|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
A06 #####02.11.26 18:00 PSG-Boavista (1) 1,55 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 248 dotejpory: 3 typy rozstrzygniete (w tym 2 pudla)
aktualne pewniaki: a10 ##### 02-11-26 19.30 Kloten - Ambri ( 1 ) 1,65 / ADI C01 ##### 02-11-26 20.00 Krefeld - Koelner ( 1 ) 2,25 STS / komarek A01 ##### 02-11-28 20.30 Sturm Graz-Lazio ( 2 ) 2,10 STS / Nelson A05 ##### 02-11-29 17.00 VITKOVICE - HAVIROV ( 1 ) 2,20 STS / pawel_27 A06 ##### 02-11-30 18.00 PSG-Boavista ( 1 ) 1,55 STS / zik NEW ##### 02-11-30 20.00 Sedan - Nice ( 2 ) 2,55 Profesjonal / wembley
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
b12 ####26.11.02 18:55 Brynäs - HV 71 Szwe.Elitserien 2 2.15 /expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239 |
b06 ##### 02-11-30 16:00 Arsenal - Aston Villa 1.35 STS
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
lOkO nie podałeś na kogo stawiasz. Po kursie domyślam się że na arsenal. Osobiście nie uważam tego za pewniaka.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wymiatacz uważam twój pomysł za bardzo dobry. Jeżeli ten wątek będzie się rozwijałm to próg można podnieść do 5(7) typów, ale na razie 3 jest ok.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
b08#### jokerit-karpat 1 (1.6) 26-11-02 17.30 sts
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jedyny powód dla ktorego ten mecz może nie wejść to to że jokerit grało wczoraj mecz i może byc zmęczone, ale moim zdaniem to i tak pewniak!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ####### Basel - ManchesterUTD - 2 (2.0) 26-11-02 20.45 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
czesc, Witam ! Garrett przeczytalem Twoja wypowiedz i typ Oryginalnie wysłał Garrett: [qb]Na ten tydzień wybiorę nieprzewidywalny hokej - a nóż (a widelec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) siądzie
C06 Garrett ##### 25-11-02 23:55 Detroit - Edmonton (1) 1.80 STS
GOOD LUCK for all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] teraz zrob to Ty, pomysl i daj wszystkim znac ze mozna z zamknietymi oczami to postawic bo na tym ma to polegac, noze i widelce to nie 100% POZDRAWIAM i moze lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
fan hewitta czy musisz poswiecac cztery posty na cztery zdania?Przeciez na tym forum nie chodzi o to kto ma napisane duzo postow tylko skutecznie.Dobrze ze chociaz na kropki nie posiwecasz wiecej miejsca.Przez takie rzeczy zle czyta sie forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
B07 #### 28 XI 2002 22.25 Fc Porto - Lens 1 1.80 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
Mam pytanko do ambasadora. Czy mogę podać jeszcze jeden, tym razem 100% -owy typ? Przyznaję, że wcześniej trochę lekkomyślnie podałem swój typ sugerując się jedynie wyższą pozycją Detroit. Co ty na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246 |
b20##### 02-11-26 20:45 AC Milan (+1)strzeli gola 1,23 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 246 |
W końcu mój pewniak okazał się prawdziwym pewniakiem.Poprzednie 3 typy nie weszły(raczej pechowo) ale może w końcu przestanę obniżać skuteczność tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał Garrett: [qb]Mam pytanko do ambasadora. Czy mogę podać jeszcze jeden, tym razem 100% -owy typ? Przyznaję, że wcześniej trochę lekkomyślnie podałem swój typ sugerując się jedynie wyższą pozycją Detroit. Co ty na to?[/qb] Czy ty czlowieku aby dobrze sie czujesz? Zasady rowne dla wszystkich, przeczytaj je jeszcze z 5 razy to moze pojmiesz o co tu chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
szanowny Garrett wymiatasz ma racje, wyjatkow nie bedzie natomiast cieszy, ze coraz wiecej typerow zaczyna rozumiec o co tu chodzi (rozumiem, ze jestes teraz jednym z nich) czekamy z niecierpliwoscia na twoj nastepny typ, na tydzien 249, ma sie rozumiec uszanowanie/ambasador
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
dodam, ze nie tylko Garrett jest madry po szkodzie. . . inny przyklad to _,sEzoN,_ jego typ i komentarz po przegranej swiadczy o kompletnym niezrozumieniu istoty pewniakow (cytuje: . . .gdybym wiedzial ze maroko wystawi jakies tam rezerwy to. . .) to wlasnie ty, _,sEzoN,_, podajac ten mecz jako pewniak powinienes sprawdzic wszystkie okolicznosci itp - forumowicze ci w kazdym razie zaufali, ze wiesz na temat tego meczu cos ekstra musimy sie wspolnie zastanowic jak zmienic zasady, zeby wykluczyc typowanie w slepo, na intuicje itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
b09 ##### 02-11-27 11:00 Rosset - Bogdanovic (1) 1,25 Interwetten
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
zmiany w tym temacie nie musza byc rewolucyjne. . . moze wystarczy uzgodnic/sprecyzowac definicje pewniaka?
|
|
|
Link skopiowany do schowka