Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 22 1 2 18 19 20 21 22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by lelu
@gnacik, przeslij dalej piwo

nie wolno smile hehe

Originally Posted by lelu
moze i ja wykorzystam ten pomysl gnacika.. napisze jej esa z zyczeniami i dodam 'ostatnie 20gr jakie na Ciebie wydalem' ;]]]


24 grosze ...zapomniałes o podatku smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a moj kuzyn zakonczyl zwiazek z laska po... 4 latach. Wsumie to ona z nim bo sobie 'kogos znalazla'. A mieli sie wprowadzac do nowego mieszkania. Laski to maja nasrane w glowie ehh.

Ja tez wsumie sie troche wkopalem, bo sie zaczalem w cos angazowac laugh Ale moze wyjdzie z tego cos fajnego wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
Originally Posted by Adammm
a moj kuzyn zakonczyl zwiazek z laska po... 4 latach. Wsumie to ona z nim bo sobie 'kogos znalazla'. A mieli sie wprowadzac do nowego mieszkania. Laski to maja nasrane w glowie ehh.

No to rzeczywiscie fest, bez komentarza...
To moje historia przy czyms takim to tyle co nic.

A wiec panowie, na razie zgodnie z sugestia Pierniczka doksztalcam sie czytajac ta ksiazke "Tajemnice uwodzenia".
Zobaczymy, jakie wyciagne wnioski, spostrzezenia itp.

Co wiecej moge napisac...
Oto jedne z sms-ow gdy zaczela juz mi mowic ze nic do mnie nie czuje.

"Niee Pawelku nie istnieja "MY"... miedzy nami jest przyjazn.. ja wiele czuje.. ale wiem ze to nie jest wlasnie to uczucie, ktore dalo by mi gwarancje, ze Cie nigdy nie skrzywdze. Juz mi smutno..:|"

"Nie robilam tego wszystkiego swiadomie.. poprostu jestes bardzo milym, madrym wspanialym mezczyzna.. i zalezy mi by miec takiego przyjaciela..
A chcialabym bys wiedzial ze teraz przez ten czas probowalam Cie pokochac...
Myslalam ze to jakos samo przyjdzie..
Ze jesli bede pisala do ciebie czesciej.. mowila mile slowa.. ze milosc sama przyjdzie.. i cos nas polaczy
ale widzisz.. jak sie stalo.."

"Uwierz mi Pawelku ze mi tez jest bardzo smutno.. nie chcialam Ciebie zawiesc, a to zrobilam, rozczarowalam Cie, nie chcialam..
Nie chce Ciebie oklamywac chce byc szczera."

"Wiem ze mi juz nigdy nie zaufasz i bedziesz uwazal na to co mowie i w ogole. Tak to ja sama jestem sobie winna to ja zepsulam sobie opinie w Twoich oczach, zepsulam to co moglo byc piekne i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy. przykro mi. Przepraszam."

"Masz wszystkie cechy ktore posiada przyjaciel PRAWDZIWY PRZYJACIEL.. a milosc jest potzrebna do tego by byc razem i moc sie wiazac."

I jak? Skomentujecie to jakos?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by Spartan
I jak? Skomentujecie to jakos?

Odpuść sobie to dziewczę, taka jakaś dziwna chyba jest, ale przynajmniej zna zasady ortografii i interpunkcji. Rzadko widzę, żeby ktoś poprawnie pisał słowo "w ogóle".

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by zostać modem_MLS
Rzadko widzę, żeby ktoś poprawnie pisał słowo "w ogóle".

laugh laugh laugh

A co ja o tym myślę? Olej ją całkowicie żadnych smsów, żadnych telefonów, żadnych życzeń na urodziny.
To moje zdanie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Co to k...a znaczy przyjaźń ?!?! Takie coś nie istnieje między kobietą a mężczyzną. Są dwie drogi: prawdziwy związek albo koleżeństwo. Przyjaźni niet.

Ciekawe jak ona by się czuła, gdybyś przychodził do niej z problemami sercowymi i żalił się na inne panny.

