|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
panie i panowie
chcialbym pchnac naprzod dyskusje n/t zmian moze zastanowmy sie: 1) czy nie nalezy skorygowac nieco sensu/celu tematu STOPROCENTONLY (ustalmy jasno o co nam tu chodzi) 2) zdefiniujmy pojecie pewniaka (pasujaca do koncepcji tematu!) 3) dopiero pozniej sprecyzujmy dalsze zasady (ilosc typow, premie, ranking, wykluczanie itp)
generalnie bylbym ostrozny ze zmianami - wprowadzmy tylko te nieodzowne, te ktore zwieksza skutecznosc tematu dlatego szczegolnie wazna jest pierwsza kwestia - koncepcja STOPROCENTONLY
zamyslem byl ideal: PODZIAL ROL (wybaczcie truizm tego wywodu) pomysl probowany wczesniej, nie ma wiec w tym nic nowego, moze skala? idealu nie osiagniemy bo trudno przekonac profesjonalnych ekspertow wasko specjalizujacych sie, zeby dzielili sie efektami swojej zmudnej pracy na lamach ogolnopolskiego forum, bez konkretnych korzysci - im wystarczy do zawodowej gry to co sami wypracuja gdy jednak obnizymy troszeczke poprzeczke. . . ? gdyby nasi eksperci/polzawodowcy, siedzacy mocno w swoich dziedzinach zechcieli sie wymieniac superpewniakami to majac do dyspozycji 10-20 takich typow tygodniowo mozna by pomyslec o wypracowaniu na ich podstawie metody bezpiecznej gry - i do tego wlasnie ma sie przyczynic temat STOPROCENTONLY
STOPROCENTONLY to zbior superpewniakow (wersja lapidarna dla amatorow) STOPROCENTONLY to podstawa do wypracowania strategii gry bez ryzyka (wersja ambitna dla zawodowcow) STOPROCENTONLY to nie konkurs typerow (wersja dla lowcow astronomicznych kursow)
przyjecie konkretnej koncepcji tematu ulatwi nam okreslenie definicji pewniaka i przyjecie innych zasad (maly przyklad: jezeli ekspert zadeklaruje typowanie wylacznie w jednej specjalizacji, powiedzmy tenis panow albo pierwsza liga turecka w pilce noznej, to dlaczego nie pozwolic mu na dowolna ilosc typow w tygodniu?)
uwagi na temat koncepcji tematu mile widziane / ambasador
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
Dzieki za słowa otuchy wymiatasz, myśle razem mozemy duzo zdzialac.Na razie nie typuj,bo mi nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> za dobrze.Gratuluje liderowi rankingu swietnych typów! Co do twojego listu Ambasadorze to mysle ze pewniaki to takie mecze,ktore siasc musza. Skoro tak to jezeli danemu typerowi nie siadly 2 czy 3 pewniaki to co to za pewniaki!Żadne,wiec moim zdaniem takich typerow z ich"pewniakami" nalezy w ogole nie uwzgledniac w rankingu! Wtedy nie byloby tak ze ktos ma pretensje do tego ze dany typer typuje mecze o wysokich stawkach,tylko po to aby byc wysoko w rankingu. Bo przeciez nie sztuka jest wytypowac mecz za stawka np.1.30.Sztuka jest wytypowac mecz ze stawka ponad 2 zł. Co o tym sadzisz Ambasadorze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
Nelson no coz, jako gracz chcialbym zeby kazdy pewniak mial kurs ponad 2 . . . masz racje, pewniak to taki typ ktory M U S I siasc (kurs obojetny) natomiast sztuka typowania to sztuka unikania wpadek, a nie maksymalizacja zysku (proste jak kariera Bonka: przy przegranej tracimy cala stawke niezaleznie od wysokosci kursu)
jesli chodzi o wykluczanie to, zgadzam sie, nalezy robic czystke wsrod typerow, tak aby sama obecnosc na liscie dawala wysoki status mam nawet konkretna propozycje: typer z rankingiem a lub b (male litery) nie moze sie pomylic dwa razy z rzedu - jest automatycznie skreslany z listy, pytanie na jak dlugo i jakie dac mu szanse na rehabilitacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 249 dotychczas: 4 typy rozstrzygniete (2 trafione) 1 sie rozstrzyga aktualne pewniaki: A11 ##### 02-12-03 20.45 Burnley-Manchester UTD ( 2x ) 1,32 Profesjonal / fan hewitta a21 ##### 02-12-03 20.45 Manch.Utd +1 (strzeli gola) ( Ę+1 ) 1,20 Profesjonal / sibyc A09 ##### 02-12-04 18.00 Panahaiki-Olympiakos ( 2 ) 1,35 STS / zik a13 ##### 02-12-04 20.45 Glasgow R. - Livingstone ( 1 ) 1,18 Odds Alive / full B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0 A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106 |
