|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
bylem dzisiaj w kinie na "Skarb narodów: Księga tajemnic" i....sie zawiodlem, film dlugi, nudny i usypiajacy, od poczatku do konca wiadomo co sie zaraz stanie i jak sie to wszystko skonczy, zero zaskoczenie, pierwszy film na jaki poszedlem w tym roku i juz porazka, odradzam wydawania na to kasy, lepiej przed snem obejrzec w domu na kompie...za tydzien pojde na Rezerwat i I am legend
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
I am legend dla mnie nic specjlanego, jedynie ciekawosc w pierwszych 20 minutach filmu tych jeleni biegajacych po ulicy...jak juz sie wyjasnilo wszystko to ostatnie pol godziny filmu to jak kazdy tani hoolywodzki horror. 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
DEATH SENTENCE z kevinem baconem, polecam, film z 2007 roku, cos jak zyczenie smierci z czarlsem, czyli zemsta, a wiec to co uwielbiaja prawdziwi mezczyzni, polecam film jak i metodyke  może i Bacon świetnie zagrał, ale film z każdą minutą staje się coraz to mniej realistyczny, szczerze to nie polecam, ale każdy lubi coś innego eh zawidołem się :[ po komenatarzach na filmwebie spodziewałem się czegoś lepszego niż 30 minut ciekawego filmu. Potem jak zawsze sam jeden specjalista od czegoś tam wybija cały gang  izi bet, pod koniec miałem tylko nadzieje, że się zaraz skończy. Dialogi też sztywne, sztuczne. Szczególnie z tym kolesiem u którego kupował broń i z czarnoskórą policjantką. 4/10 maks
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wlasnie ogladam dokument z discovey o duchach o rodzinie "Bishopow", az ciarki przechodza :]
Bishop o co chodzi? :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
I am legend dla mnie nic specjlanego, jedynie ciekawosc w pierwszych 20 minutach filmu tych jeleni biegajacych po ulicy...jak juz sie wyjasnilo wszystko to ostatnie pol godziny filmu to jak kazdy tani hoolywodzki horror. 5/10 Według mnie również nic specjalnego. Obejrzeć na kompie - OK. Iść do kina - niekoniecznie  Tylko, że nie jest to raczej horror. Przeczytam książkę, pewnie okaże się lepsza od filmu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wrzucic Wam na serwer ten program o duchach, czegos tak chamskiego-amerykanskiego gowna nie widzieliscie, poprostu szok!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dawaj chętnie obejrzę. Dużo zajmuje? I za ile będzie bo nie wiem czy czekać jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Uploaduje na filewind.com nie podane skonczenie, ale piekny shit warto czekac  365mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
a mi sie przypomnial taki filmik  ze taki manekin strzelal do ludzi z kuszy chyba  cos takiego to bylo ;d jak go ogladalem to bylem mlody ok. 5 lat mialem ale posrany bylem ;d teraz to nawet patytkiem tego filmu bym nie ruszyl  ogladaliscie go??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Za pol godziny bedzie, bo ten serwer o dupe kurva potłóc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
http://www.tylus.czuby.net/inne/Discovery%20-%20Duchy%20%5b11%5d.avi
Macie i podziwiajcie glupote amerykanin :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Za 40minut na TVP1 Donnie Brasco. Polecam. Naprawdę polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Moze troche nie na temat ale od jakiegos czasu zauwazylem ze wieczorna Panorama zostala usunieta (w niedziele) badz przesunieta. CZyzby tvp2 swoj image informacyjny zmienialo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Ostatnio obejrzałem Eastern Promises i Gone Baby Gone.Oba filmy polecam gorąco.Kawał solidnego kina  Teraz czekam tylko na napisy do The Bucket List.Też podobno dobry film.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Poszukuję jakiego serialu w stylu The Tudors.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Rome ;>
nic innego do głowy mi nie przychodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Kiedy PB i Losow beda nowe odcinki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Prison Break Finał "Prison Break" (Skazany na śmierć) w lutym, "House M.D." w poniedziałki, a Bones (Kości) w piątki - tak w skrócie wygląda ramówka stacji FOX na najbliższe trzy miesiące. "Prison Break", który z nowymi pięcioma odcinkami wróci 14 stycznia, finał trzeciej serii zaplanował na 18 lutego. Po drodze czeka nas dwutygodniowa przerwa w emisji. Prawdopodobnie nastąpi ona 9 lutego.
Od 10 marca w poniedziałkowej ramówce FOX'a wyląduje serial "House M.D." (dr House), który ma ledwie dwa gotowe epizody. Potem czeka nas seria powtórek.
"Kości" (Bones) z kolei ponownie na antenie zagoszczą dopiero 14 marca, w piątek.
showtv.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
pb za tydzien z poniedzialku na wtorek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|