Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Logan #1918289 07/01/2008 23:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Logan
Jakby kogos interesowalo jak wygladaja u nich wyplaty w weekend: wczoraj w niedziele o 20 zlecilem wyplate, zaakceptowana zostala dzis o 12, a na MB doszla o 15:40
a w normalne dni jak jest?

Bonus: Unibet
RaJ2005 #1918456 08/01/2008 00:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by RaJ2005
Originally Posted by Logan
Jakby kogos interesowalo jak wygladaja u nich wyplaty w weekend: wczoraj w niedziele o 20 zlecilem wyplate, zaakceptowana zostala dzis o 12, a na MB doszla o 15:40
a w normalne dni jak jest?

mi w ciągu godziny przelali kaske na MB ostatnio:)

Zulus #1921701 08/01/2008 17:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Mam takie pytanie.W regulaminie jest napisane że "tylko jedna oferta na otwarcie konta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowę, adres e-mail, numer telefonu, te same dane formy płatności (np. numer karty kredytowej) oraz dzielony komputer, np. w szkole, bibliotece czy pracy".A jak ktoś ma neo i chce zarejstrować kogoś nie z rodziny, nie mieszkającego u niego to będzie miał jakiś problem?:) chodzi mi głównie o wymagania dotyczące komputera, ale w neo za każdym nowym połączniem jest chyba inne IP, poprawcie mnie o ile się myle.

Cules #1921827 08/01/2008 19:13
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Nie bedzie problemu. Tylko przy nowej osobie rozlaczaj liveboxa z gniazdka, zeby zmienic IP.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Jak bet365 rozlicza mecze przerwane z powodu opadów deszczu: jako zwrot czy czekają na dokończenie? Na ich stronie znalazłem tylko coś takiego:
"W przypadku rozpoczęcia meczu, ale nie ukończenia go, wszystkie zakłady będą nieważne, chyba że po rozpoczęciu meczu zawodnik jest zdyskwalifikowany..."

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by CarlosMarc
Nie bedzie problemu. Tylko przy nowej osobie rozlaczaj liveboxa z gniazdka, zeby zmienic IP.
No jeśli osoba, która założy sobie u mnie konto i będzie na nim grac a ja nie będe się wogóle logował na swoim(aktualnie u nich nie gram i loguje się tam)to chyba nie ma takiej potrzeby?

donbagino #1921882 08/01/2008 19:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by donbagino
Jak bet365 rozlicza mecze przerwane z powodu opadów deszczu: jako zwrot czy czekają na dokończenie? Na ich stronie znalazłem tylko coś takiego:
"W przypadku rozpoczęcia meczu, ale nie ukończenia go, wszystkie zakłady będą nieważne, chyba że po rozpoczęciu meczu zawodnik jest zdyskwalifikowany..."
Na 99% czekają na dokończenie

Cules #1921994 08/01/2008 20:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Z kursami na siatkówkę się nie spieszą :/

Szewa #1921996 08/01/2008 20:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
*śpieszą*

Szewa #1922014 08/01/2008 20:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Originally Posted by Szewa
Z kursami na siatkówkę się nie spieszą :/

Trochę to źle o nich świadczy. Mają słabą ofertę siatkówki a do tego 2h przed meczem brak kursów.

donbagino #1922020 08/01/2008 20:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by szymonez
Dodatkowo rozmawialem z gosciem z czata z bet365.. Powiedzial, ze kursy beda dzisiaj pozniej, ale pojawia sie przed pierwszym meczem.. Czyli popatrza co sie dzieje i wystawia jakas miernote.

Logan #1922179 08/01/2008 22:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
orientuje się ktoś czy jeszcze jest bonus od pierwszego depozytu 500 + 500

z tego co kontaktowałem sie z supportem w zeszłym roku, promo obowiązywać miało jak mówili do 7 stycznia.

Logan #1922181 08/01/2008 22:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Originally Posted by Logan
Originally Posted by szymonez
Dodatkowo rozmawialem z gosciem z czata z bet365.. Powiedzial, ze kursy beda dzisiaj pozniej, ale pojawia sie przed pierwszym meczem.. Czyli popatrza co sie dzieje i wystawia jakas miernote.

Dobrze przewidziałeś: kurs na Serbów 1.33, na Niemców 1.4
Mimo to dubelka można zagrać (sorry za offtopic).

Szczypior #1922183 08/01/2008 22:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ktos pisal dzisiaj czy wczoraj na quasi ze podobno jest do 31.01, ale glowy uciac sobie nie dam

Szczypior #1922189 08/01/2008 22:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Szczypior
orientuje się ktoś czy jeszcze jest bonus od pierwszego depozytu 500 + 500

z tego co kontaktowałem sie z supportem w zeszłym roku, promo obowiązywać miało jak mówili do 7 stycznia.

Chat u nich działa bardzo sprawnie i na pewno szybko odpowiedzą na to pytanie smile wink

Szewa #1922196 08/01/2008 22:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
OK, poświęciłem 30 sekund i zapytałem się na chacie wink

Bonus ważny do końca miesiąca.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Co trzeba zrobić żeby z tego bonusa 500+500 skorzystac? Rejestrrowalem się tam chyba w grudniu.

adingh #1924103 09/01/2008 05:09
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
I czy można wpłacać przez mb oraz czy bonus moze byc obrocony na kursie calego kuponu 2.0 czy zdarzenie jedno musi miec 2.00 kurs ?

adingh #1924110 09/01/2008 05:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
dostajesz od nich kod na maila oraz na nowe wiadomosci na stronie, wplacasz, wpisujesz kod, wysylasz skany, obracasz, wyplacasz smile

Logan #1924114 09/01/2008 05:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mozna przez MB, mozna obracac tez po nizszym kursie niz 2.0

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1