Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#193654 03/12/2002 19:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
panie i panowie

chcialbym pchnac naprzod dyskusje n/t zmian
moze zastanowmy sie:
1) czy nie nalezy skorygowac nieco sensu/celu tematu STOPROCENTONLY (ustalmy jasno o co nam tu chodzi)
2) zdefiniujmy pojecie pewniaka (pasujaca do koncepcji tematu!)
3) dopiero pozniej sprecyzujmy dalsze zasady (ilosc typow, premie, ranking, wykluczanie itp)

generalnie bylbym ostrozny ze zmianami - wprowadzmy tylko te nieodzowne, te ktore zwieksza skutecznosc tematu
dlatego szczegolnie wazna jest pierwsza kwestia - koncepcja STOPROCENTONLY

zamyslem byl ideal: PODZIAL ROL (wybaczcie truizm tego wywodu)
pomysl probowany wczesniej, nie ma wiec w tym nic nowego, moze skala?
idealu nie osiagniemy bo trudno przekonac profesjonalnych ekspertow wasko specjalizujacych sie, zeby dzielili sie efektami swojej zmudnej pracy na lamach ogolnopolskiego forum, bez konkretnych korzysci - im wystarczy do zawodowej gry to co sami wypracuja
gdy jednak obnizymy troszeczke poprzeczke. . . ?
gdyby nasi eksperci/polzawodowcy, siedzacy mocno w swoich dziedzinach zechcieli sie wymieniac superpewniakami to majac do dyspozycji 10-20 takich typow tygodniowo mozna by pomyslec o wypracowaniu na ich podstawie metody bezpiecznej gry - i do tego wlasnie ma sie przyczynic temat STOPROCENTONLY

STOPROCENTONLY to zbior superpewniakow (wersja lapidarna dla amatorow)
STOPROCENTONLY to podstawa do wypracowania strategii gry bez ryzyka (wersja ambitna dla zawodowcow)
STOPROCENTONLY to nie konkurs typerow (wersja dla lowcow astronomicznych kursow)

przyjecie konkretnej koncepcji tematu ulatwi nam okreslenie definicji pewniaka i przyjecie innych zasad (maly przyklad: jezeli ekspert zadeklaruje typowanie wylacznie w jednej specjalizacji, powiedzmy tenis panow albo pierwsza liga turecka w pilce noznej, to dlaczego nie pozwolic mu na dowolna ilosc typow w tygodniu?)

uwagi na temat koncepcji tematu mile widziane / ambasador

Bonus: Unibet
#193655 03/12/2002 21:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Dzieki za słowa otuchy wymiatasz, myśle razem mozemy duzo zdzialac.Na razie nie typuj,bo mi nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> za dobrze.Gratuluje liderowi rankingu swietnych typów!
Co do twojego listu Ambasadorze to mysle ze
pewniaki to takie mecze,ktore siasc musza.
Skoro tak to jezeli danemu typerowi nie siadly 2 czy 3 pewniaki to co to za pewniaki!Żadne,wiec moim zdaniem takich typerow z ich"pewniakami"
nalezy w ogole nie uwzgledniac w rankingu!
Wtedy nie byloby tak ze ktos ma pretensje do tego ze dany typer typuje mecze o wysokich stawkach,tylko po to aby byc wysoko w rankingu.
Bo przeciez nie sztuka jest wytypowac mecz za stawka np.1.30.Sztuka jest wytypowac mecz ze stawka ponad 2 zł.
Co o tym sadzisz Ambasadorze?

#193656 03/12/2002 22:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Nelson
no coz, jako gracz chcialbym zeby kazdy pewniak mial kurs ponad 2 . . .
masz racje, pewniak to taki typ ktory M U S I siasc (kurs obojetny)
natomiast sztuka typowania to sztuka unikania wpadek, a nie maksymalizacja zysku (proste jak kariera Bonka: przy przegranej tracimy cala stawke niezaleznie od wysokosci kursu)

jesli chodzi o wykluczanie to, zgadzam sie, nalezy robic czystke wsrod typerow, tak aby sama obecnosc na liscie dawala wysoki status
mam nawet konkretna propozycje:
typer z rankingiem a lub b (male litery) nie moze sie pomylic dwa razy z rzedu - jest automatycznie skreslany z listy, pytanie na jak dlugo i jakie dac mu szanse na rehabilitacje?