Laski są jednak poje... tzn. dziwne. Ja sobie nie wyobrażam, żebym zwierzał się swojej byłej. To jest chore. Zwierzyć, to ja się mogę kumplowi/przyjacielowi przy wódce, a nie babie grin

Dobra rada. Odpuść sobie, po tych smsach widać, ze panna bawi się Tobą i chyba sama do końca nie wie o co w tym wszystkim chodzi.

Znajdziesz sobie inną, o tej zapomnisz. Na prawdę. Ja kiedyś też o jednej nie mogłem zapomnieć i myślałem, że świat się na niej kończy. Kiedyś grin


Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Naprawdę blush

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
przykładowe odpowiedzi smile

Originally Posted by Spartan
"Niee Pawelku nie istnieja "MY"... miedzy nami jest przyjazn.. ja wiele czuje.. ale wiem ze to nie jest wlasnie to uczucie, ktore dalo by mi gwarancje, ze Cie nigdy nie skrzywdze. Juz mi smutno..:|"

Dla mnie jest tylko "MY" lub w ogóle... wydaje mi sie, że doskonale o tym wiedziałaś, więc zastanów się mówiąc mi, że nie chcesz mnie krzywdzić

Originally Posted by Spartan
"Nie robilam tego wszystkiego swiadomie.. poprostu jestes bardzo milym, madrym wspanialym mezczyzna.. i zalezy mi by miec takiego przyjaciela..
A chcialabym bys wiedzial ze teraz przez ten czas probowalam Cie pokochac...
Myslalam ze to jakos samo przyjdzie..
Ze jesli bede pisala do ciebie czesciej.. mowila mile slowa.. ze milosc sama przyjdzie.. i cos nas polaczy
ale widzisz.. jak sie stalo.."

To było prędzej powiedzieć, że już nawet nie masz zamiaru do niczego dążyć, a nie robisz jakieś dziwne aluzje zapraszając mnie , pisząc jakies frazesy i nagle wyskakujesz z PRZYJACIELEM, czego Ty sie spodziewałaś, że mi sie nagle uczucie odwidziało ? ...zapamietaj albo "MY" albo NIC!!!

Originally Posted by Spartan
"Uwierz mi Pawelku ze mi tez jest bardzo smutno.. nie chcialam Ciebie zawiesc, a to zrobilam, rozczarowalam Cie, nie chcialam..
Nie chce Ciebie oklamywac chce byc szczera."

szkoda, że prędzej o tym nie pomyślałaś ...tak, zawiodłaś mnie

Originally Posted by Spartan
"Wiem ze mi juz nigdy nie zaufasz i bedziesz uwazal na to co mowie i w ogole. Tak to ja sama jestem sobie winna to ja zepsulam sobie opinie w Twoich oczach, zepsulam to co moglo byc piekne i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy. przykro mi. Przepraszam."

bardzo dobrze to ujęłaś, z tym jak to wszystko zepsułaś

Originally Posted by Spartan
"Masz wszystkie cechy ktore posiada przyjaciel PRAWDZIWY PRZYJACIEL.. a milosc jest potzrebna do tego by byc razem i moc sie wiazac."

dokładnie! miłość jest potrzebna, szkoda, że jeszcze do niej nie dorosłaś... wybacz mi mój ostry język, ale chyba rozumiesz



przynajmniej ja bym tak odpisał, żadnego płaszczenia się smile

aha, fjany motyw to iść z Nią do kina na Rezerwat i jak będzie piosenka o kwiatach to powiedzieć, że super i czy nie chciałaby abys jej pod oknem z gitara takiego czegos nie zaspiwał smile hehehe ...a potem jeszcz przez cały wieczór to nucić, ot tak bo Ci się spodobalo smile hehehe

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
chociaz polecałbym być jeszcze bardziej cięty, bo tak przeczytalem jeszcz raz te moje teksty to jednak średnie smile hehehe

szewa dobrze mówi smile

Originally Posted by Szewa
Znajdziesz sobie inną, o tej zapomnisz. Na prawdę. Ja kiedyś też o jednej nie mogłem zapomnieć i myślałem, że świat się na niej kończy. Kiedyś grin


