Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
co zrobi bf z zakladami na dzisiejsze skoki? Caly czas wisza...a wlasnie przeczytalem ze jutro maja byc 2 konkursy! Czyli co zawarte dzis przechodza na jutrzejsze? A jesli ktos gral "pod pogode" przeciwko faworytowi? :/

Bonus: Unibet
Qcz #1972334 20/01/2008 07:08
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
Witam

Mampytanie odnosnie punktów BEtfair ?
O co chodzi z tymi punktami, które zbieramy ?

Prosze o odpowiedz
Z góry dzieki

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
znizke dostaniesz jak uzbierasz 1000. Beda wtedy potracali mniejsze prowizje od wygranych

Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
mam prośbę- mógłby ktoś jeszcze raz wytłumaczyć jak zagrać poniżej 4 euro, wiem że już kiedyś była o tym mowa ale nie mogę znaleźć tego tematu
z góry dziękuję

sahib #1975044 20/01/2008 22:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
stawiasz za 4 euro z ty ze ustawiasz kurs w ten sposob zeby ci nie przeyjelo zakladu (jesli cos chodzi p o1,2 to ustaw ze chcesz kupic 1,6 dla pewnosci :D)pote jak puscisz zaklad to asz go w nieprzyjetych. Zieniasz w rubryce z 4 euro na np 6, w ten sposob rozbija ci zaklady na jeden zagrany za 4 i jeden zagrany za 2 euro. teraz wystarczy ze zniejszysz kurs tego przy 2 euro na nizszy, a zakald za 4 euro anulujesz wciskajac krzyzyk przy zakladzie i pote przeslij. Masz zagrane za 2 euro laugh Gorzej jak asz na koncie ponizej 4 euro, wtedy trzeba kobinowac po stronie lay

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
panowie jak zmienic walute na koncie w betfair ? email do suportu czy da sie to zrobic w jakis reczny sposob?

zxp #1977978 21/01/2008 10:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by zxp
panowie jak zmienic walute na koncie w betfair ? email do suportu czy da sie to zrobic w jakis reczny sposob?

Nie wydaje mi sie zeby bylo to mozliwe, ale zawsze moge sie mylic ooo
Napewno mozesz zalozyc nowe konto z wybrana przez siebie, dostepna w bf, waluta...

A z innej beczki - znowu Bf nawala z transmisja z AO blush pewnie dlatego nie zobacze meczu Radwanskiej

grey #1979225 21/01/2008 21:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dokladnie, zakladasz nowe konto z inna waluta, piszesz do supportu zeby zamkneli stare konto i poprzenosili punkty, jakies weryfikacje

Piostar #1982207 22/01/2008 18:45
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Originally Posted by Piostar
wysyłasz im kod który przyjdzie do Ciebie wraz z dokumentem potwierdzonym notarialnie, prościej nie da sie napisać
weryfikowalem juz kiedys konto przeyslajac skan dowodu, czy udalo sie komus zweryfikowac konto austrlaijskie bez wizyty u notariusza ?

globus #1982229 22/01/2008 18:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
też weryfikowałem konto wcześniej za pomocą skanu dowodu, ale była to weryfikacja wieku

a czy wizyta u notariusza i wydanie 6zł to tak dużo? a potem mieć spokój

Qcz #1982801 22/01/2008 22:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Witam,

mam oto taka dziwna sytuacje. w poprzednim tygodniu wplacalem srodki do Bf. Dodano mi je wczoraj, zagralem 2 razy i wyplacilem, zostawiajac sobie 'drobne'.
Dzisiaj rano sprawdzielem sobie saldo wszystko sie zgadzalo. Przed chwila zalogowalem sie w tu ponad 200% wiecej confused

Odrazu wszedlem na historie i patrze ze bf zdeponowal mi ta sama kwote co wczoraj i to podwojnie shocked

Teraz nie wiem czy to jakas ich nowa promocja. Ale raczej wysle im maila z prosba o 'sciagniecie' depozytow. Ciekawe czy zostawia mi jakies $$$ za uczciwosc laugh

pozdr

Ojro #1983092 23/01/2008 00:53
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
spokojnie bf nierychliwy ale sprawiedliwy 2 lata temu przeliczyli mi wplacone zlotowki na euro po kursie wymiany 1:1 minal tydzien nim wprowadzili korekte

deresz #1983268 23/01/2008 01:38
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
co jeszcze mozna grac australijskim portfelem procz AO ?

globus #1983460 23/01/2008 02:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
australijska koszykowke, mistrzostwa azji w pilke kopana tez chyba bylo w australijskim ale moge sie mylic

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
jaka minimalna wplata przez karte do betfair jest ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by most7wanted
jaka minimalna wplata przez karte do betfair jest ?
a konkretniej ? Visa, Visa Electron, MAsterCard... smirk

a z reszta WPŁATY/WYPŁATY [betfairpromo.com]

Ojro #1983751 23/01/2008 03:32
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
dzieki wielkie....

:browar:

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
do ilu minut/sekund/godzin przed meczem mozna zawierac zaklady
i jesli do ostatniej chwili to dlaczego dzisiejszy mecz Ajaxu byl zablokowany juz 5 minut przed meczem ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Lord Devastator
do ilu minut/sekund/godzin przed meczem mozna zawierac zaklady
i jesli do ostatniej chwili to dlaczego dzisiejszy mecz Ajaxu byl zablokowany juz 5 minut przed meczem ?
aczkolwiek masz go w opcji "LIVE" wink

AGASSI #1989153 24/01/2008 20:58
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 21
Witam wszystkich
Mam pytanko czy ktoś z Was analizował coś takiego
1. Wybieramy mecz który bedzie na live i przed mecze stawiamy na BACK 6 goli lub więcej 5Euro kursy są w granicach 16-20 czyli do wygrania 75-95.
2. Od razu dajemy także LAY na 1gol lub więcej za 10Euro po kursie rzędu 4,08-1,12 ryzykując około 1,2Euro
3. W trakcie meczu kiedy padnie gol znowu dajemy LAY na 2 gole lub wiecej bo kurs jest około 1,12 itd

CZY TAKIE COŚ ma sens czy ktoś tym system grał?

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, Akhu, rafal08, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1