|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
WITAM AMBASADE
nie rekordy choc moga byc, ja mialem na mysli oznaczenie ostatniej wpadki bo im dluzsza dodatnia seria tym typ mniej pewny (oczywiscie w/g mnie i wyjatki moga potwierdzac regule)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał full: [qb]WITAM AMBASADE
ja mialem na mysli oznaczenie ostatniej wpadki bo im dluzsza dodatnia seria tym typ mniej pewny regule)[/qb] o co ci chodzi? chyba odwrotnie !!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A06##### Antwerp-FC bruggy 15.12.02 (2X) 1.24 godzina 15.00 profesjonal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
tylko poprawne typy to niemozliwe kiedys bedzie wpadka im dluzsza seria tym wieksze prawdopodobienstwo wpadki......pewnie ze najlepiej bylo by nie ale w/g mnie to niemozliwe szczegolnie przy nienajnizszych stawkach a zreszta zawsze, bo pilka nozna to bardzo niesprawiedliwy sport no i istnieja niespodzianki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306 |
cześc wam:) bardzo podoba mi sie tten serwis i postanowiłem zamieścić swo jeden pewniaczek na PU.
Panathinaikos - Liberec-1-1.55
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam ja czekam na mecz mojego pewniaczka jedszce 30 min saipa musi wygrac po prostu szczegołowa analiza wykazała ze wygra nie po prostu innej możliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441 |
tomitom mhmh... no mi wyszlo ze w tym meczu padnie remis Saipa juz dlugo ciagnie u iseibe bez remisu a po za tym no tak mi wyszlo niebede pisal na jakiej podstawie bo za duzo tego mam ale moze sie myle powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 7 typow rozstrzygnietych (jeden trafny)
aktualne pewniaki: C05 ##### 02-12-11 20.40 Manchester U. - Dep La Corun'a ( 1 ) 1,90 Expekt / BanikOstrava a10 ##### 02-12-11 20.45 Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 1,25 Ladbrokes / full A05 ##### 02-12-11 21.30 Czy padnie "6"? ( NIE ) 1,40 Toto-Mix / zik new ##### 02-12-12 17.45 Panathinaikos - Liberec ( 1 ) 1,55 STS / mrosc A04 ##### 02-12-12 18.00 Dynamo K. - Besiktas ( X ) 3,20 STS / Nelson new ##### 02-12-12 19.55 Slavia-PAOK ( 1 ) 1,80 Expekt / take5 B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0 A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
a11 ##### 02-12-14 16:00 Rangers - Dundee Utd. (1) 1.15 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
Oryginalnie wysłał ambasador: [qb]tydzien 250 dotychczas 7 typow rozstrzygnietych (jeden trafiony) [/qb] ha, ha, ha!(gorzki śmiech). ale z nas genialni typerzy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tyler rzeczywiscie fatalnie pocieszajacy fakt: tylko jeden pierwszoligowiec dal plame (kurs go ''usprawiedliwia'') pudla dotychczas: b19 ##### 02-12-09 21.00 Sunderl.-Manch.C ( 1 ) 2,35 Profesjonal / nakata B01 ##### 02-12-09 23.55 Phoenix - Columbus ( 1 ) 2,00 STS / komarek a21 ##### 02-12-10 17.00 Zlin - Plzen ( 2 ) 2,80 / ADI b14 ##### 02-12-10 17.00 Spartak - Severstal ( 1X ) 1,65 Gamebookers / monban b18 ##### 02-12-10 17.30 JyP - Assaet ( 1 ) 1,55 STS / Garrett new ##### 02-12-10 17.30 SaiPa-Espoo ( 1 ) 2,14 Profesjonal / tomitom trafne dotychczas: B06 ##### 02-12-10 20.45 Inter - Bayer Leverkusen ( 1 ) 1,55 Bet&Win / rieger
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Zaden kurs nie powinien usprawiedliwiac, nie w tym temacie..
