|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Czy w necie gdzieś w ogóle można sprawdzić numery abonentów prywatnych TP? A jeśli nie, to czy książki w wersji papierowej są dostępne np na poczcie w miejscowości X, znajdującej się w województwie Y?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
moze mi ktos szybko odpowiedziec na pytanie: ile idzie przelew z inteligo do mbanku mniej wiecej tak? zdazy dojsc w gora poltorej godziny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Potrzebuje dane:
- NBA
Nie chodzi mi o sam regulaminowy czas gry lecz łącznie z przerwami telewizyjnymi, przerwą.
Tak orientacyjnie - 2:15 (na nba.com masz podane nawet przy kazdym meczu ile trwal w zakladce Box Score jak sie wejdzie na mecz) te oficjalne o których mówisz są ewidentnie zaniżane, normalny mecz to koło 2:30, z OT około 3h
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
moze mi ktos szybko odpowiedziec na pytanie: ile idzie przelew z inteligo do mbanku mniej wiecej tak? zdazy dojsc w gora poltorej godziny? teraz juz chyba nie pojdzie, ale nie dam reki uciac.. wiem ze godziny ksiegowania kasy to przedzial 8-9 rano pozniej jakos kolo poludnia a pozniej chyba ok godziny 16-17.. ale jak mowie pewny nie jestem  mozesz ewentualnie sprobowac wpalcic kase, jesli nie pojdzie tak szybko jak chcesz to anulujesz przelew pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Nałożono cła na importowaną kawe, jaki ta sytuacja będzie miała wpływ na rynek kawy? ;>
chodzi o to co się dzieje z podażą/popytem, ceną.
Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nałożono cła na importowaną kawe, jaki ta sytuacja będzie miała wpływ na rynek kawy? ;>
chodzi o to co się dzieje z podażą/popytem, ceną.
Dzięki. Skoro nałożono cła, to kawa zdrożeje. Skoro kawa zdrożeje, to popyt się zmniejszy. Skoro popyt się zmniejszy, to mniej ludzi będzie przesiadywało po nocach na forum. Skoro mniej osób będzie przesiadywało po nocach na forum, to można założyć, że wreszcie zaczną się wysypiać. Skoro zaczną się wysypiać, to na drugi dzień będą lepiej i wydajniej pracować. Skoro będą lepiej i wydajniej pracować, to gospodarka będzie szybciej się rozwijała. Słowem, nałożenie ceł na importowaną kawę przyniesie w przyszłości wymierne korzyści. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222 |
W jednej z poprzednich czesci tematu "polecam nute", trafiłem na link z darmowym serwisem gdie umiesczone byly, przerobione na dzwonki mp-trojki. Przegladalem ta strone i cieszylem sie jak male dziecko z lizaka, ogladajac jednoczesnie zmagania naszych orlow z Holandia (i popijajac do tego bimber tatowy), i nie dosc, ze nasze orly polegly , to jakos wcielo mi ta stronke zanim zdazylem ja zapisac. Szukam jej ponad godzine i juz mnie ch.... trafia. Czy ktos poratuje linkiem "strudzonego zyciem" poszukiwacza. Z gory wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Nałożono cła na importowaną kawe, jaki ta sytuacja będzie miała wpływ na rynek kawy? ;>
chodzi o to co się dzieje z podażą/popytem, ceną.
Dzięki. Skoro nałożono cła, to kawa zdrożeje. Skoro kawa zdrożeje, to popyt się zmniejszy. Skoro popyt się zmniejszy, to mniej ludzi będzie przesiadywało po nocach na forum. Skoro mniej osób będzie przesiadywało po nocach na forum, to można założyć, że wreszcie zaczną się wysypiać. Skoro zaczną się wysypiać, to na drugi dzień będą lepiej i wydajniej pracować. Skoro będą lepiej i wydajniej pracować, to gospodarka będzie szybciej się rozwijała. Słowem, nałożenie ceł na importowaną kawę przyniesie w przyszłości wymierne korzyści.  no, tak zrobiłem. Troche bezsensu dała bo dwa takie same zadania chyba  Pod tym z kawą było do wyjaśnienia jeszcze pojęcie - nadwyżka rynkowa. I miało się to wiązać z tym zadaniem =/ Kolejne to było coś o nałożeniu podatku dodatkowe na firme produkująca rowery. To też wychodzi, ze cena w góre i zmniejszony popyt =/ i mniej ludzi na rowerkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
takie głupie puytanie jak przyciska się sie na Play station 2 guzik R3  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Wciskasz prawą gałkę analogową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Jak dostać się z dworca kolejowego w Wrocławiu na ulice Chrzanowskiego? Chodzi mi tutaj o komunikacje miejską, jaką linią można tam dojechać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
www.wroclaw.pl [ wroclaw.pl] - komunikacja miejska - wyszukiwanie polaczen Wyzej masz takze mape Wroclawia, mozesz sobie sprawdzic jaka to odleglosc od dwroca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
uwaga
Panowie nie wiem co studiujecie, ani gdzie, ale kilkakrotnie pojawiła się na tym forum sprawa dotycząca ankiet. Otóz musze takowa zrobic, chodzi o same pytania, musi ich byc jakies 22. Ktos robil kiedys jakas ankiete? Ma moze jeszcze na dysku i moglby udostepnic? Bardzo wazna sprawa bo i tak mialem ja oddac w zeszlym roku ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
moze mi ktos szybko odpowiedziec na pytanie: ile idzie przelew z inteligo do mbanku mniej wiecej tak? zdazy dojsc w gora poltorej godziny? teraz juz chyba nie pojdzie, ale nie dam reki uciac.. wiem ze godziny ksiegowania kasy to przedzial 8-9 rano pozniej jakos kolo poludnia a pozniej chyba ok godziny 16-17.. ale jak mowie pewny nie jestem  mozesz ewentualnie sprobowac wpalcic kase, jesli nie pojdzie tak szybko jak chcesz to anulujesz przelew pozdr W mBanku transakcje międzybankowe odbywają się w następujących godzinach: Godziny wysyłki: 05:55 9:55 13:25 16:55 (wyłącznie przelewy do ZUS) Godziny otrzymania: 12:00 15:00 18:15 Przelewy zewnętrzne, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym. Przelewy zewnętrzne zlecone z datą bieżącą, ale po ostatniej sesji wychodzącej, są realizowane w najbliższym dniu roboczym. # Sesje Eliksir dla kont Inteligo są przeprowadzane w następujących godzinach: Przelewy "wychodzące" realizowane w pierwszym dniu roboczym Przelewy "wychodzące" realizowane w pozostałe dni robocze Przelewy "przychodzące" 1 sesja - do 7:00 1 sesja - do 7:30 1 sesja - od 10:30 2 sesja - do 11:30 2 sesja - do 11:30 2 sesja - od 14:30 3 sesja - do 15:00 3 sesja - do 15:00 3 sesja - od 17:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ojej no przed Świętami no 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czy na forum jest ktos z Opola lub okolic? Pilne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|