..ale weź sprobuj i wpadnij do Niej kiedyś jako PRZYJACIEL i mow o innych pannach smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
teraz ja napiszę moje przykładowe odpowiedzi (spodobał mi się pomysł gnacika wink )

Originally Posted by Spartan
"Niee Pawelku nie istnieja "MY"... miedzy nami jest przyjazn.. ja wiele czuje.. ale wiem ze to nie jest wlasnie to uczucie, ktore dalo by mi gwarancje, ze Cie nigdy nie skrzywdze. Juz mi smutno..:|"
ok. W takim razie spier dalaj

Originally Posted by Spartan
"Nie robilam tego wszystkiego swiadomie.. poprostu jestes bardzo milym, madrym wspanialym mezczyzna.. i zalezy mi by miec takiego przyjaciela..
A chcialabym bys wiedzial ze teraz przez ten czas probowalam Cie pokochac...
Myslalam ze to jakos samo przyjdzie..
Ze jesli bede pisala do ciebie czesciej.. mowila mile slowa.. ze milosc sama przyjdzie.. i cos nas polaczy
ale widzisz.. jak sie stalo.."
No to je b się

Originally Posted by Spartan
"Uwierz mi Pawelku ze mi tez jest bardzo smutno.. nie chcialam Ciebie zawiesc, a to zrobilam, rozczarowalam Cie, nie chcialam..
Nie chce Ciebie oklamywac chce byc szczera."
hmmm.... Cóż mogę odpisać. Chyba tylko jedno: spadaj na bambus


Originally Posted by Spartan
"Wiem ze mi juz nigdy nie zaufasz i bedziesz uwazal na to co mowie i w ogole. Tak to ja sama jestem sobie winna to ja zepsulam sobie opinie w Twoich oczach, zepsulam to co moglo byc piekne i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy. przykro mi. Przepraszam."
Ch uj Ci w dupę w takiej okoliczności

Originally Posted by Spartan
"Masz wszystkie cechy ktore posiada przyjaciel PRAWDZIWY PRZYJACIEL.. a milosc jest potzrebna do tego by byc razem i moc sie wiazac."
No cóż... jeb się :]

Proszę to potraktować odrobinę z przymrużeniem oka wink

PS. Gnacik, wystarczająco "ostro"? wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489


Ole !!! grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
nie no... musze to zrobić jeszcze raz smile
minimalnie przy ostro odgdog, trzeba jej na psychike wjechać smile

Originally Posted by Spartan
"Niee Pawelku nie istnieja "MY"... miedzy nami jest przyjazn.. ja wiele czuje.. ale wiem ze to nie jest wlasnie to uczucie, ktore dalo by mi gwarancje, ze Cie nigdy nie skrzywdze. Juz mi smutno..:|"

jezeli przyjaciele wg. Ciebie moga uprawiać seks bez zobowiązń to ok, może byc i przyjaźń

Originally Posted by Spartan
"Nie robilam tego wszystkiego swiadomie.. poprostu jestes bardzo milym, madrym wspanialym mezczyzna.. i zalezy mi by miec takiego przyjaciela..
A chcialabym bys wiedzial ze teraz przez ten czas probowalam Cie pokochac...
Myslalam ze to jakos samo przyjdzie..
Ze jesli bede pisala do ciebie czesciej.. mowila mile slowa.. ze milosc sama przyjdzie.. i cos nas polaczy
ale widzisz.. jak sie stalo.."

w takim razie źle myślałaś, moglem zamiast tych glupot kupić Ci kilka książek, bym może teraz cos madrzejszego od Ciebie czytał

Originally Posted by Spartan
"Uwierz mi Pawelku ze mi tez jest bardzo smutno.. nie chcialam Ciebie zawiesc, a to zrobilam, rozczarowalam Cie, nie chcialam..
Nie chce Ciebie oklamywac chce byc szczera."

