Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Albo inna wersja smile

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
fryzura jak się patrzy

piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Może ktoś zrobić mi wykres tej funkcji: (-x^2-6)/(6*x^2-2) w jakimś programie matematycznym?? Próbuje to narysować to w gnuplocie, ale nie wychodzi :/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Wiedziałem, że jak napisze posta na forum to zaraz sobie poradzę :]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kto jest kumaty ze statystyki? Chodzi o podstawy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Jak przetlumaczyc na angielski stolarz wykonczeniowy?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
nie wiem, ale na pewno nie 'finishing carpenter' tongue laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam

Wie ktos jak to jest z kursami na prawo jazdy?
Jesli ktos robil ze 3 lata temu to kurs przepadl? czy mozna wykupic dodatkowe godziny ?
nie mam zielonego pojecia jak to jest takze pytam

Dzieki za odpowiedz

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by haarer
Jak przetlumaczyc na angielski stolarz wykonczeniowy?

Decoration carpenter

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Jest jakiś programik do zmniejszenia obejtosci gifów ? mam gif około 2,5-3 mega a chce zrobić zeby troszku mniej wazyl smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
Nie wiecie co moge zrobic jak pliki mi sie nie sciagaja do konca,chce scignac paradaisepoker i mi do konca nie dochodzi inne rzeczy tez sie nie sciagaja?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by HAGIi
Witam

Wie ktos jak to jest z kursami na prawo jazdy?
Jesli ktos robil ze 3 lata temu to kurs przepadl? czy mozna wykupic dodatkowe godziny ?
nie mam zielonego pojecia jak to jest takze pytam

Dzieki za odpowiedz

ale jak egzamin teoretyczny zaliczony 3 lata temu ? to na pewno jeszcze raz musisz zrobic egzamin teoretyczny, wygasa chyba po roku, a jak tylko kursy to zapytaj gdzie robiles ale raczej chyba nie, jak placilem w kasie to ktos pytal czy jak zdawal kilka lat temu teoretyczny to czy jeszcze raz musi i musial i raczej bez kursów wink

mozna wykupic ale po co ? zalatwiasz sobie plytke z pytaniami jakie sa na tescie i ksiazke z przepisami ruchu itd. i to wystarczy wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by PioKing
Jest jakiś programik do zmniejszenia obejtosci gifów ? mam gif około 2,5-3 mega a chce zrobić zeby troszku mniej wazyl smile

Sporo jest takich programów, z tym że najczęściej wiąże się to ze zmianą rozdzielczości animacji.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Haz zytuacja ma sie tak:
Kurs na prawko robilem jakies 3-4 lata temu.
Kurs przeszedlem, godziny wyjezdzilem, niestety nie moglem pojsc na egzamin panstwowy i dupa...
Dlatego pytam czy musze od nowa wykupic caly kurs za okolo 1600zl czy moge wykupic same jakies godziny dodatkowe na aucie
nie wiem jak to jest...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
zadzwonilem dzis z telefonu stacjonarnego do jednego goscia na komorke w sieci Orange (501........)
i tak rozmawiam sobie z nim spokojnie, ale jednoczesnie sie streszczam zeby za duzo nie wydac
a tu nagle "jeb" gosc mi mowi, ze jest w Austrii..
po kilku sekundach odlozylem sluchawke obawiajac sie o koszty, bo nie dzwonilem ze swojego
moze jestem za bardzo przestraszony, ale ktos wie ile moge za to zaplacic?
rozmowa trwala okolo 3 minut
gosc pewnie ma roaming, bo skoro odebral (tak to rozumuje)

jak z kosztami?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Feel-Tsu
zadzwonilem dzis z telefonu stacjonarnego do jednego goscia na komorke w sieci Orange (501........)
i tak rozmawiam sobie z nim spokojnie, ale jednoczesnie sie streszczam zeby za duzo nie wydac
a tu nagle "jeb" gosc mi mowi, ze jest w Austrii..
po kilku sekundach odlozylem sluchawke obawiajac sie o koszty, bo nie dzwonilem ze swojego
moze jestem za bardzo przestraszony, ale ktos wie ile moge za to zaplacic?
rozmowa trwala okolo 3 minut
gosc pewnie ma roaming, bo skoro odebral (tak to rozumuje)

jak z kosztami?

Ty płacisz jak za zwykłe połączenie. "od granicy" on płaci.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by HAGIi
Haz zytuacja ma sie tak:
Kurs na prawko robilem jakies 3-4 lata temu.
Kurs przeszedlem, godziny wyjezdzilem, niestety nie moglem pojsc na egzamin panstwowy i dupa...
Dlatego pytam czy musze od nowa wykupic caly kurs za okolo 1600zl czy moge wykupic same jakies godziny dodatkowe na aucie
nie wiem jak to jest...

http://www.grupaimage.com.pl/?s=prd&i=informacja&id=7715

Jeżeli to jest wciąż aktualne to wystarczy zapisać się na egzamin. Ale prawdopodobnie będziesz musiał wykupić ok. 5h jazdy.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Potrzebuje spolszczenia do gry Virtua Tennis 3. Jak ktoś ma linka albo sam mógłby wrzucić to prosze

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Pomóżcie.


Mam problem z Corelem. Swego czasu na dysku miałem zainstalowanego
CorelDrawGraphicsSuiteX3.

Teraz mam już CorelaDraw12 i mam problem bo plików zapisanych w tym poprzednim nie chce mi otworzyć. Jak zrobić, żeby otworzyło?

Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1