Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Randall #1983579 23/01/2008 02:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
nie podejde do zerówki bo nie dostałem wpisu frown

jutro koło z ekonomii frown

pojutrze z historii stosunków frown

w piatek matma z tą kanalią co nie rozumie, że są ważniejsze rzeczy niż wstawanie o 8 na matme =/

Bonus: Unibet
podstawek #1983589 23/01/2008 02:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by podstawek87
egzamin z bankowości

pisało 120 osób - zaliczyła jedna laugh laugh laugh

niestety nie ja
Takie statystyki, to ze względu na poziom egzaminu, czy studentów ? wink

Kameleon #1983627 23/01/2008 03:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Gvizdek
a ja zupełnie nie mogę sie zebrać do nauki frown
U mnie podobnie. 4 projekty do soboty i do nauki na 3 egz blush
A chęci brak ..

Originally Posted by Kameleon
pojutrze z historii stosunków frown
Z tym to nie powinno byc problemów tongue
5.0 Kamel powinno być grin

Szewa #1983730 23/01/2008 03:28
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by podstawek87
egzamin z bankowości

pisało 120 osób - zaliczyła jedna laugh laugh laugh

niestety nie ja
Takie statystyki, to ze względu na poziom egzaminu, czy studentów ? wink

Ja do orłów nie należę, ale ...
Pisaliśmy to wczoraj. Łącznie każdemu zajęło to około 4-5 stron A4. Ciężko byłoby to sprawdzić w jeden wieczór.
Powiedział, że nie może pokazać prac, bo wrzucił je już do niszczarki laugh Jedynie podkreślił, że na każdej pracy było "lanie wody", a jemu nie o to chodziło.
Jednak tajemnicą poliszynela jest to, że takie statystyki są spowodowane tym, że nie chodziliśmy na wykłady, co go mocno denerwowało
Ale jak można iść na wykład w czwartek 17-20 mając wolny piątek. Raz było tylko 7 osób laugh

podstawek #1983810 23/01/2008 03:44
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
Jestem po pierwszym egzaminie ogolnie powinno byc dobrze ale.. na mojej uczelnie niczego nie zmona byc pewnym poprawialem dzis jeszcze 2 kola z innych przedmiotow a jutro kolo z ekonomi a w poniedzialek o 7:30 rano egzamin laugh

Reggie #1983857 23/01/2008 03:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
dzis tussipect + kawa + australian open + obserwacja Nikkei 225 i Shanghai Composite no i podobno bede sie uczyl na jutrzejszy egzamin hehe, ciekawe co z tego bedzie. dobrze ze mam troche tych tussipectow, bo cos czuje ze bede rano wygladal jak trup, przydadza sie przed egzaminem smile

podstawek #1983871 23/01/2008 03:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by podstawek87
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by podstawek87
egzamin z bankowości

pisało 120 osób - zaliczyła jedna laugh laugh laugh

niestety nie ja
Takie statystyki, to ze względu na poziom egzaminu, czy studentów ? wink

Ja do orłów nie należę, ale ...
Pisaliśmy to wczoraj. Łącznie każdemu zajęło to około 4-5 stron A4. Ciężko byłoby to sprawdzić w jeden wieczór.
Powiedział, że nie może pokazać prac, bo wrzucił je już do niszczarki laugh Jedynie podkreślił, że na każdej pracy było "lanie wody", a jemu nie o to chodziło.
Jednak tajemnicą poliszynela jest to, że takie statystyki są spowodowane tym, że nie chodziliśmy na wykłady, co go mocno denerwowało
Ale jak można iść na wykład w czwartek 17-20 mając wolny piątek. Raz było tylko 7 osób laugh

Chcecie iść z nim "na noże" i trochę z nim powalczyć?

odgdog #1984006 23/01/2008 04:18
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Nie chodzi o żadną walkę. Po prostu jest to efektem tego, że nie chodziliśmy na wykłady, które były wyjątkowo nudne (ankiety przeprowadzane wśród klienów banku).

Zwykle umawialiśmy się, które grupy chodzą na dane wykłady, żeby robić frekwencję, ale tutaj żadna nie chciała

odgdog #1984007 23/01/2008 04:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem. Nauki zero, a wyniki zadowalające. Dzisiaj 5 z Systemów pedagogicznych. Jest jeden egzamin w sesji na który dość dokładnie się uczę. Jest to pedagogika specjalna - chcę się kształcić później w tej dziedzinie więc jakaś wiedza by się przydała. Sporo pojęć ale dam radę smile Dzisiaj już 2 Bullity wychyliłem jeszcze mam 2 smile

Jak narazie:
Systemy ped. (ćw.) 4
Ped. specjalna (ćw.) 4
KNS 4,5
Systemy ped. (ex) 5
J. niemiecki 5

Jeszcze czekam na wyniki z metodyki badań pedagogicznych.

