Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
yaaho #1922488 08/01/2008 23:16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by yaaho


pewnie bylo, ale wg. mnie warte przypomnienia smile


nawiazujac do tego tematu




Bonus: Unibet
yaaho #1923187 09/01/2008 02:06
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
[Linked Image]
Denko: NIGDY NIE USTAWIAŁ MECZÓW ?!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718


Polonez w TopGear smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681

_Way_ #1923424 09/01/2008 03:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
- Jozin z bazin laugh

_Way_ #1923953 09/01/2008 04:45
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Synek Billa Gatesa pyta ojca:
- Tato, chciałbym wreszcie zasmakować seksu, ale nie wiem jak zaproponować to kobiecie.
- Synu! Musisz jej kupić wielki bukiet pięknych róż, zaprosić ją do wykwintnej restauracji na dobrą kolację i markowe wino, później zabrać ją ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
W tym momencie wtrąca się córka:
- Tatusiu, a co z romantycznym spacerem nad brzegiem jeziora, zbieraniem polnych kwiatów w świetle księżyca, szeptaniem czułych słówek?
- To wszystko, córeczko, wymyślili ci wredni linuksiarze, żeby podupczyć za darmo.

Bebok #1924902 09/01/2008 07:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Podsumowanie roku 2007 wg Łapu Capu II [joemonster.org]

Mniej śmieszne niż pierwsza część, ale da się obejrzeć smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by th0mas
Podsumowanie roku 2007 wg Łapu Capu II [joemonster.org]

Mniej śmieszne niż pierwsza część, ale da się obejrzeć smile

haha najepsze sa te z gier telefoniczynch co dzownia dzieci.... ile masz lat??
30
uahahaahhaa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Najlepsze jak babka dziecku wmawiała, że się w liczeniu pomylił, a a dziecko miało rację laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Najlepsze było to:

- Wrocław, jaki to region ?
- Suwalszczyzna


laugh

Szewa #1925953 09/01/2008 18:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Wraca pijany jak bela facet do swojego domku jednorodzinnego. Już jest przed domem i nagle wyrżnął twarzą w gałąź.
Zezłościł się strasznie i postanowił, że ją zetnie - ma przecież w domu piłę.
Wchodzi do domu i od progu woła do żony:
- Gdzie piła??
Żona wychodzi z kuchni z deka przestraszona i mówi:
- Ja nie piła, ja nie piła...
- Pytam się, kur...a, gdzie piła!! - groźnie syczy mąż.
- U sąsiada... - żona piszczy
- A czemu dała??
- Bo piła....

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Prostackie, ale mnie rozśmieszyło: http://sport.onet.pl/1,16,11,38989649,106046385,4420153,0,forum.html?TEMAT=1248702

_Way_ #1927068 10/01/2008 01:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060


amatorska twórczość tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Spotkał żonę w burdelu!

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=449027

Grunt to się odnaleźć [Linked Image]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by [T
-error]http://roztocki.republika.pl/

Uat da fak yz yt ?

confused

MOJE AKTY brak laugh

Strona jest wyczesana na maxa...tosz to już chyba WEB 3.0 laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by FAKT
W 2008 r. umrze 75 znakomitych artystów

Urzędnicy resortu kultury to ludzie skrupulatni. Porachowali pogrzeby wielkich Polaków z poprzednich lat, coś tam pododawali albo pomnożyli i wyszło im, że w 2008 r. umrze dokładnie 75 znakomitych artystów - ujawnia dziennik "Fakt".

Opierając się na tych wyliczeniach, podwładni ministra Bogdana Zdrojewskiego już zamówili wieńce pogrzebowe - twierdzi gazeta.

Gdyby było można dokładnie przewidzieć, kto i kiedy umrze, urzędnicy z resortu kultury byliby w siódmym niebie. Ale i tak robią, co mogą, by nie dać się zaskoczyć kostusze - przyznaje "Fakt".

Obrachowali więc, że w tym roku zabierze ona na tamten świat 25 wielkich artystów, tyle samo twórców średniego formatu i tyle samo autorów pomniejszych. Ministerialni urzędnicy precyzyjnie ustalili także, że tym pierwszym należą się pogrzebowe kompozycje z 60 kwiatów, średnim - z 40 kwiatów, zaś artystom najmniej znanym - tylko z 30 kwiatów. Planują na to przeznaczyć w sumie około 30 tys. zł.

Pomysł kupowania żywym ludziom wieńców pogrzebowych sami artyści określili jako makabryczny, a nawet świętokradczy - akcentuje "Fakt". Przezorność przezornością, ale takie planowanie to trochę mieszanie się w kompetencje Boskie - ironizuje znany polski piosenkarz i satyryk Krzysztof Daukszewicz. (PAP)

_Way_ #1930107 10/01/2008 18:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Wielka bójka na lodzie w rosyjskiej ekstraklasie:

http://www.tvn24.pl/-1,1534857.1,wiadomosc.html

Tylko laski na trybunach jakieś takie niebojowe wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Z cyklu TVN gra
laugh

Goget #1930768 10/01/2008 23:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Goget
Z cyklu TVN gra
laugh

Panie Januszu laugh

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1