|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
Co za dziwny bukmacher, wyplacalem 88 zl i po meisiacu oddali mi na konto w betssonie jak sie zaczalem upominac, ze wyplata nie dochodzi. Powod anulowanai wyplaty byl warunek, ze ma byc na konto wplsciciela - gdy wplacalem z tego samego konta (oczywiscie mojego) nie bylo protestow  Teraz wyplacam 400 zl zobaczymy cyz sie poprawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
wczoraj w nocy wyplacalem na money,rano o 8 kasa na koncie. POLECAM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
To masz niesamowite szczescie bo ja wczoraj zlecilem te 400 i do teraz mam wyplate jako ksiegowana :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
tak jak juz ktos pisal w osobnym temacie...tez widze ze moge skorzystac z bonusa 100% od wplaty...
tylko ze juz z niego kozystalem...zobaczcie czy tez tak macie...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,070
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,070 |
a ja się chcę zapytać czy wymagają skan z dokumentem tożsamości przy wypłacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oficjalnie jest wymagane , ale nie kazdy gracz jest o to proszony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
A mi dzisiaj dalej ksieguja wyplate od niedzieli  masakra co za buk
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Mam problem ! Wpłacałem przez przelewy 24 ( z konta Inteligo ). Wszystko było ok, zatwierdziłem kwotę, wpisałem kod z mojej listy jednorazowej i niestety - przy próbie powrotu na stronę przelewy 24 pojawił się komunikat "nie można wyświetlić tej strony" . Kasę z konta mi zdjęło (mam zaksięgowany przelew wychodzący) a kasa na betssonie oczywiscie nie pojawiła się. Musze gdzieś interweniować czy pojawi się z opóźnieniem ( minęły juz ponad dwie godziny) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
tez tak kiedys mialem, wyslalem dwa maile i gdzies po poltorej godzinie kasa sie pojawila, miala byc po maks 15 minutach. Olewam amatorow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dzis w koncu znikly mi pieniadze z wyplaty, mam nadzieje, ze dojdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
Mi tez dzis zniknela kasa z wyplaty oby doszlo bo ile razy mozna wypisywac przelew, a oni zmyslaja powody do anulowania :/ Gdy wplacam lub przegrywam to wszystko jest szybciutko, tylko przy wyplacie tworza niepotrzebne problemy. Ciekawe jak to sie skonczy, ale widze jak im z ciezka reka idzie ta wyplata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17 |
To zależy czy już cię weryfikowali czy nie . Bo jak nie to czeka cię przesyłanie skanów dokumentów i to nie tylko dowodu ale jak wpłacałeś kartą to jeszcze karty , potem rozmowa telefoniczna na podany przez Ciebie numer telefonu ( jak w międzyczasie zmieniłeś numer to masz pecha) a po odpowiedzeniu na wszystkie możliwe podchwytliwe pytania mogą zażądać jak w moim przypadku skanu rachunku dostawcy internetu . Ja na przykład tego ostatniego punktu nie byłem w stanie spełnić ,gdyż mieszkałem u dziewczyny i internet był na nią w związku z czym panowie z betsson ukradli mi 500zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
Czyli rachunek za internet ma byc koniecnzie na Ciebie lub na miejsce, ktore podales jako adres?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
Niesamowite wlasnie loguej sie na konto a tam moje wyczekiwane 400zl  Fakt moze z ta 1 wyplata chcieli sprawdzic czy to faktycznie moje konto ale mogli napisac a tak czekalem i nei wiedzialem dlaczego to tyle trwa. Teraz jestem happy najwazniejsze ze doszlo - mozna grac u nich dalej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17 |
Tak sobie zażyczyli ! Na mój argument , że dziewczyna nie grała u bukmacherów , tylko wyłącznie ja , pani stwierdziła że złamałem regulamin w związku z czym pieniądze zostały mi skonfiskowane . Ja postarałem sie poinformować o tym jak najwięcej graczy , i dalej będę to robił , tak że myślę że im te moje 500 zł bokiem wyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17 |
Ja przepraszam Conrad ze raz jeszcze piszę , ale jeden gracz założył nowy temat o Betsson a myslę ze powinien się znalezc w głównym bo tam nikt go nie czyta , ajest to prawdziwy PrzeHit cyt;Ludzie, ale jaja z graczy robi firma Betsson.
Otóż ja kiedyś skorzystałem już z ich bonusu 100 procent od pierwszego depozytu, ale zauważyłem, że znowu na moim koncie w Betsson w zakładce aktywne bonusy widnieje zielona ikona bonus 100 procent sport. Pomyślałem, że to jest może tak jak w bwin, że co jakiś czas przyznaje się graczom kolejny bonus.
Już chciałem wpłacić więc (maksymalnie 111 pln), aby uzyskać w betsson bonus 100 procent, ale na wszelki wypadek napisałem do ich supportu, żeby upewnić się, że ten kolejny bonus mi przysługuje. I zobaczcie co poniżej odpisał mi niejaki Matt z supportu Betsson:
" Witam. Dziękujemy za kontakt z Betsson. Wyjściowo każdemu kontu przysługuje jeden bonus, tak więc nie możemy zagwarantować ani odpowiadać za to czy system przyzna Panu kolejny bonus. Wpłaca Pan pieniądze na własne ryzyko. Jeżeli możemy jeszcze w czymś pomóc - prosimy o ponowny kontakt z nami. Z poważaniem Matt, Betsson Support"
Czym prędzej więc wstawiłem tekst odpowiedzi Matta tutaj na forum, żeby ostrzec Was przed tą firmą, w której - cytuję ich odpowiedź "wpłacasz pieniądze na własne ryzyko". Napisał to forumowicz Jerzyk63
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Banik, mozesz zareagowac w sprawie szybszych rozliczen bankowych? Badzcie odpowiedzialnymi ludzmi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261 |
A ja dostałem pieniądze z Betssona w niecały dzień. W nocy zleciłem wypłatę, o 14 mi ją zaksięgowali na koncie u buka, a o po 17 były już na konce w Mbank.
Tak dla informacji dla innych co wpisać do przelewu: Nazwa banku: Mbank BRE BANK Nr konta w formacie IBAN: PL 79 .... SWIFT: BREXPLPWMUL
Nie chciano ode mnie żadnych skanów itp. Fakt że wcześniej kasę wpłacałem normalnie przelewem a nie żadną kartą czy inną drogą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30 |
Ja wplacalem wczesniej przelewem z mBanku, dane do wyplaty podalem takie jak podales, i to samo konto co wplacalem. Podejrzewam, ze chcieli koniecznie screena, ze to moje konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
Witam!
Jak ktoś wie, proszę o odpowiedź:
Czy oni do rozliczania under/over w koszykówce wliczają dogrywkę? Czy liczy się wynik po regulaminowym czasie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|