#193657 03/12/2002 23:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
4 typy rozstrzygniete (2 trafione)
1 sie rozstrzyga

aktualne pewniaki:
A11 ##### 02-12-03 20.45 Burnley-Manchester UTD ( 2x ) 1,32 Profesjonal / fan hewitta
a21 ##### 02-12-03 20.45 Manch.Utd +1 (strzeli gola) ( Ę+1 ) 1,20 Profesjonal / sibyc
A09 ##### 02-12-04 18.00 Panahaiki-Olympiakos ( 2 ) 1,35 STS / zik
a13 ##### 02-12-04 20.45 Glasgow R. - Livingstone ( 1 ) 1,18 Odds Alive / full
B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson

#193658 04/12/2002 02:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
J
member
member
J Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
Witam, typ w tym tygodniu:
B04 ###### 2002-12-04 19.00 LR Ahlen - Werder Bremen (2) 1,7 Expekt

powodzenia,
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#193659 04/12/2002 06:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
#### 8XII 1500 sts parma-reggina 1 1.5 ####

#193660 04/12/2002 16:02
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
b16 ##### 04.XII, g. 20.30 Anderlecht - Lommel 1 (1.30) STS

#193661 04/12/2002 16:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
B09 ##### 02-12-04 20:45 Glasgow Rangers - Livingstone (1) 1,15 STS

#193662 04/12/2002 17:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Pioteratorek
twoj typ nie zostal zaakceptowany (full ciebie uprzedzil)
czekamy na inny superpewniak

#193663 04/12/2002 17:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 137
B09 ##### 02-12-04 19:30 Flensburg - G'waldstadt 1,15 STS.
Sorry nie cofalem sie na wczesniejsza strone
P.S. Ambi, Masz neta w pracy,że sledzisz nas tak na bieząco, czy jeszcze nie pracujesz?
Jesli jeszcze nie pracujesz, to nie wiesz co to znaczy wstawać o 6.00., ale także nie wiesz co to za przyjemnosc ustawiac sobie w niej kupona przez jakies 3-4 godzinki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S.2 Ambasador kojarzy mi sie tylko z naleweczką, ktora z reszta dosyc czesto pociskam. A nazywamy ja z kolesiami wlasnie "Ambi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#193664 04/12/2002 18:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
[Linked Image] A06 ##### 04/12 22:45 Wigan - Fulham (1) 3.2 fonbet

lino picks - info

#193665 04/12/2002 18:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
7 typow rozstrzygnietych (5 trafionych)

aktualne pewniaki:
A09 ##### 02-12-04 18.00 Panahaiki-Olympiakos ( 2 ) 1,35 STS / zik
B04 ##### 02-12-04 19.00 LR Ahlen - Werder Bremen ( 2 ) 1,70 Expekt / Johny
B09 ##### 02-12-04 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek
b16 ##### 02-12-04 20.30 Anderlecht - Lommel ( 1 ) 1,30 STS / piil
a13 ##### 02-12-04 20.45 Glasgow R. - Livingstone ( 1 ) 1,18 Odds Alive / full
A06 ##### 02-12-04 22.45 Wigan - Fulham ( 1 ) 3,20 fonbet / lino
B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler

#193666 04/12/2002 19:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
lino czy można prosić o analizę meczu który podałeś bo wygląda trochę "kosmicznie"

#193667 04/12/2002 19:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Tutaj znajdziesz opis

Na samym dole strony..

#193668 05/12/2002 02:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Wigan Athletic vs Fulham 2:1

[Linked Image] 20' 1-0
[Linked Image] 29' 1-0
[Linked Image] 86' 2-1

To nie byl fart..

#193669 05/12/2002 04:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
lino
imponujace!!!
prawdziwy pewniak 3,20 !!!
podobnie jak grasshopper (pamietny typ na Hannover 96 na wyjezdzie / tydzien 245 - kurs 4.15) przechodzisz do historii
szczegolne uznanie za uzasadnienie
gratulacje/ambasador

#193670 05/12/2002 04:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam.
Lino gratuluję.
Wlaśnie teraz patrzę na wyniki i mi siadł kursik 5,5 Toto-Mix (w sts'ie tylko 2,65). FT Bari - Inter 1:0. Szkoda że nie dałem go jako pewniaka. Pewnie się bałem, że nie wejdzie, a uzasadnienie to jest na Analysis [bethelp.com] Wszyscy tam zgodnie dawali HOME sam nie wiem czemu. No nic.
Pozdroofka
Ps. Taki ładny kupon (AKO 102) mi Bayer zepsuł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#193671 05/12/2002 04:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
##### a15 05.12.02 19:15 Flik Flak - East Delhi 1 1.55 /expekt

#193672 05/12/2002 04:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
12 typow rozstrzygnietych (10 trafionych)

aktualne pewniaki:
a15 ##### 02-12-05 19.15 Flik Flak - East Delhi ( 1 ) 1,55 Expekt / kisio
B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0
B09 ##### 02-12-07 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler

#193673 05/12/2002 15:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
A07 ##### 7/12/2002 12.15 Manchester United - Arsenal 2 (+1,0) 1.50 Expekt

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1