|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Siedzę z kumplem nad morzem w knajpie i zamawiamy coś do żarcia. Ja pracuję w podatkach, on w dachówkach. ja: paragonu nam nie dali on: i pod dachem podbitki jeszcze nie mają  hahahaha  ja pewnie niedługo bede mówił: ale ten kelner ma lordoze lędzwiową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Siedzę z kumplem nad morzem w knajpie i zamawiamy coś do żarcia. Ja pracuję w podatkach, on w dachówkach. ja: paragonu nam nie dali on: i pod dachem podbitki jeszcze nie mają  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Przed meczem kursy wyglądały nastęoująco: UG - 1.05 JA - 15.0 Póki co sensacja, bo po dzisiejszym dniu prowadzę 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Huhu Już 2 egzaminy za mną, oba do przodu. A także 3 zaliczenia i wszystkie do przodu  Już połowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
na 20 pytań maksymalnie 2 mam źle, ale to nic pewnego  ...chyba piąteczka sie szykuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
ja tam lubie te sesyje emocje...ciekawie jest...wogole...a i jest co potem oblac... i poprawic i jesczez za kolgow...i ta impreza trwa do kolejnej sesji... jakbym rozumiał matematykę i kreskę... to też bym lubił sesję  tez jest na budowlance?..ja wlasnie jakies 40 min temu skomczylem sie uczyc przenikania wielobokow...i przeciecia wieloscianow prosta...Kreski RUlez.. john studiujesz moze na polibudzie opolskiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja jak bym dal sobie hendi na niedziele +150 stron to JA 1.85 - 1.85 UMK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
na 20 pytań maksymalnie 2 mam źle, ale to nic pewnego  ...chyba piąteczka sie szykuje  I co się chwalisz?  bana mu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Praktycznie koniec sesji czekam tylko na wynik jednego egzaminu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
pytanie bomba  jaki wedlug was jest najlepszy "dopalacz" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
pytanie bomba  jaki wedlug was jest najlepszy "dopalacz"  to że nic nie umiesz a sesja coraz bliżej nie jest wystarczającym dopalaczem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
za moich czasów (oprócz amfy) popularny był syropek tusipect  o amfie tylko słyszałem - tusipect widziałem naocznie w działaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
pytanie bomba  jaki wedlug was jest najlepszy "dopalacz"  pytanie retoryczne  P.S. ja od razu jak zamieszkałem w akademiku to zauważyłem że jakimś dziwnym trafem są takie 2 miesiące w roku że znacznie więcej osób potrafi się szwędać po korytarzach i ryjcach przez 48h bez przerwy  P.S. tak, próbowałem i to nie raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
mozecie ptzyblizyc mi temat tego tusipectu? z czym to sie jak i jakie efekty? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
no jak to. idziesz do apteki kupujesz kilka flakoników i działa... niemalże jak to o czym teraz myślisz choć na początek 1 buteleczka wystarczy na spóbowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
no jak to. idziesz do apteki kupujesz kilka flakoników i działa... niemalże jak to o czym teraz myślisz choć na początek 1 buteleczka wystarczy na spóbowanie według mnie lepsze są tabletki (nie śmierdzą tak jak syrop) efekt taki sam, tylko po około 30 minutach później.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Widzę, że na forum same kujony  Albo jest tak, że ci co nie zdali się nie chwalą  U mnie na 14 przedmiotów pewnie z 1/3 pójdzie na sesje poprawkową  Można się przyzwyczaić (nie to że się opierdzielam, ale też sporo się uczę). Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
za moich czasów (oprócz amfy) popularny był syropek tusipect  o amfie tylko słyszałem - tusipect widziałem naocznie w działaniu  tussipec tez ma zastosowanie na silowni wraz z kofina i aspiryna jako srodek zwalczajacy tluszcz moze przy sesji tez zadziala:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
a nie mozna tego tusipectu zastapic jakims innym syropem bo niechce mi sie leciec do apteki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka