|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Jakby kogos interesowalo jak wygladaja u nich wyplaty w weekend: wczoraj w niedziele o 20 zlecilem wyplate, zaakceptowana zostala dzis o 12, a na MB doszla o 15:40 a w normalne dni jak jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jakby kogos interesowalo jak wygladaja u nich wyplaty w weekend: wczoraj w niedziele o 20 zlecilem wyplate, zaakceptowana zostala dzis o 12, a na MB doszla o 15:40 a w normalne dni jak jest? mi w ciągu godziny przelali kaske na MB ostatnio:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Mam takie pytanie.W regulaminie jest napisane że "tylko jedna oferta na otwarcie konta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowę, adres e-mail, numer telefonu, te same dane formy płatności (np. numer karty kredytowej) oraz dzielony komputer, np. w szkole, bibliotece czy pracy".A jak ktoś ma neo i chce zarejstrować kogoś nie z rodziny, nie mieszkającego u niego to będzie miał jakiś problem?:) chodzi mi głównie o wymagania dotyczące komputera, ale w neo za każdym nowym połączniem jest chyba inne IP, poprawcie mnie o ile się myle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nie bedzie problemu. Tylko przy nowej osobie rozlaczaj liveboxa z gniazdka, zeby zmienic IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Jak bet365 rozlicza mecze przerwane z powodu opadów deszczu: jako zwrot czy czekają na dokończenie? Na ich stronie znalazłem tylko coś takiego: "W przypadku rozpoczęcia meczu, ale nie ukończenia go, wszystkie zakłady będą nieważne, chyba że po rozpoczęciu meczu zawodnik jest zdyskwalifikowany..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Nie bedzie problemu. Tylko przy nowej osobie rozlaczaj liveboxa z gniazdka, zeby zmienic IP. No jeśli osoba, która założy sobie u mnie konto i będzie na nim grac a ja nie będe się wogóle logował na swoim(aktualnie u nich nie gram i loguje się tam)to chyba nie ma takiej potrzeby?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Jak bet365 rozlicza mecze przerwane z powodu opadów deszczu: jako zwrot czy czekają na dokończenie? Na ich stronie znalazłem tylko coś takiego: "W przypadku rozpoczęcia meczu, ale nie ukończenia go, wszystkie zakłady będą nieważne, chyba że po rozpoczęciu meczu zawodnik jest zdyskwalifikowany..." Na 99% czekają na dokończenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Z kursami na siatkówkę się nie spieszą :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Z kursami na siatkówkę się nie spieszą :/ Trochę to źle o nich świadczy. Mają słabą ofertę siatkówki a do tego 2h przed meczem brak kursów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dodatkowo rozmawialem z gosciem z czata z bet365.. Powiedzial, ze kursy beda dzisiaj pozniej, ale pojawia sie przed pierwszym meczem.. Czyli popatrza co sie dzieje i wystawia jakas miernote.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
orientuje się ktoś czy jeszcze jest bonus od pierwszego depozytu 500 + 500
z tego co kontaktowałem sie z supportem w zeszłym roku, promo obowiązywać miało jak mówili do 7 stycznia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Dodatkowo rozmawialem z gosciem z czata z bet365.. Powiedzial, ze kursy beda dzisiaj pozniej, ale pojawia sie przed pierwszym meczem.. Czyli popatrza co sie dzieje i wystawia jakas miernote. Dobrze przewidziałeś: kurs na Serbów 1.33, na Niemców 1.4 Mimo to dubelka można zagrać (sorry za offtopic).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ktos pisal dzisiaj czy wczoraj na quasi ze podobno jest do 31.01, ale glowy uciac sobie nie dam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
orientuje się ktoś czy jeszcze jest bonus od pierwszego depozytu 500 + 500
z tego co kontaktowałem sie z supportem w zeszłym roku, promo obowiązywać miało jak mówili do 7 stycznia. Chat u nich działa bardzo sprawnie i na pewno szybko odpowiedzą na to pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
OK, poświęciłem 30 sekund i zapytałem się na chacie  Bonus ważny do końca miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Co trzeba zrobić żeby z tego bonusa 500+500 skorzystac? Rejestrrowalem się tam chyba w grudniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
I czy można wpłacać przez mb oraz czy bonus moze byc obrocony na kursie calego kuponu 2.0 czy zdarzenie jedno musi miec 2.00 kurs ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
dostajesz od nich kod na maila oraz na nowe wiadomosci na stronie, wplacasz, wpisujesz kod, wysylasz skany, obracasz, wyplacasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mozna przez MB, mozna obracac tez po nizszym kursie niz 2.0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|