to ja też będę szczery: spieprzyłas sprawe po całej linii... aha i tak przy okazji, ta Twoja kolezanka Ania (co ma te duze cycki) ona ma kogoś ? bo chciałbym zostac jej przyjacielem

Originally Posted by Spartan
"Wiem ze mi juz nigdy nie zaufasz i bedziesz uwazal na to co mowie i w ogole. Tak to ja sama jestem sobie winna to ja zepsulam sobie opinie w Twoich oczach, zepsulam to co moglo byc piekne i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy. przykro mi. Przepraszam."

a h*j mi ku**a woje kwiaty na h*j mi ku**a Twoje łzy, na h*j mi ku**a te dramaty, na h*j mi ku*a jesteeeees Tyyyy !!!! wiec nie wylewaj łez, prosze Cie najgorecej ...spi***aj jak najpredzej.....kochanaaaa maaaaa!!!!

Originally Posted by Spartan
"Masz wszystkie cechy ktore posiada przyjaciel PRAWDZIWY PRZYJACIEL.. a milosc jest potzrebna do tego by byc razem i moc sie wiazac."

mam jeszczze jedna wieeeelką cechę prawdziewgo przyjaciela smile
ps. polecam lekture pierwszego smsa smile


Proszę to potraktować odrobinę z przymrużeniem oka wink


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
ja wiem jak mozna zagdac... ja wiem... ja wiem ...

hej mala...nie chialabys sie spocic w stepie reklamowym...? smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by Spartan
I jak? Skomentujecie to jakos?
Napisz jej, ze jest cudowna... jak woda z Lichenia laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by john
ja wiem jak mozna zagdac... ja wiem... ja wiem ...

hej mala...nie chialabys sie spocic w stepie reklamowym...? smile


właśnie, niexle zboczylismy z tematu smile ...w koncu mamy pisac o tym jak zagadać, więc:

ja chce w najbliższym czasie spróbowac tego:

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
wlasnie mi ziomek opowiadal o jego kumplu co podchodzi do lasek i sie pyta: czesc, zrobisz mi loda?

50 lasek daje mu w ryj, ale ZAWSZE znajdzie sie taka, co zrobi mu gale laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Zero romantyzmu w dzisiejszej młodziezy
Powiedzcie że mozecie załatwic im pierwszoplanowa role w programie "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie"
drugi sposób to spytajcie się czy nie pomogła by wam wyzerowac konta jesli sie zgodzi to podajcie jej numer i powiedzcie ze do końca miesiąca trzeba wpłacic na niego 500PLN

Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
Panowie...

Przypominam, ze ja chce o Nia ten ostatni jeden raz zawalczyc jeszcze. Nie darowalbym sobie ze po prostu powiem "spier.dalaj" i znikne z jej zycia. A wszystkie te ostatnie odpowiedzi sa w takim stylu wlasnie.

A ja zwrocilem sie o pomoc do Was o jakies wskazowki:
- jaki przyjac plan dzialania ?
- jak odpowiednio zaczac sie zachowywac wobec Niej ?
- i co z tymi Jej 17-tymi urodzinami ?

Wiem, ze szanse sa male ale chce sprobowac. Jesli sie nie uda to przynajmniej Ona sama pomeczy sie troche ze swoimi myslami, przynajmniej tyle. No tak to sobie postanowilem. I albo zje.bie sprawe ponownie albo powalcze tak jak powinienem.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Spartan tak z ciekawości ile Ty masz lat?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Pierniczek napisał że właściwie nie ma szans. Zbytnio za dobry byłeś i tego się właściwie nie da odwrócić. Wiem to trochę na swoim życiu, więc twardo do przodu czymś się zajmij. Wybierz się na imprezę, zresztą chłopaki chyba ci dobrze doradzili.
A co do walki to nie wiem czy ma to sens.
Ale na pewno to chyba inaczej postępować powinnieneś.
Tutaj polega to na tym że ona ma przewagę nad tobą i jakiś kolejny prezent może to jeszcze bardziej jej potwierdzić w fakcie.
A przede wszystkim pamiętaj baby są pojebane.

Strona 20 z 22 1 2 18 19 20 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1