Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#193563 29/11/2002 13:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pawel_27:
Jeśli po 1.25 to wolałbym podać innego 100% pewniaka po wyższym kursie.[/qb]
Od razu widac ze co nie ktorzy po prostu dla statystyki dobieraja niby "pewniaki" o wyzszym kursie by zaistniec na dobrym miejscu w tabeli, jest to zalosne, przede wsystkim przez takich poziom 'zabawy' jest obnizany.

Teraz jestem pewien ze raczej wiekszosc bioraca udzial w tej rozgrywce chce po prostu tylko porywalizowac miedzy graczami, a nie pomoc ludziom wygrywac..

Bonus: Unibet
#193564 29/11/2002 13:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
lino
masz racje - tabela w tym temacie nie jest najwazniejsza

i nawet nie jest wazna ilosc trafionych pewniakow
no to co jest wazne?
wazna jest eliminacja wpadek
> minimalizacja ryzyka to droga do sukcesu <
taka jest teoria ambasady a przynajmniej jedno z zasadniczych jej zalozen

mysle, ze mamy wystarczajacy material, zeby zaczac powaznie dyskutowac usprawnienia w tym temacie
uszanowanie/ambasador

#193565 29/11/2002 14:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 248 dotychczas:
10 trafionych, 4 pudla

aktualne pewniaki:
a12 ##### 02-11-29 19.25 Eisbären Berlin - Augsburger Panther ( 1 ) 1,28 Unibet / Slayer
B14 ##### 02-11-29 20.00 Den Haag-Go Ahead ( 1 ) 2,10 STS / gruda
c08 ##### 02-11-29 20.00 Roda - Zwolle ( 1 ) 1,55 STS / _,sEzoN,_
B04 ##### 02-11-29 20.45 Bohemians Dublin - University College Dublin ( 1 ) 1,45 Centrebet / Aclî
b06 ##### 02-11-30 16.00 Arsenal - Aston Villa ( 1 ) 1,35 STS / l0k0
b16 ##### 02-11-30 16.00 Hearts-Gl.Rangers ( 2 ) 1,59 Profesjonal / rawen
new ##### 02-11-30 20.00 Sedan - Nice ( 2 ) 2,55 Profesjonal / wembley
A07 ##### 02-12-01 15.00 Celtic FC - Motherwell ( 1 ) 1,12 PremierBet / full
b12 ##### 02-12-01 15.00 Inter-Brescia ( 1 ) 1,40 Expekt / rieger

#193566 29/11/2002 15:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
Quote
Oryginalnie wysłał ambasador:
[qb]szanowny pawle_27
odpowiedz dostales zanim zadales to pytanie (patrz post 28-11-2002 01:55)

rekomendowany typ/pewniak musi byc mozliwy do zagrania w momencie publikacji (po kursie podanym przez autora), wiec teoretycznie jezeli twoj mecz moglby byc obstawiony po superkursie (w wyniku bledu buka np) to oczywiscie taki kurs zaliczylby ci sie do statystyki
uszanowanie/ambasador[/qb]
Przepraszam! Nie zauważyłem...

#193567 29/11/2002 16:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
Ze specjalną dedykacją dla lino!

A05 ##### 02-12-01 14:30 AJAX - ENSCHEDE (1) 1.31 Profesjonal

#193568 29/11/2002 16:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
Od razu widac ze co nie ktorzy po prostu dla statystyki dobieraja niby "pewniaki" o wyzszym kursie by zaistniec na dobrym miejscu w tabeli, jest to zalosne, przede wsystkim przez takich poziom 'zabawy' jest obnizany.

Teraz jestem pewien ze raczej wiekszosc bioraca udzial w tej rozgrywce chce po prostu tylko porywalizowac miedzy graczami, a nie pomoc ludziom wygrywac..[/QB][/QUOTE]

Witaj lino!
Dlaczego twierdzisz, że chcę zaistnieć na dobrym miejscu w tabeli? Czy dla Ciebie pewniak to tylko taki mecz poniżej 1.30? Dla mnie najważniejsza jest forma drużyny i szanse w danym meczu, a nie kurs. Nie pomyślałeś, że może chcę podać pewniaka po wyższym kursie, gdyż chcę by ktoś wygrał więcej, a nie żeby poprawić miejsce w tabeli?!? Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193569 29/11/2002 17:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Pasieku, nie czuje się winny to ambasada popełnila błąd, mecz się odbył, było minęło i trafiłem tak jak większość z Was. Pozdrówka[/qb]
Zik zwracam honor. Zasugerowałem się, że Ambasada jest nie omylna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdemu się może zdarzyć. Zik więcej takich typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
ps. Nie Pasieku tylko Paśku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193570 29/11/2002 18:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Za pozwoleniem szanownej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ambasady chciałbym się dołączyć do Waszego konkursu.

####### 29.11.02 19:00 Fenerbahce - Istanbulspor (1) 1.32 BetLay

P.S. To mój pierwszy typ, proszę o pozwolenie ambasady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193571 29/11/2002 18:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
szanowny M99
jestes mile widziany w gronie typujacych ekspertow
powodzenia/ambasador
ps nie nazywamy tego tematu konkursem

#193572 29/11/2002 19:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Sturm-Lazio 1 :3 :5gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
A ja znowu mialem fuksa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#193573 29/11/2002 19:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Oto mój typ
Dallas Stars - N.Y Rangers - 1
expekt(1,7)
pozdrawiam :5gw:

#193574 29/11/2002 19:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co myślicie o 2 lidze francuskiej

Metz - Caen typ 1

#193575 29/11/2002 20:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 24
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 24
Ambasadorze prosze o nie koniecznie szybkie wyjaśnienie zasad tej podstrony,których się jedynie domyślam
mój pewniak :WEst HAm UNited-SOuthampton(not united) 1(STS 2,2)
NIe grajcie na ten mecz po 1000 zł bo pożegnamy obie prawdopodobnie mniej szanowne niż Ambasador firmy bukmacherskie,nie internetowe,najpopularniejsze w Polsce.
Kurs STs zawyżył ,nie żcze mu źle ja bym dał 1,9 i ni jednej dziesiątej więcej
POwodzenia życze wszystkim typującym pewniaki !!!!!!!!!!!!

