Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#1943464 14/01/2008 10:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
There was a problem looking up this post in our database.

Please use your back button to return to the previous page.

Ja tylko to mam czy reszta? :/ I tak w kazdym wczesniejszym temacie.

Kylo #1946197 15/01/2008 00:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
U mnie trybi.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Znienawidzilem to go... gosc jest debilem neisamowitym, jak mozna przy takiej aksie pozwolic,zeby podczas wejscia raz na 2 tyg nadal nic neichodizlo ,muli muli muli z d... chyba te serwery wzieli:/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Teraz hula jak nigdy. Szybciej niz onet :|

Kylo #1948051 15/01/2008 09:07
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by Kylo
Teraz hula jak nigdy. Szybciej niz onet :|

ładnie zapiernicza shocked jak nigdy....

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
O 1. w nocy to zawsze hulała stronka. Sęk w tym że dalej muli w dzień.

As #1950760 15/01/2008 21:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

mura #1951171 16/01/2008 00:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://wiadomosci.onet.pl/1673689,18,item.html


As #1951354 16/01/2008 01:36
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by As
O 1. w nocy to zawsze hulała stronka. Sęk w tym że dalej muli w dzień.

Pyłem pare razy wcześniej o tych godzinach <od 1 do3 > na naszej klasie i też muliło.Wczoraj pierwszy raz tak fajnie hulało.


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

mura #1961469 18/01/2008 01:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mura

Kolesie mieli swietny pomysł złapania tysiecy jeleni,którzy ujawnili swoje dane osobowe , bo przecież powazne firmy,kupujac udziały "NK" nie zapłaciły za jakies badziewiaste wspominki z wycieczki do Wieliczki w 1970 roku, tylko za konkretne informacje.

Jak widze jednak ,wkretka trwa w najlepsze ,ciekawe kiedy padnie propozycja powtórzenia tej wycieczki sprzed 40 lat.
Tyle ,ze z pełnym składem moga byc juz kłopoty smirk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Wszyscy o tej naszej klasie, ze niby tak te dane osobowe widac.
Przeciez kazdy sam to wpisuje.

Poza tym i tak daleko im do grona gdzie mozna zaznaczac swoje miejsce zamieszkania na mapie.
W 2 minuty mozna znalezc dane dziecka np. 12-letniego, ktore sie pochwalilo gdzie dokladnie mieszka.
Dlaczego nikt o tym nie mowi?
Tam ponadto sa grona tematyczne, ktore wskazuja czym sie ktos interesuje.
A teraz nagle sie ktos obudzil i robi afere jakby podawanie imienia i nazwiska na necie to byla jakas nowosc.
Podalem maila, podalem gg i jest spokoj. Jesli ktos by chcial to uzyskac to pewnie i bez n-k by sie mu udalo szybko.

Albo idiota Gosiewski - Ameryke odkryl, ze mu profil podrobili. Niech pajac spojrzy na grono - tam od dawna juz sa profile jego i innych politykow. I po co taki szum?

chociaz gosciom z n-k to na reke. Takiej reklamy jeszcze nikt nie mial. Ludzie masowo sie zapisuje. U mnie w klasie licealnej juz 2/3 osob jest. Jestem w ksero - jakies babki zamiast obslugiwac szukaja kogos na n-k. W metrze rozmowy o n-k, kazdy o tytm slyszal.
Ale to dzieki np. takie GW, ktora im zrobila prawdziwa kampanie reklamowa. To oni zaczeli ten szum z n-k robic.

Ja nie narzekam na n-k. Lubie sobie zajrzec i porobic jaja na forum klasowym.
na razie jest porzadek. Bo grono to juz zostalo przejete przez dzieci neo i generacje fotka.pl ...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Właśnie rivex, tylko czemu zapisuja się dzieci, które niedawno skonczyly szkole? Pourywaly się im kontakty juz z kolegami badz kolezankami z klasy?

hbr #1962576 18/01/2008 05:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
wszystko co modne i znane dzieci lubie, wiec i na naszej klasie sa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieci lubia* zeby nie bylo smile

hbr #1962607 18/01/2008 05:07
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by hbr
Właśnie rivex, tylko czemu zapisuja się dzieci, które niedawno skonczyly szkole? Pourywaly się im kontakty juz z kolegami badz kolezankami z klasy?


o boze, a co to rivexa wina???

laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
tak..dane sam wpisujesz..ale Twoje zdjęcia to może zamieszczać kto chce smile
i opisywać Twoje zachowania na popijawach w szkole średniej wink
no i poznać dokładnie Twoje wykształcenie, znajomych itp itd smile

nie mówię że to grozi kazdemu...ale ludzie z reguły sa naiwni i walą wszystkie informacje jak leci smile

hbr #1962763 18/01/2008 05:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by hbr
Właśnie rivex, tylko czemu zapisuja się dzieci, które niedawno skonczyly szkole? Pourywaly się im kontakty juz z kolegami badz kolezankami z klasy?


o co Ci chodzi?





zdjecia z Toba moga zamiescic wszedzie. Spojrz na grono, na facebooka - tam sporo zdjec z imprez i watpie aby wszyscy wiedzieli o tym, ze sa na jakiejs focie umieszczonej na necie.

Tutaj robi sie szum bo nasza-klasa jest popularna niesamowicie.
Ale w dzisiejszych czasach to ja z google wiecej wyciagne niz z n-k.
Kiedys z kolega bawilismy sie w takie googlowanie - on wtedy odkryl, ze na stronie jego LO sa umieszczone jego foty, cos napisane o nim i gdzie sie wybiera na studia. A on nawet nie wiedzial.
U mnie na stronie LO tez jest troche danych, ktore sie ujawniaja gdy dobrze zgooglujemy.
I tutaj jest niezalezne od nas.

A na n-k to w 99% przypadkow te dane sami podajemy ...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by rivex
Originally Posted by hbr
Właśnie rivex, tylko czemu zapisuja się dzieci, które niedawno skonczyly szkole? Pourywaly się im kontakty juz z kolegami badz kolezankami z klasy?


o co Ci chodzi?


Chodzi mi o to, że zgadzam się z Twoimi wypowiedziami, tylko denerwuja mnie dzieci zapisujące się do nk.

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1