|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
witam wszystkich to moj pierwszy post. sprobuje sil zobaczymy gdzie dojde :>
02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo (1) 1,29 Prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Moim zdaniem Nelson stawia na jedna karte. Zdegustowany ostatnia wtopa, ktora mnie wogole nie zdziwila rzuca typka typu "uda sie czy nie uda ?"..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
##### 10-12-26 17:30 SaiPa-Espoo(1)2.14 profesjonal 1000% i jaki kurs jestem tu nowy i chcialbym byc uwzglednionyw tej klasyfikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
#### 10-12-02 17:00 Spartak - Severstal (1X) 1,65 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał zik: Ja już tradycyjnie z tą "6"-tką", ale amabasador akceptuje! Polecam ten typ, "6" padła 3 razy pod rząd - precedens. Czy TotoMix przyjmuje na to zdarzenie single?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał lino: Moim zdaniem Nelson stawia na jedna karte. Może faktycznie, ale to nie jest jakiś wielce nieprawdopodobny typ... Ja osobiście grałbym tu X2, a najchętniej na awans Besiktasu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Tak przynajmniej dzisiaj przyjmowali single na "6" po kursie 1.4 wczoraj było 1.5 ale ograniczenie 300zł na jeden zakład lub 1000 zł na kilka łącznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał veride: [qb]Może faktycznie, ale to nie jest jakiś wielce nieprawdopodobny typ...[/qb] W tym temacie ma byc sto procent tylko! A nie "aa powinien wejsc, troche prawdopodbny, wysoki kurs, musze znow wskoczycz na pierwsze miejsce dlatego zagralem - zaryzykowalem". Przeciez widac ze w tym przypadku chora rywalzacja wychodzi bokiem co po niektorym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas: 1 typ sie rozstrzyga
aktualne pewniaki: B01 ##### 02-12-09 23.55 Phoenix - Columbus ( 1 ) 2,00 STS / komarek b14 ##### 02-12-10 17.00 Spartak - Severstal ( 1X ) 1,65 Gamebookers / monban b18 ##### 02-12-10 17.30 JyP - Assaet ( 1 ) 1,55 STS / Garrett new ##### 02-12-10 17.30 SaiPa-Espoo ( 1 ) 2,14 Profesjonal / tomitom B06 ##### 02-12-10 20.45 Inter - Bayer Leverkusen ( 1 ) 1,55 Bet&Win / rieger C05 ##### 02-12-11 20.40 Man. Utd - Dep La Coruna ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5 new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lino a jak Nelsonowi ten typ siądzie to proszę Cię żebyś sie nie udzielał. A po za tym Stoprocentonly to jedno, a puszczanie zakładów to drugie więc ... . Rozumiem, że ten temat ma pomagać w dobieraniu pozycji na kupon, ale nikt nie każe tego grać. A co do twoich typów to też widzę jak typujesz. Jakbyś tak typował jak cwaniakujesz to by z ciebie nawet był jakiś pożytek. Tylko tego już nie komentuj, bo szkda mi na ciebie klawiatury.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał tomitom: SaiPa-Espoo (1) 2.14 profesjonal 1000% i jaki kurs Hm... Expekt: SaiPa - Blues (1) 2.50... Ciekawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał nakata: [qb]A02# 09.12.02 g.21 Sunderl.-Manch.C. 2.35 3 2.8-1 mam nadzieje ze pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: [/qb] lino a tu tez ladny komentarz WITAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
PaSieK ocena to Twoja sprawa ale temat zle rozumiesz tu maja byc tylko 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441 |
no dobra ja cos takiego dam jak niesiadzie to juz mi sie niechce tu typowac takze prosze mnie wykreslic: a21#####10.12.02 17:00 Zlin - Plzen 2 2.8 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
a10 ##### 11-12-02 20:45 Real Madrid - Loko. Moscow (1) 1.25 Ladbrokes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
mam nadzieje ze pewniak
Jak nie jestes pewny to nie stawiaj, ja zawsze jestem pewny gdy tu podaje moja propozycje.
Pasiek,
Ty jakis szczoch niewymyty jestes, o co ci wogole chodzi? Piszesz cwaniakuje, zadnego pozytku; jak nie masz czego sie czepiac to sie nie udzielaj.
sun v Man - wszyskto bylo mozliwe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Oryginalnie wysłał nakata: [qb]A02# 09.12.02 g.21 Sunderl.-Manch.C. 2.35 3 2.8-1 mam nadzieje ze pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: [/qb] na A02 musisz troche zapracowac
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lino pisałem ci żebyś tego nie kometnował, a ty dalej swoje, masz cos do mnie to na priv message.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 2 typy rozstrzygniete (wpadki)
aktualne pewniaki: a21 ##### 02-12-10 17.00 Zlin - Plzen ( 2 ) 2,80 / ADI b14 ##### 02-12-10 17.00 Spartak - Severstal ( 1X ) 1,65 Gamebookers / monban b18 ##### 02-12-10 17.30 JyP - Assaet ( 1 ) 1,55 STS / Garrett new ##### 02-12-10 17.30 SaiPa-Espoo ( 1 ) 2,14 Profesjonal / tomitom B06 ##### 02-12-10 20.45 Inter - Bayer Leverkusen ( 1 ) 1,55 Bet&Win / rieger C05 ##### 02-12-11 20.40 Manchester U. - Dep La Corun'a ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava a10 ##### 02-12-11 20.45 Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 1,25 Ladbrokes / full A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5 new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239 |
b04 ##### 02-12-14 15:30 Bayern M. - Schalke 1.60 STS
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|