Dobrze ze robisz podzial na klasy, bo to ma znaczenie gdy wtapiaja wszyscy, a nie pierwszoligowcy - im nie wypada po prostu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
full sprawa serii trafien bez wpadki wiem, ze nie o to ci dokladnie chodzilo liste rekordow wprowadzilem (zainspirowany twoim pomyslem/inicjatywa) poniewaz:
> rekord w zestawieniu z innymi danymi charakteryzuje typera i kazdy moze wyciagac wnioski jakie chce (zaleznie do jakiej szkoly interpretacji trendow w statystyce nalezy) > rekordy sa do pobijania i to moze mobilizowac niektorych do ostrozniejszego typowania > gdyby liscie rekordow nadac odpowiednia range (nagrody, sponsorzy!) to jest szansa na przyciagniecie najlepszych > teoretycznie kazdy moze zrobic kariere na takiej liscie - demokratyzacja tematu (wazne dlugofalowo)
w nastepnej edycji rankingu dodam (obok rekordu) aktualna/biezaca dlugosc serii trafien bez pudla zobaczymy jak to bedzie przyjete
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
popatrzmy na pudła. wniosek nasuwa się sam: należy olać hokej! nhl to bezdyskusyjnie, tu chyba każdy się zgodzi. a co do lig europejskich: obstawiamy TYLKO omsk u siebie, porażki havirova i lorenskoga. bądźmy szczerzy, jeśli noga to gra niespodzianek, to hokej to jedna wielka niespodzianka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tyler wlasnie o to chodzi! STOPROCENTONLY powinno dawac nie tylko pewniaki ale rowniez mozliwosc analizy/studiowania zasad mylenia sie ekspertow
zwrociles uwage jak roznie zachowuja sie poszczegolne dziedziny
popatrzmy na kursy np wpadka AB z kursem ponizej 1,50 jest rzadkoscia w ostatnich trzech tygodniach tylko jedna (na 12): B04 ##### 02-11-29 20.45 Bohemians Dublin - University College Dublin ( 1 ) 1,45 Centrebet / Aclî
po pol roku bedziemy mieli solidny podklad statystyczny moze, majac na uwadze ulatwienie analizy, powinnismy wymagac podawanie dyscypliny kazdego pewniaka? warto by sie zastanowic czy nie ustalic jakiegos standardu (podobnie jak mowilismy o branzach specjalizacji)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Przepraszam ze zabiore glos w dyskusji, ale rok temu, kiedy jeszcze nie mialem przyjemnosci przedstawiac swojej wojny z bukami na forum, to namietnie typowalem DELa oraz szwajcarska lige hokeja. Dlatego Mam pewne rozeznanie w tej dyscyplinie sportu. W hokeju jest z pewnoscia trudniej przewidziec niespodzianke niz w pilce noznej, a juz nie wspominajac o NHL gdzie normalnoscia sa kursy 2.0 na gospodarza w kazdej kolejce. Najpewniejsze dyscypliny moim zdaniem to:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
lino
zycie pokaze co jest najpewniejsze w tym temacie pytanie tylko jak dalece isc w podzial dyscyplin
np. preferowany przez ciebie tenis czy wystarczy podzial panie/panowie? czy wyrozniac grand slams/masters/ATP pozostale/challengers? czesto wpadki zaskakuja w pierwszej rundzie moze warto to odnotowywac dla statystyki?
jeszcze wiekszy balagan jest w pilce noznej co o tym sadzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
Witam jesli moge cos wtracic o podzialy na dyscypliny to mysle ze na glowne wystarczy Np, pilka nozna, hokej, tennis nie trzeba wchodzic wpodzialy bo skoro tak to za niedlugo ktos powie zeby pilke dzielic na ligi a to juz bedzie bez sensu.
Natomiast z drugiej strony nie uwazam za koniecznosc wprowadzenia podzialow na dyscypliny w koncu ten temat jest o pewniakach wiec nie wazne z jakiej dyscypliny on bedzie wazne zeby byl i zeby byl to wlasciwy i skuteczny typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
rieger
masz racje, gdybysmy nie chcieli sie zajac analiza wynikow to OK - wystarcza pewniaki
ale pomysl, za kilka miesiecy bedziemy mieli wartosciowy material statystyczny w postaci tysiaca pewniakow i ciekawe bedzie porownac skutecznosc roznych dyscyplin np czy jest latwiej przewidzec wynik w lidze tureckiej czy francuskiej
bedziemy robic na biezaco raporty jak wypadaja poszczegolne kursy, mecze na wyjezdzie, typerzy poszczegolnych kategorii, ich charakterystyka itp itd - dodanie dyscyplin moze byc szczegolnie pomocne przy opracowywaniu strategii gry bez ryzyka (nasz glowny w koncu cel)
pytanie gdzie jest rozsadna granica w podzialach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
Lino prawda jest taka ze cwaniakujesz.To jaki podaje moj typ-pewniak to moja sprawa i nie komentuj tego na forum bo ja tez moge napisac ze twoje typy sa "pod kurs". Lino a ciebie jaka stawka by satysfakcjonowala?Najlepiej jakbym puscil taki mecz za 1.25 nie?Takie pewniaki kazdy typowac potrafi. Piszesz ze jestem zdegustowany ostatnia wtopa wiec chce nadrobic w rankinu punkty wiec puszczam mecz o wysokiej stawce.Tymczasem ja zawsze puszczalem mecze o wysokiej stawce w tym temacie,a ty jakie puszczasz?Nie podoba sie typ to go nie puszczaj a rozliczac to mozna po meczu a nie przed.Dzieki za poparcie Pasiek,powodzenia w typach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|