Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 24 1 2 3 23 24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036

Last edited by zw1; 22/01/2008 01:46.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
to sie porobilo grin
"Ogromne osłabienie Anwilu Włocławek. Kandydat do mistrzostwa Polski traci swojego lidera Gerroda Hendersona. Amerykanin odchodzi do Azovmaszu Mariupol.
Amerykanin nie pojechał wraz z drużyną w piątek do Wałbrzycha na mecz z Górnikiem. Powód: chce się pożegnać z Polską i Włocławkiem, co umożliwia mu kontrakt z Anwilem."

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
No to może +7,5 na Górnik? Anwil i bez Hendersona jest w stanie wygrywać, ale czy aż tak wysoko? Górnik w ostatniej kolejce wygrał z Turowem.
W 1 rundzie wygrał we Włocławku. smile W Górniku zadebiutuje Markkus Carr, ale kto to jest to nie mam pojęcia i nie przywiązuje do tego większej uwagi.
Bałbym sie grać zwycięstwo Górnika, ale już handi +7,5 wygląda smakowicie.

http://plk.pl/?sub=news&id=4154 <- o Hendersonie.

niedziela
Kotwica-Stal
over 159,5 toto
dwie overowe drużyny, przy takim stylu jakie mają obie drużyny, mecz musi się skończyć wymianą ciosów

mecze ze stycznia
Kotwica-Prokom 156
Anwil-Kotwica 176
Polpharma-Atlas 181
Stal-Turów 176 bez ot
w ostatnim meczu miedzy tymi drużynami padł wynik 104-94

Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
pewny jestes?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
Polonia - Turów under 149 2,02

Spotykają się 2 drużyny które ostatnio nie notuja dobrej passy. Polonia 5 przegranych z rzędu natomiast drużyna ze Zgorzelca 2 przegrane. Kluczem do zwycięstwa zawodników z Turowa będzie gra obronna i jeżeli myślą o wywiezieniu z Warszawy 2 pkt. to muszą zagrać bardzo dobrze właśnie w defenywie. Drużyna ze Zgorzelca ma najlepszą obronę w lidze i średnio traci tylko 69,2 pkt sama zaś nie jest demonem ofensywy średnio rzuca 77,5 pkt. Jeżeli defensywa będzie ok, a myślę że Saso odpowiednio ich zmotywuje, to o underka jestem spokojny. Wink Kurs jak najbardziej do wzięcia.

Last edited by Conrad; 27/01/2008 01:44.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
Polonia - Turów under 149 2,02

Spotykają się 2 drużyny które ostatnio nie notuja dobrej passy. Polonia 5 przegranych z rzędu natomiast drużyna ze Zgorzelca 2 przegrane. Kluczem do zwycięstwa zawodników z Turowa będzie gra obronna i jeżeli myślą o wywiezieniu z Warszawy 2 pkt. to muszą zagrać bardzo dobrze właśnie w defenywie. Drużyna ze Zgorzelca ma najlepszą obronę w lidze i średnio traci tylko 69,2 pkt sama zaś nie jest demonem ofensywy średnio rzuca 77,5 pkt. Jeżeli defensywa będzie ok, a myślę że Saso odpowiednio ich zmotywuje, to o underka jestem spokojny. Wink Kurs jak najbardziej do wzięcia.

Last edited by Conrad; 27/01/2008 01:43.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6
stranger
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6
2008-01-27: Kotwica Kołobrzeg - Atlas Stal Ostrow Typ 2 handi - 2.5 Pinnacle

Z dzisiejszych spotkań w oko wpadło mi spotkanie w Kołobrzegu gdzie po zmianie trenera miejscowa Kotwica zagra ze Stalą Ostrów. Po zwolnieniu trenera Konieckiego na ławce Kotwicy zadebiutuje trener Paweł Blechacz, który nie ma żadnego doświadczenia na tym stanowisku. Po drugiej stronie stary "wyżeracz" Kowalczyk. Sukcesu Ostrowian upatruję w grze zawodników obwodowych, gdzie ich dominacja powinna być bezsprzeczna. Forma zawodników z Kołobrzegu jest bardzo słaba przegrali ostatnie 3 spotkania. Pod koszem lekką przewagę powinna mieć Kotwica ale Oden i Boykinnie powinni oddać pola Danielsowi czy Bigusowi.
Mutual matches Kotwica Kolobrzeg - Stal Ostrów
Polish basketball league - men 2007/2008 1 X 2
Stal Ostrów Kotwica Kolobrzeg 104:94 1.25 19.00 4.80 details 17.10.2007
Polish basketball league - men 2006/2007 1 X 2
Stal Ostrów Kotwica Kolobrzeg 99:82 1.22 18.00 4.40 details 03.02.2007
Kotwica Kolobrzeg Stal Ostrów 73:80 2.10 14.00 1.80 details 29.10.2006
Polish basketball league - men 2005/2006 1 X 2
Stal Ostrów Kotwica Kolobrzeg 80:69 1.15 16.00 5.20 details 04.02.2006
Kotwica Kolobrzeg Stal Ostrów 82:88 2.40 0.00 1.60 details 29.10.2005


Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Ciezko sie z tym typerm nie zgodzic, Stal wydaje sie lepsza w kazdym elemencie gry ale roszady ze skladme Kowalczyka troche burza obraz Stali, niepotrzebnie Kowal pozbyt sie Beneta, za to wrocil Oden i wysoka forme prezentuje Ruben Boykin, obwod zdecydowanie po stronie Stali (Coba, Adams, Hughes, Szawar, Kadziulis) a jeszcze jest walczny Sroka ktory potrafi walczyc pod koszem, mijac dobijac zbierac. Stalowka przegrala ostatni mecz ligowy, wczensiej z Turowem ale tam sedziowie podarowali wygrana druzynie ze Zgorzelca, mysle, ze Stal wygra pewnie bez wiekszych problemow ale musza cos bronic.