A przede mną Psychologia ogólna, ped. specjalna i patologie społeczne ( naprawdę fajny przedmiot, szczególnie 3 ostatnie wykłady na których byłem smile alkoholizm, narkomania i prostytucja)

Życze powodzenia, wracam do pojęć smile

papa

th0mas #1984070 23/01/2008 04:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Ja jutro pisze zerówke z kreski,to mój pierwszy egzamin na studiach laugh ciekawe jak to bedzie. Z tego co wiem ma trwać 4h ... :|

Kaktus_lbn #1984114 23/01/2008 04:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Kaktus_lbn
Ja jutro pisze zerówke z kreski,to mój pierwszy egzamin na studiach laugh ciekawe jak to bedzie. Z tego co wiem ma trwać 4h ... :|


4h z kreski blush u mnie dzis bylo kolokwium.. ale ja już mam zbója więc nie musiałem na to iść smile ...ale strasznie mnie ciekawi co takiego macie na tej kresce, że aż tyle czasu smile

Kaktus_lbn #1984128 23/01/2008 04:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dzisiaj udany dzień grin ogólnie sytuacja w indeksie na chwile obecną wygląda tak:

j. angielski 5.0
j. niemiecki (rozsz. chociaż śmieszy mnie ta nazwa laugh ) 5.0
podst. turystyki (ćw) 5.0 hura tutaj mały % ludzi ma 5 tongue
topografia (ćw) 4.5
topografia 5.0 (do wykonania była niezwykle żmudna pr. zaliczeniowa smirk ale ma się głowę na karku i wybrało 2 laski do swojej grupy tongue )

w czw. zerówka z podst. turystyki, a 4.02 srogo się zapowiada, egz. z ekonomii. Strasznie dużo osób uwala na tym co roku, ale ja jestem dobrej myśli.

Ogólnie to I semestr zanosi się na izi tongue

Stalion #1984194 23/01/2008 05:03
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Stalion
Jutro 2 kolokwia... puke
Jak dam rade to bedzie super... Ale....


Nie bylo zle tongue Jest ok grin

@Korver
A po tych Twoich ocenach to ja widze ze stypendium bedzie wink

Stalion #1984264 23/01/2008 05:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
u mnie jest z tym lipa, bo stypendium od średniej 4.2 i to tylko z przedmiotów, z których są egzaminy.

A poza tym to mój I semestr, więc totalnie nie wiedziałem z czego mam być przygotowany, gdzie olać, więc wyszło, że na wszystko byłem tongue

_Korver_ #1984341 23/01/2008 05:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a ja już wszystkie ćwiczenia zaliczone mam grin 1 egzam na 5 grin

zostało ich bodaj 6? puke

Llama #1984641 23/01/2008 06:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
a ja walcze o zaliczenie z mysli politycznej, ale ciezko bedzie laugh jutro zaliczenie z ekonomii, potem wyniki z polityki, zaliczenie zalosnego poziomu informatyki i jak zbiore zaliczenia to juz "tylko" 5 egzaminow mnie czeka laugh w tym znany zapewne niektorym prof dr hab J. Sobczak... do tego zbieranie jakichs pierdol na zaliczenie z dziennikarstwa...

@korver Ty na turystyce jestes? Masz cos w tym semestrze z Ratajczakiem?

gomes #1984653 23/01/2008 06:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
tak na turystyce. Ratajczak? Szczerze to nic mi nie mówi, ale i tak być może wink

Na chwilę obecną jestem słaby zorientowany w nazwiskach.

_Korver_ #1984670 23/01/2008 06:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
hehe taki poczciwy chlop co wyglada jak Marek Belka i na kazdym wykladzie z geografii politycznej 70% czasu to dygresje z jego zycia i opowiesci o USA. Do tego na wyklady chodzi regularnie po 30 osob z 200 laugh ale on to rozumie bo czesto zamykaja przejazd jak sie jedzie na Morasko i pewnie sie spoznia laugh podobno zawsze daje ten sam test na egzaminie wiec jak cos to mam smile

gomes #1984825 23/01/2008 07:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
W tym semestrze polecialem w ciu-la tak konkretnie i zapowiadają sie kredki.

W czwartek zerówka z historii polski 20 wieku... mam 350 pytan.. powinno byc izi.. bo fajne meczyki na AO, wiec siep poucze. Bedzie to moja pierwsze zerówka w życiu.

Z psychologii i wspolczesnych teorii politycznych...juz samo zaliczenie cwiczen bedzie sukcesem. Egzaminy to dla tym ambitniejszych.

Angielski, informatyka i inna tego typu badziewia standardowo odkladane w czasie... szkoda sobie tym zaprzatac glowe.

Na 14 potrzebnych wpisów = 11 cw + 3 egzaminy mam narazie 2. grin

th0mas #1984833 23/01/2008 07:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Originally Posted by th0mas
Jest jeden egzamin w sesji na który dość dokładnie się uczę. Jest to pedagogika specjalna - chcę się kształcić później w tej dziedzinie więc jakaś wiedza by się przydała. Sporo pojęć ale dam radę smile Dzisiaj już 2 Bullity wychyliłem jeszcze mam 2 smile
a coś dokładniej chodzi Ci już po głowie, czy na razie tak ogólnie?
pytam, bo sam się tym zajmuje.

PS Patologie świetny przedmiot. na ćwiczeniach każdy dostawał temat i miał go prezentować przed grupą przez 45 minut stosując oczywiście szeroko rozumiane metody aktywizujące. ja robiłem o dewiacjach seksualnych wink


Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1