Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
Co za dziwny bukmacher, wyplacalem 88 zl i po meisiacu oddali mi na konto w betssonie jak sie zaczalem upominac, ze wyplata nie dochodzi. Powod anulowanai wyplaty byl warunek, ze ma byc na konto wplsciciela - gdy wplacalem z tego samego konta (oczywiscie mojego) nie bylo protestow smile
Teraz wyplacam 400 zl zobaczymy cyz sie poprawia smile

Bonus: Unibet
kotecci #1918317 07/01/2008 23:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
wczoraj w nocy wyplacalem na money,rano o 8 kasa na koncie.
POLECAM!

ROB77 #1918728 08/01/2008 01:54
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
To masz niesamowite szczescie bo ja wczoraj zlecilem te 400 i do teraz mam wyplate jako ksiegowana :/

kotecci #1919179 08/01/2008 03:08
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
tak jak juz ktos pisal w osobnym temacie...tez widze ze moge skorzystac z bonusa 100% od wplaty...

tylko ze juz z niego kozystalem...zobaczcie czy tez tak macie...??

john #1919619 08/01/2008 04:32
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,070
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,070
a ja się chcę zapytać czy wymagają skan z dokumentem tożsamości przy wypłacie?

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Oficjalnie jest wymagane , ale nie kazdy gracz jest o to proszony.

Banik #1921826 08/01/2008 19:13
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
A mi dzisiaj dalej ksieguja wyplate od niedzieli laugh
masakra co za buk

kotecci #1921969 08/01/2008 20:22
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Mam problem ! Wpłacałem przez przelewy 24 ( z konta Inteligo ). Wszystko było ok, zatwierdziłem kwotę, wpisałem kod z mojej listy jednorazowej i niestety - przy próbie powrotu na stronę przelewy 24 pojawił się komunikat "nie można wyświetlić tej strony" . Kasę z konta mi zdjęło (mam zaksięgowany przelew wychodzący) a kasa na betssonie oczywiscie nie pojawiła się.
Musze gdzieś interweniować czy pojawi się z opóźnieniem ( minęły juz ponad dwie godziny) ???

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
tez tak kiedys mialem, wyslalem dwa maile i gdzies po poltorej godzinie kasa sie pojawila, miala byc po maks 15 minutach. Olewam amatorow

Logan #1922342 08/01/2008 22:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dzis w koncu znikly mi pieniadze z wyplaty, mam nadzieje, ze dojdzie...

Kylo #1923147 09/01/2008 01:59
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
Mi tez dzis zniknela kasa z wyplaty oby doszlo bo ile razy mozna wypisywac przelew, a oni zmyslaja powody do anulowania :/
Gdy wplacam lub przegrywam to wszystko jest szybciutko, tylko przy wyplacie tworza niepotrzebne problemy. Ciekawe jak to sie skonczy, ale widze jak im z ciezka reka idzie ta wyplata smile

Kylo #1923173 09/01/2008 02:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
To zależy czy już cię weryfikowali czy nie . Bo jak nie to czeka cię przesyłanie skanów dokumentów i to nie tylko dowodu ale jak wpłacałeś kartą to jeszcze karty , potem rozmowa telefoniczna na podany przez Ciebie numer telefonu ( jak w międzyczasie zmieniłeś numer to masz pecha) a po odpowiedzeniu na wszystkie możliwe podchwytliwe pytania mogą zażądać jak w moim przypadku skanu rachunku dostawcy internetu . Ja na przykład tego ostatniego punktu nie byłem w stanie spełnić ,gdyż mieszkałem u dziewczyny i internet był na nią w związku z czym panowie z betsson ukradli mi 500zł.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
Czyli rachunek za internet ma byc koniecnzie na Ciebie lub na miejsce, ktore podales jako adres?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
Niesamowite wlasnie loguej sie na konto a tam moje wyczekiwane 400zl smile Fakt moze z ta 1 wyplata chcieli sprawdzic czy to faktycznie moje konto ale mogli napisac a tak czekalem i nei wiedzialem dlaczego to tyle trwa. Teraz jestem happy najwazniejsze ze doszlo - mozna grac u nich dalej:)

kotecci #1924303 09/01/2008 05:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
Tak sobie zażyczyli ! Na mój argument , że dziewczyna nie grała u bukmacherów , tylko wyłącznie ja , pani stwierdziła że złamałem regulamin w związku z czym pieniądze zostały mi skonfiskowane .
Ja postarałem sie poinformować o tym jak najwięcej graczy , i dalej będę to robił , tak że myślę że im te moje 500 zł bokiem wyjdzie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 17
Ja przepraszam Conrad ze raz jeszcze piszę , ale jeden gracz założył nowy temat o Betsson a myslę ze powinien się znalezc w głównym bo tam nikt go nie czyta , ajest to prawdziwy PrzeHit cyt;Ludzie, ale jaja z graczy robi firma Betsson.

Otóż ja kiedyś skorzystałem już z ich bonusu 100 procent od pierwszego depozytu, ale zauważyłem, że znowu na moim koncie w Betsson w zakładce aktywne bonusy widnieje zielona ikona bonus 100 procent sport. Pomyślałem, że to jest może tak jak w bwin, że co jakiś czas przyznaje się graczom kolejny bonus.

Już chciałem wpłacić więc (maksymalnie 111 pln), aby uzyskać w betsson bonus 100 procent, ale na wszelki wypadek napisałem do ich supportu, żeby upewnić się, że ten kolejny bonus mi przysługuje.
I zobaczcie co poniżej odpisał mi niejaki Matt z supportu Betsson:

"
Witam. Dziękujemy za kontakt z Betsson.
Wyjściowo każdemu kontu przysługuje jeden bonus, tak więc nie możemy zagwarantować ani odpowiadać za to czy system przyzna Panu kolejny bonus.
Wpłaca Pan pieniądze na własne ryzyko.
Jeżeli możemy jeszcze w czymś pomóc - prosimy o ponowny kontakt z nami.
Z poważaniem
Matt, Betsson Support"

Czym prędzej więc wstawiłem tekst odpowiedzi Matta tutaj na forum, żeby ostrzec Was przed tą firmą, w której - cytuję ich odpowiedź "wpłacasz pieniądze na własne ryzyko".
Napisał to forumowicz Jerzyk63

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Banik, mozesz zareagowac w sprawie szybszych rozliczen bankowych? Badzcie odpowiedzialnymi ludzmi!

Kylo #1926047 09/01/2008 18:40
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
A ja dostałem pieniądze z Betssona w niecały dzień. W nocy zleciłem wypłatę, o 14 mi ją zaksięgowali na koncie u buka, a o po 17 były już na konce w Mbank.

Tak dla informacji dla innych co wpisać do przelewu:
Nazwa banku: Mbank BRE BANK
Nr konta w formacie IBAN: PL 79 ....
SWIFT: BREXPLPWMUL

Nie chciano ode mnie żadnych skanów itp. Fakt że wcześniej kasę wpłacałem normalnie przelewem a nie żadną kartą czy inną drogą.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 30
Ja wplacalem wczesniej przelewem z mBanku, dane do wyplaty podalem takie jak podales, i to samo konto co wplacalem. Podejrzewam, ze chcieli koniecznie screena, ze to moje konto.

kotecci #1930680 10/01/2008 23:30
Dołączył: May 2006
Posty: 179
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 179
Witam!

Jak ktoś wie, proszę o odpowiedź:

Czy oni do rozliczania under/over w koszykówce wliczają dogrywkę?
Czy liczy się wynik po regulaminowym czasie.


Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1