Stal @ 1.75 3/10

Dołączył: Jan 2008
Posty: 6
stranger
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6
Za kilkadziesiąt minut się przekonamy mecz w polsacie sport ;-) Ja wierzę że siła ofensywna Stali weźmie górę...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
Dzisiaj Sląsk.......
macie jakies przeczucia???
mysle ze handi przeciwko smialo do wziecia....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by Maksiarz
Dzisiaj Sląsk.......
macie jakies przeczucia???
mysle ze handi przeciwko smialo do wziecia....

Śląsk gra jutro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
sorki:)
Co myślisz o meczu?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
mecz w brzegu dolnym :/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
Maksiarz pisze,że handi przeciw Śląskowi śmialo do wzięcia.Obecnie to -11.5 w Betgun.
Niby tak, ale ostatni mecz Śląsk wygrał na wyjeździe z Polpak Swiecie róznicą 14pkt.Przedtem miesiąc wcześniej ze Slupskiem u siebie różnicą 11pkt. Przeciw Śląskowi wydaje się trochę niepewny typ, bardziej skłaniałbym się na handi -11.5 na Śląsk. Może ktoś widział ostatnie mecze i może coś dodać.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Oba zespoly stawiaja na obrone, Kwidzyn nawiazuje walke tylko wtedy kiedy swietnie brani (nielzy mecz we Wloclawku, wygrana ze Stala) nawet kiedy bardzo zle zaczeli z Kotwica to mieli okres dobrej gry w def. i odrabiali). Slask swietna obrona z Polpakiem i nie jest mitem oborna slaska jak to psial tu penwien fachowiec. Teoretycznie under ale przy takiej linii to raczej nie warto, nie wiadomo jak Slask zaprezentuj sie w Brzegu, ta hale zna chyba tylko Tomczyk, jesli Kwidzyn zagra zle to Slask i 90 moze rzucic takze loteria z o/u wg. mnie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Starogard Gdaòsk - Kotwica Kolobrzeg 2 2.62

moze pierwsza wyjazdowa wygrana druzyny z kolobrzega.
co sądzicie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
jednak chyba nie , zdecydowania Polfarma ostatnio graja duzo lepiej i mysle ze wygraja , Bo gdzie szukac przewagi Kotwy obowd moim zdaniem wyrownany Snov Amstrong vs Copeland pod Koszem Hall i Benett ktory w druzynie Kociewskich diablów spoisuje sie duzo lepiej ni u Kowalczyka. Sam stawiam na Polfarme ktorzy poprostu u siebie musza wygrywac aby bronic sie przed spadkiem.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Anwil Wloclawek - Polonia SPEC Warszawa

Mecz o 18 w polsacie sport, z zaproponowanych kursow wydaje sie ze Anwil powinien lekko wygrac ten mecz.
Pewnie i tak sie stanie, ale kurs 1.02 wydaje sie smieszny - przynajmniej dla mnie.
To co mnie tu zaciekawilo w tym meczu to linia zdobytych punktow.
Co prawda i Anwil i Polonia potrafia zagrac bardzo ofensywnie i z wysoka skutecznoscia, ale...
Jest kilka ale..
Anwil na 13 spotkan az 10krotnie nie przekroczyl tej lini,
Ostatnie spotkanie tych druzyn zakonczylo sie wynikiem 71: 58..
O ile sie nie myle smile
W tym meczu pewnie padnie wiecej punktow..
Lecz wedlug mnie mimo wszystko linia 162,5 pkt jest ustawiona
na moje wyczucie kilka punktow za wysoko
(dla porownia w betgun - 160.5)
Stad moj typ i propozycja na: UNDER 162,5 w unibecie smile

pozdrawiam i powodzenia:) emocje o 18 na polsat sport smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
5510 G.Arabas-D.Tomczyk KL 1.50 1 - Arabas 10pkt na mecz, Tomczyk 8pkt na mecz z tym ze Arabas w pierwszych 4 meczach zdobyl 0 pkt, w kolejnych 3 lacznie 19, chyba mial kontuzje. W ostatnich 6 meczach ma srednia 19 pkt na mecz :!: analityk chyba bral pod uwage tylko srednie z calego sezonu, ze wystawil tych zawodnikow w parze.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727

za plk.pl
Wrocławianie najprawdopodobniej zagrają w Koszalinie bez trzech podstawowych zawodników. Martin i Chanas mają problemy z kolanem, a Hyży z kostką.

Coś moze więcej wiadomo?

Strona 1 z 24 1 2 3 23 24

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1