Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#193762 09/12/2002 22:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
witam wszystkich to moj pierwszy post. sprobuje sil zobaczymy gdzie dojde :>

02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo (1) 1,29 Prof

Bonus: Unibet
#193763 09/12/2002 23:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Moim zdaniem Nelson stawia na jedna karte. Zdegustowany ostatnia wtopa, ktora mnie wogole nie zdziwila rzuca typka typu "uda sie czy nie uda ?"..

#193764 09/12/2002 23:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
##### 10-12-26 17:30 SaiPa-Espoo(1)2.14 profesjonal 1000% i jaki kurs jestem tu nowy i chcialbym byc uwzglednionyw tej klasyfikacji

#193765 09/12/2002 23:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
#### 10-12-02 17:00 Spartak - Severstal (1X) 1,65 GB

#193766 10/12/2002 00:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał zik:
Ja już tradycyjnie z tą "6"-tką", ale amabasador akceptuje! Polecam ten typ, "6" padła 3 razy pod rząd - precedens.
Czy TotoMix przyjmuje na to zdarzenie single?

#193767 10/12/2002 00:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
Moim zdaniem Nelson stawia na jedna karte.
Może faktycznie, ale to nie jest jakiś wielce nieprawdopodobny typ... Ja osobiście grałbym tu X2, a najchętniej na awans Besiktasu...

#193768 10/12/2002 00:47
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Tak przynajmniej dzisiaj przyjmowali single na "6"
po kursie 1.4 wczoraj było 1.5 ale ograniczenie 300zł na jeden zakład lub 1000 zł na kilka łącznie

#193769 10/12/2002 00:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
[qb]Może faktycznie, ale to nie jest jakiś wielce nieprawdopodobny typ...[/qb]
W tym temacie ma byc sto procent tylko! A nie "aa powinien wejsc, troche prawdopodbny, wysoki kurs, musze znow wskoczycz na pierwsze miejsce dlatego zagralem - zaryzykowalem".

Przeciez widac ze w tym przypadku chora rywalzacja wychodzi bokiem co po niektorym.

#193770 10/12/2002 01:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas:
1 typ sie rozstrzyga

aktualne pewniaki:
B01 ##### 02-12-09 23.55 Phoenix - Columbus ( 1 ) 2,00 STS / komarek
b14 ##### 02-12-10 17.00 Spartak - Severstal ( 1X ) 1,65 Gamebookers / monban
b18 ##### 02-12-10 17.30 JyP - Assaet ( 1 ) 1,55 STS / Garrett
new ##### 02-12-10 17.30 SaiPa-Espoo ( 1 ) 2,14 Profesjonal / tomitom
B06 ##### 02-12-10 20.45 Inter - Bayer Leverkusen ( 1 ) 1,55 Bet&Win / rieger
C05 ##### 02-12-11 20.40 Man. Utd - Dep La Coruna ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava
A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik
A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson
new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler

#193771 10/12/2002 02:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Lino a jak Nelsonowi ten typ siądzie to proszę Cię żebyś sie nie udzielał. A po za tym Stoprocentonly to jedno, a puszczanie zakładów to drugie więc ... . Rozumiem, że ten temat ma pomagać w dobieraniu pozycji na kupon, ale nikt nie każe tego grać. A co do twoich typów to też widzę jak typujesz. Jakbyś tak typował jak cwaniakujesz to by z ciebie nawet był jakiś pożytek. Tylko tego już nie komentuj, bo szkda mi na ciebie klawiatury.

#193772 10/12/2002 02:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał tomitom:
SaiPa-Espoo (1) 2.14 profesjonal 1000% i jaki kurs
Hm... Expekt: SaiPa - Blues (1) 2.50... Ciekawe...

#193773 10/12/2002 02:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał nakata:
[qb]A02# 09.12.02 g.21 Sunderl.-Manch.C. 2.35 3 2.8-1
mam nadzieje ze pewniak
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: [/qb]
lino a tu tez ladny komentarz

WITAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193774 10/12/2002 02:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
PaSieK ocena to Twoja sprawa ale temat zle rozumiesz tu maja byc tylko 100%

#193775 10/12/2002 02:49
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
no dobra ja cos takiego dam jak niesiadzie to juz mi sie niechce tu typowac takze prosze mnie wykreslic:
a21#####10.12.02 17:00 Zlin - Plzen 2 2.8
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193776 10/12/2002 02:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
a10 ##### 11-12-02 20:45 Real Madrid - Loko. Moscow (1) 1.25 Ladbrokes

#193777 10/12/2002 03:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
mam nadzieje ze pewniak

Jak nie jestes pewny to nie stawiaj, ja zawsze jestem pewny gdy tu podaje moja propozycje.

Pasiek,

Ty jakis szczoch niewymyty jestes, o co ci wogole chodzi? Piszesz cwaniakuje, zadnego pozytku; jak nie masz czego sie czepiac to sie nie udzielaj.

sun v Man - wszyskto bylo mozliwe..

#193778 10/12/2002 03:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Quote
Oryginalnie wysłał nakata:
[qb]A02# 09.12.02 g.21 Sunderl.-Manch.C. 2.35 3 2.8-1
mam nadzieje ze pewniak
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :5gw: [/qb]
na A02 musisz troche zapracowac

#193779 10/12/2002 04:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Lino pisałem ci żebyś tego nie kometnował, a ty dalej swoje, masz cos do mnie to na priv message.

#193780 10/12/2002 13:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas
2 typy rozstrzygniete (wpadki)

aktualne pewniaki:
a21 ##### 02-12-10 17.00 Zlin - Plzen ( 2 ) 2,80 / ADI
b14 ##### 02-12-10 17.00 Spartak - Severstal ( 1X ) 1,65 Gamebookers / monban
b18 ##### 02-12-10 17.30 JyP - Assaet ( 1 ) 1,55 STS / Garrett
new ##### 02-12-10 17.30 SaiPa-Espoo ( 1 ) 2,14 Profesjonal / tomitom
B06 ##### 02-12-10 20.45 Inter - Bayer Leverkusen ( 1 ) 1,55 Bet&Win / rieger
C05 ##### 02-12-11 20.40 Manchester U. - Dep La Corun'a ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava
a10 ##### 02-12-11 20.45 Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 1,25 Ladbrokes / full
A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik
A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson
new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler

#193781 10/12/2002 14:25
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
b04 ##### 02-12-14 15:30 Bayern M. - Schalke 1.60 STS

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1