#193576 29/11/2002 20:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
W
member
member
W Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
A02 ##### 29.11.2002 23.55 Memphis - LA Lakers 2 (1.40) STS

#193577 29/11/2002 21:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
Teraz jestem pewien ze raczej wiekszosc bioraca udzial w tej rozgrywce chce po prostu tylko porywalizowac miedzy graczami, a nie pomoc ludziom wygrywac...
Wystarczyło zapytać... Otóż co ja niby mam z tego, że ktoś inny wygra?! Albo że bukmacher zbankrutuje?! Nic... Ja nie korzystam z typów innych jeśli nie są zgodne z moimi przewidywaniami... I przyznam szczerze - z rozbawieniem czytam teksty w stylu "ambasada nie lubi remisów" albo że pewniak to 1,20 a 3,20 to fuks...

#193578 29/11/2002 21:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał teodulo25,5:
Nie grajcie na ten mecz po 1000 zł bo pożegnamy obie prawdopodobnie mniej szanowne niż Ambasador firmy bukmacherskie...
Róznica między 2,2 a 1,9 to szczegół... Bukmacherzy ustalają kurs tak by zarobić przy każdym możliwym rozstrzygnięciu... Otóż jeśli ustaliliby kurs na West Ham 1,50 to kurs na Southampton wynosiłby jakieś 5,60 (2,15 za X2)...

#193579 30/11/2002 02:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ambasador, dla mnie pewniakiem będzie mecz Real Madryt - Lokomotive Moskwa: 1. Po przegranej Realu w Milanie i wygranej Borussii w Moskwie... "królewscy" muszą wygrać to spotkanie przeciwko najsłabszej drużynie w grupie.

#193580 30/11/2002 05:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Conrad
gratulacje za refleks - rzeczywiscie wszystko wskazuje na to, ze mecz bedzie interesujacym pewniakiem (na tydzien 250)
kurs moze byc niski ale to w koncu i tak dobra lokata, nawet przy skapym 1,10
ambasada ma tu jednak formalny problem - typu na mecz madrid - lokomotive nie mozemy zaliczyc na twoje konto poniewaz nie zarekomendowales kursu (zrozumiale, bo zapewne zaden buk nie wysmazyl jeszcze kursu) - wiec jezeli chcialbys zasilic grono naszych ekspertow to powinienes uzupelnic wymagane dane jak tylko pojawi sie ten mecz w ofercie bukmacherow

#193581 30/11/2002 05:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
szanowny veride
zdaje sie, ze masz zdrowy stosunek do hazardu i do bukmacherstwa w ogolnosci
natomiast obawiam sie, ze nie udalo mi sie do konca wyjasnic o co chodzi ambasadzie
piszesz, ze nie korzystasz z typow, do ktorych sam nie jestes przekonany, . . .i slusznie
jezeli twoje przekonanie/przewidywania oparte sa na studiach, analizach, na wiedzy mowiac ogolnie, to zapewne twoja specjalizacja musi byc waska/ograniczona - nie mozna sie znac na koszu, hokeju i wszystkich ligach pilkarskich rownoczesnie, teoretycznie im wyzsza kompetencja tym wezsza specjalizacja
i tu pojawia sie ambasada: gdyby typy tych wyspecjalizowanych ekspertow zebrac w jednym miejscu to mozna na ich bazie (statystyka mylenia sie ekspertow, ich wiarygodnosc okreslona rankingiem, system zabezpieczania itp itd) wypracowac metode obstawiania z ryzykiem ograniczonym do minimum
moze teraz rozumiesz dlaczego remisy nie pasuja do takiej taktyki (Nelson jest, za przyzwoleniem, wyjatkiem potwierdzajacym regule)
natomiast nie widzimy nic zlego w typach o wysokich kursach (szkoda tylko, ze takie pewniaki tak rzadko wystepuja)
STOPROCENTONLY nalezy zatem traktowac jako zbior pewniakow (do dowolnego wykorzystania) a nie zestawienie zakladow do obowiazkowgo obstawiania itp
uszanowanie/ambasador

#193582 30/11/2002 06:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Przewidziałem dziś, że Peterka wygra... Ale nie wiedziałem, że William Hill ustalił za to kurs 201 (?!)... Ahonen wykorzystał okazję (zob. dział Skocznia Narciarska)... To by nieco zmieniło klasyfikację STO-PROCENT-ONLY gdyby tu wpisał swój typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mam jeszcze jedną propozycję do rozważenia... Otóż, proponuję żeby typy podawać na co najmniej 12 godzin przed rozpoczęciem wybranego zdarzenia... Albo np. do godziny otwarcia budek w dniu rozgrywania zdarzenia... Najlepiej dzień wcześniej...

A teraz moja propozycja:

A03##### 02-11-30 20:00 Nantes - Montpellier (1) 1,80 TotoMix

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1