Witam, typ w tym tygodniu: B04 ###### 2002-12-04 19.00 LR Ahlen - Werder Bremen (2) 1,7 Expekt
powodzenia, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
#### 8XII 1500 sts parma-reggina 1 1.5 ####
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
b16 ##### 04.XII, g. 20.30 Anderlecht - Lommel 1 (1.30) STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137 |
B09 ##### 02-12-04 20:45 Glasgow Rangers - Livingstone (1) 1,15 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
Pioteratorek twoj typ nie zostal zaakceptowany (full ciebie uprzedzil) czekamy na inny superpewniak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137 |
B09 ##### 02-12-04 19:30 Flensburg - G'waldstadt 1,15 STS. Sorry nie cofalem sie na wczesniejsza strone P.S. Ambi, Masz neta w pracy,że sledzisz nas tak na bieząco, czy jeszcze nie pracujesz? Jesli jeszcze nie pracujesz, to nie wiesz co to znaczy wstawać o 6.00., ale także nie wiesz co to za przyjemnosc ustawiac sobie w niej kupona przez jakies 3-4 godzinki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S.2 Ambasador kojarzy mi sie tylko z naleweczką, ktora z reszta dosyc czesto pociskam. A nazywamy ja z kolesiami wlasnie "Ambi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
[ Linked Image] A06 ##### 04/12 22:45 Wigan - Fulham (1) 3.2 fonbet lino picks - info
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 249 dotychczas: 7 typow rozstrzygnietych (5 trafionych) aktualne pewniaki: A09 ##### 02-12-04 18.00 Panahaiki-Olympiakos ( 2 ) 1,35 STS / zik B04 ##### 02-12-04 19.00 LR Ahlen - Werder Bremen ( 2 ) 1,70 Expekt / Johny B09 ##### 02-12-04 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek b16 ##### 02-12-04 20.30 Anderlecht - Lommel ( 1 ) 1,30 STS / piil a13 ##### 02-12-04 20.45 Glasgow R. - Livingstone ( 1 ) 1,18 Odds Alive / full A06 ##### 02-12-04 22.45 Wigan - Fulham ( 1 ) 3,20 fonbet / lino B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0 A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
lino czy można prosić o analizę meczu który podałeś bo wygląda trochę "kosmicznie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Tutaj znajdziesz opis Na samym dole strony..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Wigan Athletic vs Fulham 2:1 [ Linked Image] 20' 1-0 [ Linked Image] 29' 1-0 [ Linked Image] 86' 2-1 To nie byl fart..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
lino imponujace!!! prawdziwy pewniak 3,20 !!! podobnie jak grasshopper (pamietny typ na Hannover 96 na wyjezdzie / tydzien 245 - kurs 4.15) przechodzisz do historii szczegolne uznanie za uzasadnienie gratulacje/ambasador
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Lino gratuluję. Wlaśnie teraz patrzę na wyniki i mi siadł kursik 5,5 Toto-Mix (w sts'ie tylko 2,65). FT Bari - Inter 1:0. Szkoda że nie dałem go jako pewniaka. Pewnie się bałem, że nie wejdzie, a uzasadnienie to jest na Analysis [ bethelp.com] Wszyscy tam zgodnie dawali HOME sam nie wiem czemu. No nic. Pozdroofka Ps. Taki ładny kupon (AKO 102) mi Bayer zepsuł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
##### a15 05.12.02 19:15 Flik Flak - East Delhi 1 1.55 /expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 249 dotychczas: 12 typow rozstrzygnietych (10 trafionych) aktualne pewniaki: a15 ##### 02-12-05 19.15 Flik Flak - East Delhi ( 1 ) 1,55 Expekt / kisio B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0 B09 ##### 02-12-07 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
A07 ##### 7/12/2002 12.15 Manchester United - Arsenal 2 (+1,0) 1.50 Expekt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|