|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
[qb] Oryginalnie wysłał pawel_27: Jeśli po 1.25 to wolałbym podać innego 100% pewniaka po wyższym kursie.[/qb] Od razu widac ze co nie ktorzy po prostu dla statystyki dobieraja niby "pewniaki" o wyzszym kursie by zaistniec na dobrym miejscu w tabeli, jest to zalosne, przede wsystkim przez takich poziom 'zabawy' jest obnizany. Teraz jestem pewien ze raczej wiekszosc bioraca udzial w tej rozgrywce chce po prostu tylko porywalizowac miedzy graczami, a nie pomoc ludziom wygrywac..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
lino masz racje - tabela w tym temacie nie jest najwazniejsza
i nawet nie jest wazna ilosc trafionych pewniakow no to co jest wazne? wazna jest eliminacja wpadek > minimalizacja ryzyka to droga do sukcesu < taka jest teoria ambasady a przynajmniej jedno z zasadniczych jej zalozen
mysle, ze mamy wystarczajacy material, zeby zaczac powaznie dyskutowac usprawnienia w tym temacie uszanowanie/ambasador
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 248 dotychczas: 10 trafionych, 4 pudla aktualne pewniaki: a12 ##### 02-11-29 19.25 Eisbären Berlin - Augsburger Panther ( 1 ) 1,28 Unibet / Slayer B14 ##### 02-11-29 20.00 Den Haag-Go Ahead ( 1 ) 2,10 STS / gruda c08 ##### 02-11-29 20.00 Roda - Zwolle ( 1 ) 1,55 STS / _,sEzoN,_ B04 ##### 02-11-29 20.45 Bohemians Dublin - University College Dublin ( 1 ) 1,45 Centrebet / Aclî b06 ##### 02-11-30 16.00 Arsenal - Aston Villa ( 1 ) 1,35 STS / l0k0 b16 ##### 02-11-30 16.00 Hearts-Gl.Rangers ( 2 ) 1,59 Profesjonal / rawen new ##### 02-11-30 20.00 Sedan - Nice ( 2 ) 2,55 Profesjonal / wembley A07 ##### 02-12-01 15.00 Celtic FC - Motherwell ( 1 ) 1,12 PremierBet / full b12 ##### 02-12-01 15.00 Inter-Brescia ( 1 ) 1,40 Expekt / rieger
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
Oryginalnie wysłał ambasador: [qb]szanowny pawle_27 odpowiedz dostales zanim zadales to pytanie (patrz post 28-11-2002 01:55)
rekomendowany typ/pewniak musi byc mozliwy do zagrania w momencie publikacji (po kursie podanym przez autora), wiec teoretycznie jezeli twoj mecz moglby byc obstawiony po superkursie (w wyniku bledu buka np) to oczywiscie taki kurs zaliczylby ci sie do statystyki uszanowanie/ambasador[/qb] Przepraszam! Nie zauważyłem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
Ze specjalną dedykacją dla lino!
A05 ##### 02-12-01 14:30 AJAX - ENSCHEDE (1) 1.31 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
Od razu widac ze co nie ktorzy po prostu dla statystyki dobieraja niby "pewniaki" o wyzszym kursie by zaistniec na dobrym miejscu w tabeli, jest to zalosne, przede wsystkim przez takich poziom 'zabawy' jest obnizany.
Teraz jestem pewien ze raczej wiekszosc bioraca udzial w tej rozgrywce chce po prostu tylko porywalizowac miedzy graczami, a nie pomoc ludziom wygrywac..[/QB][/QUOTE]
Witaj lino! Dlaczego twierdzisz, że chcę zaistnieć na dobrym miejscu w tabeli? Czy dla Ciebie pewniak to tylko taki mecz poniżej 1.30? Dla mnie najważniejsza jest forma drużyny i szanse w danym meczu, a nie kurs. Nie pomyślałeś, że może chcę podać pewniaka po wyższym kursie, gdyż chcę by ktoś wygrał więcej, a nie żeby poprawić miejsce w tabeli?!? Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał zik: [qb]Pasieku, nie czuje się winny to ambasada popełnila błąd, mecz się odbył, było minęło i trafiłem tak jak większość z Was. Pozdrówka[/qb] Zik zwracam honor. Zasugerowałem się, że Ambasada jest nie omylna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Każdemu się może zdarzyć. Zik więcej takich typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam ps. Nie Pasieku tylko Paśku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Za pozwoleniem szanownej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ambasady chciałbym się dołączyć do Waszego konkursu.
