Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Finowie to glownie dobra i mocna zagrywka a pzoa tym prosta gra skrzydlami. Hiszpanie graja calkiem niezle i po dwoch dniach odpoczynku powinni dzis pokonac Finow, choc nie wiem czemu oni mnie jakos nie mogha przekonac i ogranicze sie chyba dzis do zagrnaia Serbii ktora powinna poradzic sobie z Holandrami, jedyne co mnie martwi w tym spotkaniu to fakt iz Holendrzy maja mocny serwis a niestety Serbow przyjecie pozostawia bardzo wiele do zyczenia i tutaj moze byc maly psikus ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No i Unibet juz mi pomogl w wyborze dajac 1,3 na Serbow przy takim kursie bede zmuszony podziekowac i poczekac na linie jakie nam zaoferuja

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
sergiush glupie gadanie o kontuzjach podczas meczu o nic.a masz pewnosc ze dzis po pierwszym ataku nie dojdzie do jakiejs po stronie hiszpanow?nie wiec gadanie ze hiszpanie wystawiaja druga szostke by nie lapac kontuzji mija sie z celem. wiem dobrze ze dwa dni wybicia z turnieju ti za duzo i o tym sie dzisiaj przekonacie jak hiszpanie beda sie meczyc z finami

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by RiKi
sergiush glupie gadanie o kontuzjach podczas meczu o nic.a masz pewnosc ze dzis po pierwszym ataku nie dojdzie do jakiejs po stronie hiszpanow?nie wiec gadanie ze hiszpanie wystawiaja druga szostke by nie lapac kontuzji mija sie z celem. wiem dobrze ze dwa dni wybicia z turnieju ti za duzo i o tym sie dzisiaj przekonacie jak hiszpanie beda sie meczyc z finami
widze ze nie masz wogole orientacji a nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem dlatego w pisaniu z Toba robie kategoryczne stop stop stop laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Hiszpania - Finlandia
Stawiam na Hiszpanow..Zawodnicy bardziej doswiadczeni , zespol lepszy , graja rowno swoja siatkowke ..
Finlandia jakby nie bylo pomino zwyciestwa z Niemcami ( wynikalo glownie to ze zmeczenia Niemcow po pieciosetowym meczu z Serbia.)Mysle ze gdyby Niemcy nie byli zmeczeni raczej to spotkanie z Finami wygraliby.Wiem ze Finlandia pokazuje tez dobra siatkowke lecz mysle ze glownym czynnikiem wskazujacynm zwyciezce tego pojedynku bedzie wypooczynek (czytaj sily) a tych Hiszpanie maja zdecydowanie wiecej
Serbia - Holandia .. Przeczucie mowi mi ze Serbia spokojnie ten mecz wygra.. Jakos tez nie moge uwierzyc gdyby Serbow zabraklo w finale..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Finał Hiszpania-Serbia...

Faworytem wg bukow bedzie pewnie Serbia ale ja jakos sklaniam sie ku Hiszpanom...a Wy jakie macie zdanie?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
podobne do twojego giertyszek , bynajmniej ja mam. poczekajmy na kursy wtedy zadecydowac bedzie latwiej co sie oplaca zagrac bo taK naprawde ten final moze wygrac kazda ta druzyna. Serbia to nie to co kiedys a hiszpanie to jeszcze nie to co Brazylia laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Buki pewnie będą faworyzowały Serbów. Ja jestem jednak skłonny zagrać na Hiszpanów. Gra Serbów mnie nie przekonuje, momentami gra dobra, a momentami przestoje, że szkoda gadać, tak jak dzisiaj w drugim secie, gdzie mieli dużą przewagę. Poza tym Hiszpanie mimo straconego seta dzisiaj gładko z Finami, a Serbowie mimo, że 3-0, to jednak w każdym secie walka z przeciętna Holandią. Jeśli dadzą mi jutro rozsądny kurs na Hiszpania (+1,5), to ja to wezmę bez wahania, tak więc tak na sucho bez kursów, to jutro:

Serbia - Hiszpania (+1.5) --->>> 2

Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
tak jak w wiekszosci meczy do tej pory tak i w finale powinna zadecydować dyspozycja dnia. Na kursy trzeba bedzie jeszcze poczekac ale wydaje mi sie że trzeba brać pod uwagę głownie over punktowy (taki by pokryl przynajmniej 4 sety)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Bet365 dal kursy 1.6 - 2.20

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ja dodam tylko że Serbowie dziś bez Gericia, który we wczorajszym meczu z Holandią doznał kontuzji.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja tu bym szukał overa punktowego. Żadna z drużyn nie jest raczej na tyle mocna, żeby wygrać 3:0, a wątpię, żeby sety rozstrzygane były do 15 lub coś w tym stylu. Raczej zacięty mecz się szykuje.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał.
Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Bedzie szansa na rewanz na Hiszpanach w nastepnym turnieju. Ja zaluje ze nie postawilem na Serbie jak bylo 0-2 bo strasznie mnie korcilo ale ostatecznie sie rozmyslilem...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by gryzonko
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał.
Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania

Skończcie juz pieprzyć o tym ze to satysfakcja dla nas blush umiesz liczyć licz na siebie!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by gryzonko
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał.
Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania

Nie uwazam ze Hiszpanie zabrali nam polfinal, no moze po czesci tak, ale tylko dlatego ze wygrali z nami mecz. a co do samej ich porazki w finale to szkoda i nie tylko dlatego ze na nich stawialem, ale podobali mi sie w tym turnieju, a Serbowie grali przecietnie, no ale pokazali klase w najwazniejszym momencie i wykorzystali slabosc przeciwnika i za to gratulacje dla nich!! A co do rewanzu na Hiszpanach to jesli tylko bedziemy w optymalnym skladzie, to znaczy z Wlazlym na ataku i z Winiarem na przyjeciu to z Hiszpanow nie bedzie co zbierac w interkontynentalnym!! A ten turniej, w tym skladzie niestety nie byl do wygrania!! Smutne ale prawdziwe i uwazam ze glowna tego przyczyna byla zle dobrana kadra zawodnikow bez nominalnego atakujacego (moze w kolko to powtarzam, ale taka prawda).
No nic, nie ma co rozpisywac sie bo juz po turnieju. Niestety dla mnie byl srednio dochodowy, ale na szczescie od wtorku kobietki i mam nadzieje ze bedzie z nimi podobnie jak w Pucharze Swiata gdzie faceci srednio dali zarobic,za to na kobitkach byl zysk bardzo bardzo spory smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jeśli dobrze zrozumiałem rewanżu na Hiszpanach nie będzie. Mają być 3 turnieje interkontynentalne ( w tym jeden połącony z eliminacjami Azjatyckimi). Na każdym ma wystartować jedna drużyna z Europy ( Hiszpania, Włochy, Polska)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
podobno te turnieje mają byc dwa w europie - w portugalii i w niemczech - Czy to prawda?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak, trzy turnieje: Portugalia, Niemcy, Japonia.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
Czyli rozumiem ze i niemcy i portugalia będa graly w tych turniejach. Czyli bedzie więcej duzyn z Europy gralo niz trzy

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,808 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1