Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
odgdog #1963283 18/01/2008 07:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Originally Posted by odgdog
Siedzę z kumplem nad morzem w knajpie i zamawiamy coś do żarcia. Ja pracuję w podatkach, on w dachówkach.
ja: paragonu nam nie dali
on: i pod dachem podbitki jeszcze nie mają
smirk
hahahaha laugh
ja pewnie niedługo bede mówił: ale ten kelner ma lordoze lędzwiową smile

Bonus: Unibet
odgdog #1963284 18/01/2008 07:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by odgdog
Siedzę z kumplem nad morzem w knajpie i zamawiamy coś do żarcia. Ja pracuję w podatkach, on w dachówkach.
ja: paragonu nam nie dali
on: i pod dachem podbitki jeszcze nie mają
smirk

laugh laugh laugh

micha$ #1963607 18/01/2008 09:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194

Mr.Eco #1965451 18/01/2008 23:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Przed meczem kursy wyglądały nastęoująco:

UG - 1.05
JA - 15.0

Póki co sensacja, bo po dzisiejszym dniu prowadzę 2-0 laugh

Szewa #1965552 18/01/2008 23:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Huhu Już 2 egzaminy za mną, oba do przodu. A także 3 zaliczenia i wszystkie do przodu grin

Już połowa hura

th0mas #1965629 18/01/2008 23:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
na 20 pytań maksymalnie 2 mam źle, ale to nic pewnego smile ...chyba piąteczka sie szykuje smile

john #1965961 19/01/2008 00:33
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by john
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by john
ja tam lubie te sesyje emocje...ciekawie jest...wogole...a i jest co potem oblac... i poprawic i jesczez za kolgow...i ta impreza trwa do kolejnej sesji...


jakbym rozumiał matematykę i kreskę... to też bym lubił sesję smile

tez jest na budowlance?..ja wlasnie jakies 40 min temu skomczylem sie uczyc przenikania wielobokow...i przeciecia wieloscianow prosta...Kreski RUlez..
john studiujesz moze na polibudzie opolskiej?

Golffour #1966163 19/01/2008 01:21
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ja jak bym dal sobie hendi na niedziele +150 stron to JA 1.85 - 1.85 UMK laugh

gnacik #1966202 19/01/2008 01:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by gnacik
na 20 pytań maksymalnie 2 mam źle, ale to nic pewnego smile ...chyba piąteczka sie szykuje smile

I co się chwalisz? grin

bana mu tongue

Kameleon #1966215 19/01/2008 01:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Praktycznie koniec sesji czekam tylko na wynik jednego egzaminu smile

gobel #1966242 19/01/2008 01:56
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
pytanie bomba laugh jaki wedlug was jest najlepszy "dopalacz" smile

Reggie #1966268 19/01/2008 02:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Originally Posted by Reggie
pytanie bomba laugh jaki wedlug was jest najlepszy "dopalacz" smile


to że nic nie umiesz a sesja coraz bliżej nie jest wystarczającym dopalaczem ? grin

Mr.Eco #1966274 19/01/2008 02:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
za moich czasów (oprócz amfy) popularny był syropek tusipect smile

o amfie tylko słyszałem - tusipect widziałem naocznie w działaniu wink

Reggie #1966282 19/01/2008 02:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Reggie
pytanie bomba laugh jaki wedlug was jest najlepszy "dopalacz" smile

pytanie retoryczne laugh

P.S. ja od razu jak zamieszkałem w akademiku to zauważyłem że jakimś dziwnym trafem są takie 2 miesiące w roku że znacznie więcej osób potrafi się szwędać po korytarzach i ryjcach przez 48h bez przerwy smile

P.S. tak, próbowałem i to nie raz laugh

mura #1966336 19/01/2008 02:37
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
mozecie ptzyblizyc mi temat tego tusipectu? z czym to sie jak i jakie efekty? wink

Reggie #1966348 19/01/2008 02:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
no jak to. idziesz do apteki kupujesz kilka flakoników i działa... niemalże jak to o czym teraz myślisz laugh

choć na początek 1 buteleczka wystarczy na spóbowanie

mura #1966448 19/01/2008 03:03
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by mura
no jak to. idziesz do apteki kupujesz kilka flakoników i działa... niemalże jak to o czym teraz myślisz laugh

choć na początek 1 buteleczka wystarczy na spóbowanie

według mnie lepsze są tabletki (nie śmierdzą tak jak syrop) efekt taki sam, tylko po około 30 minutach później.

mura #1966476 19/01/2008 03:09
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Widzę, że na forum same kujony grin
Albo jest tak, że ci co nie zdali się nie chwalą tongue
U mnie na 14 przedmiotów pewnie z 1/3 pójdzie na sesje poprawkową blush
Można się przyzwyczaić (nie to że się opierdzielam, ale też sporo się uczę).
Pozdro.

KeeP #1966478 19/01/2008 03:09
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Originally Posted by KeeP
za moich czasów (oprócz amfy) popularny był syropek tusipect smile

o amfie tylko słyszałem - tusipect widziałem naocznie w działaniu wink


tussipec tez ma zastosowanie na silowni wraz z kofina i aspiryna jako srodek zwalczajacy tluszcz moze przy sesji tez zadziala:)

zxp #1966543 19/01/2008 03:30
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
a nie mozna tego tusipectu zastapic jakims innym syropem bo niechce mi sie leciec do apteki laugh

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, bukma, betowiec, 11kera11, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, rymoholik, $-man), 3,235 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,620
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1