####### 29.11.02 19:00 Fenerbahce - Istanbulspor (1) 1.32 BetLay
P.S. To mój pierwszy typ, proszę o pozwolenie ambasady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
szanowny M99 jestes mile widziany w gronie typujacych ekspertow powodzenia/ambasador ps nie nazywamy tego tematu konkursem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
Sturm-Lazio 1 :3 :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A ja znowu mialem fuksa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Oto mój typ Dallas Stars - N.Y Rangers - 1 expekt(1,7) pozdrawiam :5gw:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co myślicie o 2 lidze francuskiej
Metz - Caen typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2002
Posty: 24 |
Ambasadorze prosze o nie koniecznie szybkie wyjaśnienie zasad tej podstrony,których się jedynie domyślam mój pewniak :WEst HAm UNited-SOuthampton(not united) 1(STS 2,2) NIe grajcie na ten mecz po 1000 zł bo pożegnamy obie prawdopodobnie mniej szanowne niż Ambasador firmy bukmacherskie,nie internetowe,najpopularniejsze w Polsce. Kurs STs zawyżył ,nie żcze mu źle ja bym dał 1,9 i ni jednej dziesiątej więcej POwodzenia życze wszystkim typującym pewniaki !!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153 |
A02 ##### 29.11.2002 23.55 Memphis - LA Lakers 2 (1.40) STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał lino: Teraz jestem pewien ze raczej wiekszosc bioraca udzial w tej rozgrywce chce po prostu tylko porywalizowac miedzy graczami, a nie pomoc ludziom wygrywac... Wystarczyło zapytać... Otóż co ja niby mam z tego, że ktoś inny wygra?! Albo że bukmacher zbankrutuje?! Nic... Ja nie korzystam z typów innych jeśli nie są zgodne z moimi przewidywaniami... I przyznam szczerze - z rozbawieniem czytam teksty w stylu "ambasada nie lubi remisów" albo że pewniak to 1,20 a 3,20 to fuks...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał teodulo25,5: Nie grajcie na ten mecz po 1000 zł bo pożegnamy obie prawdopodobnie mniej szanowne niż Ambasador firmy bukmacherskie... Róznica między 2,2 a 1,9 to szczegół... Bukmacherzy ustalają kurs tak by zarobić przy każdym możliwym rozstrzygnięciu... Otóż jeśli ustaliliby kurs na West Ham 1,50 to kurs na Southampton wynosiłby jakieś 5,60 (2,15 za X2)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ambasador, dla mnie pewniakiem będzie mecz Real Madryt - Lokomotive Moskwa: 1. Po przegranej Realu w Milanie i wygranej Borussii w Moskwie... "królewscy" muszą wygrać to spotkanie przeciwko najsłabszej drużynie w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
Conrad gratulacje za refleks - rzeczywiscie wszystko wskazuje na to, ze mecz bedzie interesujacym pewniakiem (na tydzien 250) kurs moze byc niski ale to w koncu i tak dobra lokata, nawet przy skapym 1,10 ambasada ma tu jednak formalny problem - typu na mecz madrid - lokomotive nie mozemy zaliczyc na twoje konto poniewaz nie zarekomendowales kursu (zrozumiale, bo zapewne zaden buk nie wysmazyl jeszcze kursu) - wiec jezeli chcialbys zasilic grono naszych ekspertow to powinienes uzupelnic wymagane dane jak tylko pojawi sie ten mecz w ofercie bukmacherow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
szanowny veride zdaje sie, ze masz zdrowy stosunek do hazardu i do bukmacherstwa w ogolnosci natomiast obawiam sie, ze nie udalo mi sie do konca wyjasnic o co chodzi ambasadzie piszesz, ze nie korzystasz z typow, do ktorych sam nie jestes przekonany, . . .i slusznie jezeli twoje przekonanie/przewidywania oparte sa na studiach, analizach, na wiedzy mowiac ogolnie, to zapewne twoja specjalizacja musi byc waska/ograniczona - nie mozna sie znac na koszu, hokeju i wszystkich ligach pilkarskich rownoczesnie, teoretycznie im wyzsza kompetencja tym wezsza specjalizacja i tu pojawia sie ambasada: gdyby typy tych wyspecjalizowanych ekspertow zebrac w jednym miejscu to mozna na ich bazie (statystyka mylenia sie ekspertow, ich wiarygodnosc okreslona rankingiem, system zabezpieczania itp itd) wypracowac metode obstawiania z ryzykiem ograniczonym do minimum moze teraz rozumiesz dlaczego remisy nie pasuja do takiej taktyki (Nelson jest, za przyzwoleniem, wyjatkiem potwierdzajacym regule) natomiast nie widzimy nic zlego w typach o wysokich kursach (szkoda tylko, ze takie pewniaki tak rzadko wystepuja) STOPROCENTONLY nalezy zatem traktowac jako zbior pewniakow (do dowolnego wykorzystania) a nie zestawienie zakladow do obowiazkowgo obstawiania itp uszanowanie/ambasador
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Przewidziałem dziś, że Peterka wygra... Ale nie wiedziałem, że William Hill ustalił za to kurs 201 (?!)... Ahonen wykorzystał okazję (zob. dział Skocznia Narciarska)... To by nieco zmieniło klasyfikację STO-PROCENT-ONLY gdyby tu wpisał swój typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam jeszcze jedną propozycję do rozważenia... Otóż, proponuję żeby typy podawać na co najmniej 12 godzin przed rozpoczęciem wybranego zdarzenia... Albo np. do godziny otwarcia budek w dniu rozgrywania zdarzenia... Najlepiej dzień wcześniej...
A teraz moja propozycja:
A03##### 02-11-30 20:00 Nantes - Montpellier (1) 1,80 TotoMix
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|