Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#193782 10/12/2002 17:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
WITAM AMBASADE

nie rekordy choc moga byc, ja mialem na mysli oznaczenie ostatniej wpadki bo im dluzsza dodatnia seria tym typ mniej pewny (oczywiscie w/g mnie i wyjatki moga potwierdzac regule)

Bonus: Unibet
#193783 10/12/2002 19:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał full:
[qb]WITAM AMBASADE

ja mialem na mysli oznaczenie ostatniej wpadki bo im dluzsza dodatnia seria tym typ mniej pewny regule)[/qb]
o co ci chodzi? chyba odwrotnie !!!

#193784 10/12/2002 19:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A06##### Antwerp-FC bruggy 15.12.02 (2X) 1.24 godzina 15.00 profesjonal.

#193785 10/12/2002 19:37
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
tylko poprawne typy to niemozliwe kiedys bedzie wpadka im dluzsza seria tym wieksze prawdopodobienstwo wpadki......pewnie ze najlepiej bylo by nie ale w/g mnie to niemozliwe szczegolnie przy nienajnizszych stawkach a zreszta zawsze, bo pilka nozna to bardzo niesprawiedliwy sport no i istnieja niespodzianki

#193786 10/12/2002 19:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
cześc wam:)
bardzo podoba mi sie tten serwis i postanowiłem zamieścić swo jeden pewniaczek na PU.

Panathinaikos - Liberec-1-1.55

#193787 10/12/2002 20:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam ja czekam na mecz mojego pewniaczka jedszce 30 min saipa musi wygrac po prostu szczegołowa analiza wykazała ze wygra nie po prostu innej możliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

#193788 10/12/2002 21:24
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
tomitom mhmh... no mi wyszlo ze w tym meczu padnie remis Saipa juz dlugo ciagnie u iseibe bez remisu a po za tym no tak mi wyszlo niebede pisal na jakiej podstawie bo za duzo tego mam ale moze sie myle powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193789 11/12/2002 02:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas
7 typow rozstrzygnietych (jeden trafny)

aktualne pewniaki:
C05 ##### 02-12-11 20.40 Manchester U. - Dep La Corun'a ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava
a10 ##### 02-12-11 20.45 Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 1,25 Ladbrokes / full
A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik
new ##### 02-12-12 17.45 Panathinaikos - Liberec ( 1 ) 1,55 STS / mrosc
A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson
new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5
B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler

#193790 11/12/2002 03:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
a11 ##### 02-12-14 16:00 Rangers - Dundee Utd. (1) 1.15 STS

#193791 11/12/2002 03:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Quote
Oryginalnie wysłał ambasador:
[qb]tydzien 250 dotychczas
7 typow rozstrzygnietych (jeden trafiony)
[/qb]
ha, ha, ha!(gorzki śmiech). ale z nas genialni typerzy!

#193792 11/12/2002 04:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tyler
rzeczywiscie fatalnie
pocieszajacy fakt: tylko jeden pierwszoligowiec dal plame (kurs go ''usprawiedliwia'')

pudla dotychczas:
b19 ##### 02-12-09 21.00 Sunderl.-Manch.C ( 1 ) 2,35 Profesjonal / nakata
B01 ##### 02-12-09 23.55 Phoenix - Columbus ( 1 ) 2,00 STS / komarek
a21 ##### 02-12-10 17.00 Zlin - Plzen ( 2 ) 2,80 / ADI
b14 ##### 02-12-10 17.00 Spartak - Severstal ( 1X ) 1,65 Gamebookers / monban
b18 ##### 02-12-10 17.30 JyP - Assaet ( 1 ) 1,55 STS / Garrett
new ##### 02-12-10 17.30 SaiPa-Espoo ( 1 ) 2,14 Profesjonal / tomitom

trafne dotychczas:
B06 ##### 02-12-10 20.45 Inter - Bayer Leverkusen ( 1 ) 1,55 Bet&Win / rieger

#193793 11/12/2002 04:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Zaden kurs nie powinien usprawiedliwiac, nie w tym temacie..

Dobrze ze robisz podzial na klasy, bo to ma znaczenie gdy wtapiaja wszyscy, a nie pierwszoligowcy - im nie wypada po prostu...

#193794 11/12/2002 05:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
full
sprawa serii trafien bez wpadki
wiem, ze nie o to ci dokladnie chodzilo
liste rekordow wprowadzilem (zainspirowany twoim pomyslem/inicjatywa) poniewaz:

> rekord w zestawieniu z innymi danymi charakteryzuje typera i kazdy moze wyciagac wnioski jakie chce (zaleznie do jakiej szkoly interpretacji trendow w statystyce nalezy)
> rekordy sa do pobijania i to moze mobilizowac niektorych do ostrozniejszego typowania
> gdyby liscie rekordow nadac odpowiednia range (nagrody, sponsorzy!) to jest szansa na przyciagniecie najlepszych
> teoretycznie kazdy moze zrobic kariere na takiej liscie - demokratyzacja tematu (wazne dlugofalowo)

w nastepnej edycji rankingu dodam (obok rekordu) aktualna/biezaca dlugosc serii trafien bez pudla
zobaczymy jak to bedzie przyjete

#193795 11/12/2002 06:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
popatrzmy na pudła. wniosek nasuwa się sam: należy olać hokej! nhl to bezdyskusyjnie, tu chyba każdy się zgodzi. a co do lig europejskich: obstawiamy TYLKO omsk u siebie, porażki havirova i lorenskoga. bądźmy szczerzy, jeśli noga to gra niespodzianek, to hokej to jedna wielka niespodzianka!

