|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Last edited by zw1; 22/01/2008 01:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
to sie porobilo  "Ogromne osłabienie Anwilu Włocławek. Kandydat do mistrzostwa Polski traci swojego lidera Gerroda Hendersona. Amerykanin odchodzi do Azovmaszu Mariupol. Amerykanin nie pojechał wraz z drużyną w piątek do Wałbrzycha na mecz z Górnikiem. Powód: chce się pożegnać z Polską i Włocławkiem, co umożliwia mu kontrakt z Anwilem."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
No to może +7,5 na Górnik? Anwil i bez Hendersona jest w stanie wygrywać, ale czy aż tak wysoko? Górnik w ostatniej kolejce wygrał z Turowem. W 1 rundzie wygrał we Włocławku.  W Górniku zadebiutuje Markkus Carr, ale kto to jest to nie mam pojęcia i nie przywiązuje do tego większej uwagi. Bałbym sie grać zwycięstwo Górnika, ale już handi +7,5 wygląda smakowicie. http://plk.pl/?sub=news&id=4154 <- o Hendersonie. niedziela Kotwica-Stal over 159,5 toto dwie overowe drużyny, przy takim stylu jakie mają obie drużyny, mecz musi się skończyć wymianą ciosów mecze ze stycznia Kotwica-Prokom 156 Anwil-Kotwica 176 Polpharma-Atlas 181 Stal-Turów 176 bez ot w ostatnim meczu miedzy tymi drużynami padł wynik 104-94
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8 |
Polonia - Turów under 149 2,02
Spotykają się 2 drużyny które ostatnio nie notuja dobrej passy. Polonia 5 przegranych z rzędu natomiast drużyna ze Zgorzelca 2 przegrane. Kluczem do zwycięstwa zawodników z Turowa będzie gra obronna i jeżeli myślą o wywiezieniu z Warszawy 2 pkt. to muszą zagrać bardzo dobrze właśnie w defenywie. Drużyna ze Zgorzelca ma najlepszą obronę w lidze i średnio traci tylko 69,2 pkt sama zaś nie jest demonem ofensywy średnio rzuca 77,5 pkt. Jeżeli defensywa będzie ok, a myślę że Saso odpowiednio ich zmotywuje, to o underka jestem spokojny. Wink Kurs jak najbardziej do wzięcia.
Last edited by Conrad; 27/01/2008 01:44.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8 |
Polonia - Turów under 149 2,02
Spotykają się 2 drużyny które ostatnio nie notuja dobrej passy. Polonia 5 przegranych z rzędu natomiast drużyna ze Zgorzelca 2 przegrane. Kluczem do zwycięstwa zawodników z Turowa będzie gra obronna i jeżeli myślą o wywiezieniu z Warszawy 2 pkt. to muszą zagrać bardzo dobrze właśnie w defenywie. Drużyna ze Zgorzelca ma najlepszą obronę w lidze i średnio traci tylko 69,2 pkt sama zaś nie jest demonem ofensywy średnio rzuca 77,5 pkt. Jeżeli defensywa będzie ok, a myślę że Saso odpowiednio ich zmotywuje, to o underka jestem spokojny. Wink Kurs jak najbardziej do wzięcia.
Last edited by Conrad; 27/01/2008 01:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6 |
2008-01-27: Kotwica Kołobrzeg - Atlas Stal Ostrow Typ 2 handi - 2.5 Pinnacle
Z dzisiejszych spotkań w oko wpadło mi spotkanie w Kołobrzegu gdzie po zmianie trenera miejscowa Kotwica zagra ze Stalą Ostrów. Po zwolnieniu trenera Konieckiego na ławce Kotwicy zadebiutuje trener Paweł Blechacz, który nie ma żadnego doświadczenia na tym stanowisku. Po drugiej stronie stary "wyżeracz" Kowalczyk. Sukcesu Ostrowian upatruję w grze zawodników obwodowych, gdzie ich dominacja powinna być bezsprzeczna. Forma zawodników z Kołobrzegu jest bardzo słaba przegrali ostatnie 3 spotkania. Pod koszem lekką przewagę powinna mieć Kotwica ale Oden i Boykinnie powinni oddać pola Danielsowi czy Bigusowi. Mutual matches Kotwica Kolobrzeg - Stal Ostrów Polish basketball league - men 2007/2008 1 X 2 Stal Ostrów Kotwica Kolobrzeg 104:94 1.25 19.00 4.80 details 17.10.2007 Polish basketball league - men 2006/2007 1 X 2 Stal Ostrów Kotwica Kolobrzeg 99:82 1.22 18.00 4.40 details 03.02.2007 Kotwica Kolobrzeg Stal Ostrów 73:80 2.10 14.00 1.80 details 29.10.2006 Polish basketball league - men 2005/2006 1 X 2 Stal Ostrów Kotwica Kolobrzeg 80:69 1.15 16.00 5.20 details 04.02.2006 Kotwica Kolobrzeg Stal Ostrów 82:88 2.40 0.00 1.60 details 29.10.2005
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Ciezko sie z tym typerm nie zgodzic, Stal wydaje sie lepsza w kazdym elemencie gry ale roszady ze skladme Kowalczyka troche burza obraz Stali, niepotrzebnie Kowal pozbyt sie Beneta, za to wrocil Oden i wysoka forme prezentuje Ruben Boykin, obwod zdecydowanie po stronie Stali (Coba, Adams, Hughes, Szawar, Kadziulis) a jeszcze jest walczny Sroka ktory potrafi walczyc pod koszem, mijac dobijac zbierac. Stalowka przegrala ostatni mecz ligowy, wczensiej z Turowem ale tam sedziowie podarowali wygrana druzynie ze Zgorzelca, mysle, ze Stal wygra pewnie bez wiekszych problemow ale musza cos bronic.
