|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Finowie to glownie dobra i mocna zagrywka a pzoa tym prosta gra skrzydlami. Hiszpanie graja calkiem niezle i po dwoch dniach odpoczynku powinni dzis pokonac Finow, choc nie wiem czemu oni mnie jakos nie mogha przekonac i ogranicze sie chyba dzis do zagrnaia Serbii ktora powinna poradzic sobie z Holandrami, jedyne co mnie martwi w tym spotkaniu to fakt iz Holendrzy maja mocny serwis a niestety Serbow przyjecie pozostawia bardzo wiele do zyczenia i tutaj moze byc maly psikus ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
No i Unibet juz mi pomogl w wyborze dajac 1,3 na Serbow przy takim kursie bede zmuszony podziekowac i poczekac na linie jakie nam zaoferuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
sergiush glupie gadanie o kontuzjach podczas meczu o nic.a masz pewnosc ze dzis po pierwszym ataku nie dojdzie do jakiejs po stronie hiszpanow?nie wiec gadanie ze hiszpanie wystawiaja druga szostke by nie lapac kontuzji mija sie z celem. wiem dobrze ze dwa dni wybicia z turnieju ti za duzo i o tym sie dzisiaj przekonacie jak hiszpanie beda sie meczyc z finami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Hiszpania - Finlandia Stawiam na Hiszpanow..Zawodnicy bardziej doswiadczeni , zespol lepszy , graja rowno swoja siatkowke .. Finlandia jakby nie bylo pomino zwyciestwa z Niemcami ( wynikalo glownie to ze zmeczenia Niemcow po pieciosetowym meczu z Serbia.)Mysle ze gdyby Niemcy nie byli zmeczeni raczej to spotkanie z Finami wygraliby.Wiem ze Finlandia pokazuje tez dobra siatkowke lecz mysle ze glownym czynnikiem wskazujacynm zwyciezce tego pojedynku bedzie wypooczynek (czytaj sily) a tych Hiszpanie maja zdecydowanie wiecej Serbia - Holandia .. Przeczucie mowi mi ze Serbia spokojnie ten mecz wygra.. Jakos tez nie moge uwierzyc gdyby Serbow zabraklo w finale..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Finał Hiszpania-Serbia...
Faworytem wg bukow bedzie pewnie Serbia ale ja jakos sklaniam sie ku Hiszpanom...a Wy jakie macie zdanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
podobne do twojego giertyszek , bynajmniej ja mam. poczekajmy na kursy wtedy zadecydowac bedzie latwiej co sie oplaca zagrac bo taK naprawde ten final moze wygrac kazda ta druzyna. Serbia to nie to co kiedys a hiszpanie to jeszcze nie to co Brazylia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Buki pewnie będą faworyzowały Serbów. Ja jestem jednak skłonny zagrać na Hiszpanów. Gra Serbów mnie nie przekonuje, momentami gra dobra, a momentami przestoje, że szkoda gadać, tak jak dzisiaj w drugim secie, gdzie mieli dużą przewagę. Poza tym Hiszpanie mimo straconego seta dzisiaj gładko z Finami, a Serbowie mimo, że 3-0, to jednak w każdym secie walka z przeciętna Holandią. Jeśli dadzą mi jutro rozsądny kurs na Hiszpania (+1,5), to ja to wezmę bez wahania, tak więc tak na sucho bez kursów, to jutro:
Serbia - Hiszpania (+1.5) --->>> 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
tak jak w wiekszosci meczy do tej pory tak i w finale powinna zadecydować dyspozycja dnia. Na kursy trzeba bedzie jeszcze poczekac ale wydaje mi sie że trzeba brać pod uwagę głownie over punktowy (taki by pokryl przynajmniej 4 sety)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Bet365 dal kursy 1.6 - 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja dodam tylko że Serbowie dziś bez Gericia, który we wczorajszym meczu z Holandią doznał kontuzji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ja tu bym szukał overa punktowego. Żadna z drużyn nie jest raczej na tyle mocna, żeby wygrać 3:0, a wątpię, żeby sety rozstrzygane były do 15 lub coś w tym stylu. Raczej zacięty mecz się szykuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał. Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Bedzie szansa na rewanz na Hiszpanach w nastepnym turnieju. Ja zaluje ze nie postawilem na Serbie jak bylo 0-2 bo strasznie mnie korcilo ale ostatecznie sie rozmyslilem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał. Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania Skończcie juz pieprzyć o tym ze to satysfakcja dla nas  umiesz liczyć licz na siebie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał. Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania Nie uwazam ze Hiszpanie zabrali nam polfinal, no moze po czesci tak, ale tylko dlatego ze wygrali z nami mecz. a co do samej ich porazki w finale to szkoda i nie tylko dlatego ze na nich stawialem, ale podobali mi sie w tym turnieju, a Serbowie grali przecietnie, no ale pokazali klase w najwazniejszym momencie i wykorzystali slabosc przeciwnika i za to gratulacje dla nich!! A co do rewanzu na Hiszpanach to jesli tylko bedziemy w optymalnym skladzie, to znaczy z Wlazlym na ataku i z Winiarem na przyjeciu to z Hiszpanow nie bedzie co zbierac w interkontynentalnym!! A ten turniej, w tym skladzie niestety nie byl do wygrania!! Smutne ale prawdziwe i uwazam ze glowna tego przyczyna byla zle dobrana kadra zawodnikow bez nominalnego atakujacego (moze w kolko to powtarzam, ale taka prawda). No nic, nie ma co rozpisywac sie bo juz po turnieju. Niestety dla mnie byl srednio dochodowy, ale na szczescie od wtorku kobietki i mam nadzieje ze bedzie z nimi podobnie jak w Pucharze Swiata gdzie faceci srednio dali zarobic,za to na kobitkach byl zysk bardzo bardzo spory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jeśli dobrze zrozumiałem rewanżu na Hiszpanach nie będzie. Mają być 3 turnieje interkontynentalne ( w tym jeden połącony z eliminacjami Azjatyckimi). Na każdym ma wystartować jedna drużyna z Europy ( Hiszpania, Włochy, Polska)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
podobno te turnieje mają byc dwa w europie - w portugalii i w niemczech - Czy to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak, trzy turnieje: Portugalia, Niemcy, Japonia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
Czyli rozumiem ze i niemcy i portugalia będa graly w tych turniejach. Czyli bedzie więcej duzyn z Europy gralo niz trzy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|