#193796 11/12/2002 11:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tyler
wlasnie o to chodzi!
STOPROCENTONLY powinno dawac nie tylko pewniaki ale rowniez mozliwosc analizy/studiowania zasad mylenia sie ekspertow

zwrociles uwage jak roznie zachowuja sie poszczegolne dziedziny

popatrzmy na kursy
np wpadka AB z kursem ponizej 1,50 jest rzadkoscia
w ostatnich trzech tygodniach tylko jedna (na 12):
B04 ##### 02-11-29 20.45 Bohemians Dublin - University College Dublin ( 1 ) 1,45 Centrebet / Aclî

po pol roku bedziemy mieli solidny podklad statystyczny
moze, majac na uwadze ulatwienie analizy, powinnismy wymagac podawanie dyscypliny kazdego pewniaka?
warto by sie zastanowic czy nie ustalic jakiegos standardu (podobnie jak mowilismy o branzach specjalizacji)

#193797 11/12/2002 12:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Przepraszam ze zabiore glos w dyskusji, ale rok temu, kiedy jeszcze nie mialem przyjemnosci przedstawiac swojej wojny z bukami na forum, to namietnie typowalem DELa oraz szwajcarska lige hokeja. Dlatego Mam pewne rozeznanie w tej dyscyplinie sportu. W hokeju jest z pewnoscia trudniej przewidziec niespodzianke niz w pilce noznej, a juz nie wspominajac o NHL gdzie normalnoscia sa kursy 2.0 na gospodarza w kazdej kolejce.

Najpewniejsze dyscypliny moim zdaniem to:
  • Soccer
  • Tennis

#193798 11/12/2002 13:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
lino

zycie pokaze co jest najpewniejsze w tym temacie
pytanie tylko jak dalece isc w podzial dyscyplin

np. preferowany przez ciebie tenis
czy wystarczy podzial panie/panowie?
czy wyrozniac grand slams/masters/ATP pozostale/challengers?
czesto wpadki zaskakuja w pierwszej rundzie
moze warto to odnotowywac dla statystyki?

jeszcze wiekszy balagan jest w pilce noznej
co o tym sadzisz?

#193799 11/12/2002 15:40
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Witam jesli moge cos wtracic o podzialy na dyscypliny to mysle ze na glowne wystarczy Np, pilka nozna, hokej, tennis nie trzeba wchodzic wpodzialy bo skoro tak to za niedlugo ktos powie zeby pilke dzielic na ligi a to juz bedzie bez sensu.

Natomiast z drugiej strony nie uwazam za koniecznosc wprowadzenia podzialow na dyscypliny w koncu ten temat jest o pewniakach wiec nie wazne z jakiej dyscypliny on bedzie wazne zeby byl i zeby byl to wlasciwy i skuteczny typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193800 11/12/2002 16:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
rieger

masz racje, gdybysmy nie chcieli sie zajac analiza wynikow to OK - wystarcza pewniaki

ale pomysl, za kilka miesiecy bedziemy mieli wartosciowy material statystyczny w postaci tysiaca pewniakow i ciekawe bedzie porownac skutecznosc roznych dyscyplin np czy jest latwiej przewidzec wynik w lidze tureckiej czy francuskiej

bedziemy robic na biezaco raporty jak wypadaja poszczegolne kursy, mecze na wyjezdzie, typerzy poszczegolnych kategorii, ich charakterystyka itp itd - dodanie dyscyplin moze byc szczegolnie pomocne przy opracowywaniu strategii gry bez ryzyka (nasz glowny w koncu cel)

pytanie gdzie jest rozsadna granica w podzialach?

#193801 11/12/2002 16:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Lino prawda jest taka ze cwaniakujesz.To jaki podaje moj typ-pewniak to moja sprawa i nie komentuj tego na forum bo ja tez moge napisac ze twoje typy sa "pod kurs". Lino a ciebie jaka stawka by satysfakcjonowala?Najlepiej jakbym puscil taki mecz za 1.25 nie?Takie pewniaki kazdy typowac potrafi. Piszesz ze jestem zdegustowany ostatnia wtopa wiec chce nadrobic w rankinu punkty wiec puszczam mecz o wysokiej stawce.Tymczasem ja zawsze puszczalem mecze o wysokiej stawce w tym temacie,a ty jakie puszczasz?Nie podoba sie typ to go nie puszczaj a rozliczac to mozna po meczu a nie przed.Dzieki za poparcie Pasiek,powodzenia w typach.

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1