Stal @ 1.75 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 6 |
Za kilkadziesiąt minut się przekonamy mecz w polsacie sport ;-) Ja wierzę że siła ofensywna Stali weźmie górę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
Dzisiaj Sląsk....... macie jakies przeczucia??? mysle ze handi przeciwko smialo do wziecia....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Dzisiaj Sląsk....... macie jakies przeczucia??? mysle ze handi przeciwko smialo do wziecia.... Śląsk gra jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
sorki:) Co myślisz o meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 14 |
Maksiarz pisze,że handi przeciw Śląskowi śmialo do wzięcia.Obecnie to -11.5 w Betgun. Niby tak, ale ostatni mecz Śląsk wygrał na wyjeździe z Polpak Swiecie róznicą 14pkt.Przedtem miesiąc wcześniej ze Slupskiem u siebie różnicą 11pkt. Przeciw Śląskowi wydaje się trochę niepewny typ, bardziej skłaniałbym się na handi -11.5 na Śląsk. Może ktoś widział ostatnie mecze i może coś dodać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Oba zespoly stawiaja na obrone, Kwidzyn nawiazuje walke tylko wtedy kiedy swietnie brani (nielzy mecz we Wloclawku, wygrana ze Stala) nawet kiedy bardzo zle zaczeli z Kotwica to mieli okres dobrej gry w def. i odrabiali). Slask swietna obrona z Polpakiem i nie jest mitem oborna slaska jak to psial tu penwien fachowiec. Teoretycznie under ale przy takiej linii to raczej nie warto, nie wiadomo jak Slask zaprezentuj sie w Brzegu, ta hale zna chyba tylko Tomczyk, jesli Kwidzyn zagra zle to Slask i 90 moze rzucic takze loteria z o/u wg. mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
Starogard Gdaòsk - Kotwica Kolobrzeg 2 2.62
moze pierwsza wyjazdowa wygrana druzyny z kolobrzega. co sądzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579 |
jednak chyba nie , zdecydowania Polfarma ostatnio graja duzo lepiej i mysle ze wygraja , Bo gdzie szukac przewagi Kotwy obowd moim zdaniem wyrownany Snov Amstrong vs Copeland pod Koszem Hall i Benett ktory w druzynie Kociewskich diablów spoisuje sie duzo lepiej ni u Kowalczyka. Sam stawiam na Polfarme ktorzy poprostu u siebie musza wygrywac aby bronic sie przed spadkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Anwil Wloclawek - Polonia SPEC Warszawa Mecz o 18 w polsacie sport, z zaproponowanych kursow wydaje sie ze Anwil powinien lekko wygrac ten mecz. Pewnie i tak sie stanie, ale kurs 1.02 wydaje sie smieszny - przynajmniej dla mnie. To co mnie tu zaciekawilo w tym meczu to linia zdobytych punktow. Co prawda i Anwil i Polonia potrafia zagrac bardzo ofensywnie i z wysoka skutecznoscia, ale... Jest kilka ale.. Anwil na 13 spotkan az 10krotnie nie przekroczyl tej lini, Ostatnie spotkanie tych druzyn zakonczylo sie wynikiem 71: 58.. O ile sie nie myle  W tym meczu pewnie padnie wiecej punktow.. Lecz wedlug mnie mimo wszystko linia 162,5 pkt jest ustawiona na moje wyczucie kilka punktow za wysoko (dla porownia w betgun - 160.5) Stad moj typ i propozycja na: UNDER 162,5 w unibecie  pozdrawiam i powodzenia:) emocje o 18 na polsat sport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
5510 G.Arabas-D.Tomczyk KL 1.50 1 - Arabas 10pkt na mecz, Tomczyk 8pkt na mecz z tym ze Arabas w pierwszych 4 meczach zdobyl 0 pkt, w kolejnych 3 lacznie 19, chyba mial kontuzje. W ostatnich 6 meczach ma srednia 19 pkt na mecz :!: analityk chyba bral pod uwage tylko srednie z calego sezonu, ze wystawil tych zawodnikow w parze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
za plk.pl Wrocławianie najprawdopodobniej zagrają w Koszalinie bez trzech podstawowych zawodników. Martin i Chanas mają problemy z kolanem, a Hyży z kostką.
Coś moze więcej wiadomo?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|