dwutygodniowa przerwa w emisji. Prawdopodobnie nastąpi ona 9 lutego.

Od 10 marca w poniedziałkowej ramówce FOX'a wyląduje serial "House M.D." (dr House), który ma ledwie dwa gotowe epizody. Potem czeka nas seria powtórek.

"Kości" (Bones) z kolei ponownie na antenie zagoszczą dopiero 14 marca, w piątek.

showtv.pl

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
pb za tydzien z poniedzialku na wtorek

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1