|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Albo inna wersja  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
fryzura jak się patrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Może ktoś zrobić mi wykres tej funkcji: (-x^2-6)/(6*x^2-2) w jakimś programie matematycznym?? Próbuje to narysować to w gnuplocie, ale nie wychodzi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Wiedziałem, że jak napisze posta na forum to zaraz sobie poradzę :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kto jest kumaty ze statystyki? Chodzi o podstawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
Jak przetlumaczyc na angielski stolarz wykonczeniowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
nie wiem, ale na pewno nie 'finishing carpenter' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam
Wie ktos jak to jest z kursami na prawo jazdy? Jesli ktos robil ze 3 lata temu to kurs przepadl? czy mozna wykupic dodatkowe godziny ? nie mam zielonego pojecia jak to jest takze pytam
Dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jak przetlumaczyc na angielski stolarz wykonczeniowy? Decoration carpenter
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Jest jakiś programik do zmniejszenia obejtosci gifów ? mam gif około 2,5-3 mega a chce zrobić zeby troszku mniej wazyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
Nie wiecie co moge zrobic jak pliki mi sie nie sciagaja do konca,chce scignac paradaisepoker i mi do konca nie dochodzi inne rzeczy tez sie nie sciagaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Witam
Wie ktos jak to jest z kursami na prawo jazdy? Jesli ktos robil ze 3 lata temu to kurs przepadl? czy mozna wykupic dodatkowe godziny ? nie mam zielonego pojecia jak to jest takze pytam
Dzieki za odpowiedz ale jak egzamin teoretyczny zaliczony 3 lata temu ? to na pewno jeszcze raz musisz zrobic egzamin teoretyczny, wygasa chyba po roku, a jak tylko kursy to zapytaj gdzie robiles ale raczej chyba nie, jak placilem w kasie to ktos pytal czy jak zdawal kilka lat temu teoretyczny to czy jeszcze raz musi i musial i raczej bez kursów mozna wykupic ale po co ? zalatwiasz sobie plytke z pytaniami jakie sa na tescie i ksiazke z przepisami ruchu itd. i to wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jest jakiś programik do zmniejszenia obejtosci gifów ? mam gif około 2,5-3 mega a chce zrobić zeby troszku mniej wazyl  Sporo jest takich programów, z tym że najczęściej wiąże się to ze zmianą rozdzielczości animacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Haz zytuacja ma sie tak: Kurs na prawko robilem jakies 3-4 lata temu. Kurs przeszedlem, godziny wyjezdzilem, niestety nie moglem pojsc na egzamin panstwowy i dupa... Dlatego pytam czy musze od nowa wykupic caly kurs za okolo 1600zl czy moge wykupic same jakies godziny dodatkowe na aucie nie wiem jak to jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
zadzwonilem dzis z telefonu stacjonarnego do jednego goscia na komorke w sieci Orange (501........) i tak rozmawiam sobie z nim spokojnie, ale jednoczesnie sie streszczam zeby za duzo nie wydac a tu nagle "jeb" gosc mi mowi, ze jest w Austrii.. po kilku sekundach odlozylem sluchawke obawiajac sie o koszty, bo nie dzwonilem ze swojego moze jestem za bardzo przestraszony, ale ktos wie ile moge za to zaplacic? rozmowa trwala okolo 3 minut gosc pewnie ma roaming, bo skoro odebral (tak to rozumuje)
jak z kosztami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
zadzwonilem dzis z telefonu stacjonarnego do jednego goscia na komorke w sieci Orange (501........) i tak rozmawiam sobie z nim spokojnie, ale jednoczesnie sie streszczam zeby za duzo nie wydac a tu nagle "jeb" gosc mi mowi, ze jest w Austrii.. po kilku sekundach odlozylem sluchawke obawiajac sie o koszty, bo nie dzwonilem ze swojego moze jestem za bardzo przestraszony, ale ktos wie ile moge za to zaplacic? rozmowa trwala okolo 3 minut gosc pewnie ma roaming, bo skoro odebral (tak to rozumuje)
jak z kosztami? Ty płacisz jak za zwykłe połączenie. "od granicy" on płaci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Haz zytuacja ma sie tak: Kurs na prawko robilem jakies 3-4 lata temu. Kurs przeszedlem, godziny wyjezdzilem, niestety nie moglem pojsc na egzamin panstwowy i dupa... Dlatego pytam czy musze od nowa wykupic caly kurs za okolo 1600zl czy moge wykupic same jakies godziny dodatkowe na aucie nie wiem jak to jest... http://www.grupaimage.com.pl/?s=prd&i=informacja&id=7715Jeżeli to jest wciąż aktualne to wystarczy zapisać się na egzamin. Ale prawdopodobnie będziesz musiał wykupić ok. 5h jazdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Potrzebuje spolszczenia do gry Virtua Tennis 3. Jak ktoś ma linka albo sam mógłby wrzucić to prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pomóżcie.
Mam problem z Corelem. Swego czasu na dysku miałem zainstalowanego CorelDrawGraphicsSuiteX3.
Teraz mam już CorelaDraw12 i mam problem bo plików zapisanych w tym poprzednim nie chce mi otworzyć. Jak zrobić, żeby otworzyło?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|