Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#193523 26/11/2002 05:50
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
A06 #####02.11.26 18:00 PSG-Boavista (1) 1,55 STS

Bonus: Unibet
#193524 26/11/2002 12:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 248 dotejpory:
3 typy rozstrzygniete (w tym 2 pudla)

aktualne pewniaki:
a10 ##### 02-11-26 19.30 Kloten - Ambri ( 1 ) 1,65 / ADI
C01 ##### 02-11-26 20.00 Krefeld - Koelner ( 1 ) 2,25 STS / komarek
A01 ##### 02-11-28 20.30 Sturm Graz-Lazio ( 2 ) 2,10 STS / Nelson
A05 ##### 02-11-29 17.00 VITKOVICE - HAVIROV ( 1 ) 2,20 STS / pawel_27
A06 ##### 02-11-30 18.00 PSG-Boavista ( 1 ) 1,55 STS / zik
NEW ##### 02-11-30 20.00 Sedan - Nice ( 2 ) 2,55 Profesjonal / wembley

#193525 26/11/2002 13:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
b12 ####26.11.02 18:55 Brynäs - HV 71 Szwe.Elitserien 2 2.15 /expekt

#193526 26/11/2002 15:07
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
b06 ##### 02-11-30 16:00 Arsenal - Aston Villa 1.35 STS

#193527 26/11/2002 15:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
lOkO nie podałeś na kogo stawiasz. Po kursie domyślam się że na arsenal. Osobiście nie uważam
tego za pewniaka.

#193528 26/11/2002 15:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wymiatacz uważam twój pomysł za bardzo dobry.
Jeżeli ten wątek będzie się rozwijałm to próg można podnieść do 5(7) typów, ale na razie 3 jest ok.

#193529 26/11/2002 16:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
b08#### jokerit-karpat 1 (1.6) 26-11-02 17.30 sts

#193530 26/11/2002 16:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jedyny powód dla ktorego ten mecz może nie wejść
to to że jokerit grało wczoraj mecz i może byc zmęczone, ale moim zdaniem to i tak pewniak!

#193531 26/11/2002 17:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
####### Basel - ManchesterUTD - 2 (2.0) 26-11-02 20.45 sts

#193532 26/11/2002 18:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
czesc, Witam !

Garrett przeczytalem Twoja wypowiedz i typ

Quote
Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]Na ten tydzień wybiorę nieprzewidywalny hokej - a nóż (a widelec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) siądzie

C06 Garrett ##### 25-11-02 23:55 Detroit - Edmonton (1) 1.80 STS

GOOD LUCK for all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
teraz zrob to Ty, pomysl i daj wszystkim znac ze mozna z zamknietymi oczami to postawic bo na tym ma to polegac, noze i widelce to nie 100%

POZDRAWIAM i moze lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193533 26/11/2002 18:15
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
fan hewitta czy musisz poswiecac cztery posty na cztery zdania?Przeciez na tym forum nie chodzi o to kto ma napisane duzo postow tylko skutecznie.Dobrze ze chociaz na kropki nie posiwecasz wiecej miejsca.Przez takie rzeczy zle czyta sie forum.

#193534 26/11/2002 23:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
B07 #### 28 XI 2002 22.25 Fc Porto - Lens 1 1.80 Expekt

#193535 26/11/2002 23:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Mam pytanko do ambasadora. Czy mogę podać jeszcze jeden, tym razem 100% -owy typ? Przyznaję, że wcześniej trochę lekkomyślnie podałem swój typ sugerując się jedynie wyższą pozycją Detroit. Co ty na to?

#193536 26/11/2002 23:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
b20##### 02-11-26 20:45 AC Milan (+1)strzeli gola 1,23 Profesjonal

#193537 27/11/2002 01:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
W końcu mój pewniak okazał się prawdziwym pewniakiem.Poprzednie 3 typy nie weszły(raczej pechowo) ale może w końcu przestanę obniżać skuteczność tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193538 27/11/2002 01:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
W
member
member
W Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]Mam pytanko do ambasadora. Czy mogę podać jeszcze jeden, tym razem 100% -owy typ? Przyznaję, że wcześniej trochę lekkomyślnie podałem swój typ sugerując się jedynie wyższą pozycją Detroit. Co ty na to?[/qb]
Czy ty czlowieku aby dobrze sie czujesz?
Zasady rowne dla wszystkich, przeczytaj je jeszcze z 5 razy to moze pojmiesz o co tu chodzi.

#193539 27/11/2002 03:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
szanowny Garrett
wymiatasz ma racje, wyjatkow nie bedzie
natomiast cieszy, ze coraz wiecej typerow zaczyna rozumiec o co tu chodzi (rozumiem, ze jestes teraz jednym z nich)
czekamy z niecierpliwoscia na twoj nastepny typ, na tydzien 249, ma sie rozumiec
uszanowanie/ambasador

#193540 27/11/2002 03:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
dodam, ze nie tylko Garrett jest madry po szkodzie. . .
inny przyklad to _,sEzoN,_
jego typ i komentarz po przegranej swiadczy o kompletnym niezrozumieniu istoty pewniakow (cytuje: . . .gdybym wiedzial ze maroko wystawi jakies tam rezerwy to. . .)
to wlasnie ty, _,sEzoN,_, podajac ten mecz jako pewniak powinienes sprawdzic wszystkie okolicznosci itp - forumowicze ci w kazdym razie zaufali, ze wiesz na temat tego meczu cos ekstra
musimy sie wspolnie zastanowic jak zmienic zasady, zeby wykluczyc typowanie w slepo, na intuicje itp

#193541 27/11/2002 05:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
b09 ##### 02-11-27 11:00 Rosset - Bogdanovic (1) 1,25 Interwetten

#193542 27/11/2002 13:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
zmiany w tym temacie nie musza byc rewolucyjne. . .
moze wystarczy uzgodnic/sprecyzowac definicje pewniaka?

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,712 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1