|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
nie podejde do zerówki bo nie dostałem wpisu  jutro koło z ekonomii  pojutrze z historii stosunków  w piatek matma z tą kanalią co nie rozumie, że są ważniejsze rzeczy niż wstawanie o 8 na matme =/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
egzamin z bankowości pisało 120 osób - zaliczyła jedna  niestety nie ja Takie statystyki, to ze względu na poziom egzaminu, czy studentów ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
a ja zupełnie nie mogę sie zebrać do nauki  U mnie podobnie. 4 projekty do soboty i do nauki na 3 egz A chęci brak .. pojutrze z historii stosunków  Z tym to nie powinno byc problemów  5.0 Kamel powinno być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
egzamin z bankowości pisało 120 osób - zaliczyła jedna  niestety nie ja Takie statystyki, to ze względu na poziom egzaminu, czy studentów ?  Ja do orłów nie należę, ale ... Pisaliśmy to wczoraj. Łącznie każdemu zajęło to około 4-5 stron A4. Ciężko byłoby to sprawdzić w jeden wieczór. Powiedział, że nie może pokazać prac, bo wrzucił je już do niszczarki  Jedynie podkreślił, że na każdej pracy było "lanie wody", a jemu nie o to chodziło. Jednak tajemnicą poliszynela jest to, że takie statystyki są spowodowane tym, że nie chodziliśmy na wykłady, co go mocno denerwowało Ale jak można iść na wykład w czwartek 17-20 mając wolny piątek. Raz było tylko 7 osób 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
Jestem po pierwszym egzaminie ogolnie powinno byc dobrze ale.. na mojej uczelnie niczego nie zmona byc pewnym poprawialem dzis jeszcze 2 kola z innych przedmiotow a jutro kolo z ekonomi a w poniedzialek o 7:30 rano egzamin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
dzis tussipect + kawa + australian open + obserwacja Nikkei 225 i Shanghai Composite no i podobno bede sie uczyl na jutrzejszy egzamin hehe, ciekawe co z tego bedzie. dobrze ze mam troche tych tussipectow, bo cos czuje ze bede rano wygladal jak trup, przydadza sie przed egzaminem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
egzamin z bankowości pisało 120 osób - zaliczyła jedna  niestety nie ja Takie statystyki, to ze względu na poziom egzaminu, czy studentów ?  Ja do orłów nie należę, ale ... Pisaliśmy to wczoraj. Łącznie każdemu zajęło to około 4-5 stron A4. Ciężko byłoby to sprawdzić w jeden wieczór. Powiedział, że nie może pokazać prac, bo wrzucił je już do niszczarki  Jedynie podkreślił, że na każdej pracy było "lanie wody", a jemu nie o to chodziło. Jednak tajemnicą poliszynela jest to, że takie statystyki są spowodowane tym, że nie chodziliśmy na wykłady, co go mocno denerwowało Ale jak można iść na wykład w czwartek 17-20 mając wolny piątek. Raz było tylko 7 osób  Chcecie iść z nim "na noże" i trochę z nim powalczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Nie chodzi o żadną walkę. Po prostu jest to efektem tego, że nie chodziliśmy na wykłady, które były wyjątkowo nudne (ankiety przeprowadzane wśród klienów banku).
Zwykle umawialiśmy się, które grupy chodzą na dane wykłady, żeby robić frekwencję, ale tutaj żadna nie chciała
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem. Nauki zero, a wyniki zadowalające. Dzisiaj 5 z Systemów pedagogicznych. Jest jeden egzamin w sesji na który dość dokładnie się uczę. Jest to pedagogika specjalna - chcę się kształcić później w tej dziedzinie więc jakaś wiedza by się przydała. Sporo pojęć ale dam radę  Dzisiaj już 2 Bullity wychyliłem jeszcze mam 2 Jak narazie: Systemy ped. (ćw.) 4 Ped. specjalna (ćw.) 4 KNS 4,5 Systemy ped. (ex) 5 J. niemiecki 5 Jeszcze czekam na wyniki z metodyki badań pedagogicznych. A przede mną Psychologia ogólna, ped. specjalna i patologie społeczne ( naprawdę fajny przedmiot, szczególnie 3 ostatnie wykłady na których byłem  alkoholizm, narkomania i prostytucja) Życze powodzenia, wracam do pojęć  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Ja jutro pisze zerówke z kreski,to mój pierwszy egzamin na studiach  ciekawe jak to bedzie. Z tego co wiem ma trwać 4h ... :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Ja jutro pisze zerówke z kreski,to mój pierwszy egzamin na studiach  ciekawe jak to bedzie. Z tego co wiem ma trwać 4h ... :| 4h z kreski  u mnie dzis bylo kolokwium.. ale ja już mam zbója więc nie musiałem na to iść  ...ale strasznie mnie ciekawi co takiego macie na tej kresce, że aż tyle czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzisiaj udany dzień  ogólnie sytuacja w indeksie na chwile obecną wygląda tak: j. angielski 5.0 j. niemiecki (rozsz. chociaż śmieszy mnie ta nazwa  ) 5.0 podst. turystyki (ćw) 5.0  tutaj mały % ludzi ma 5  topografia (ćw) 4.5 topografia 5.0 (do wykonania była niezwykle żmudna pr. zaliczeniowa  ale ma się głowę na karku i wybrało 2 laski do swojej grupy  ) w czw. zerówka z podst. turystyki, a 4.02 srogo się zapowiada, egz. z ekonomii. Strasznie dużo osób uwala na tym co roku, ale ja jestem dobrej myśli. Ogólnie to I semestr zanosi się na izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Jutro 2 kolokwia...  Jak dam rade to bedzie super... Ale.... Nie bylo zle  Jest ok  @Korver A po tych Twoich ocenach to ja widze ze stypendium bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
u mnie jest z tym lipa, bo stypendium od średniej 4.2 i to tylko z przedmiotów, z których są egzaminy. A poza tym to mój I semestr, więc totalnie nie wiedziałem z czego mam być przygotowany, gdzie olać, więc wyszło, że na wszystko byłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a ja już wszystkie ćwiczenia zaliczone mam  1 egzam na 5  zostało ich bodaj 6? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
a ja walcze o zaliczenie z mysli politycznej, ale ciezko bedzie  jutro zaliczenie z ekonomii, potem wyniki z polityki, zaliczenie zalosnego poziomu informatyki i jak zbiore zaliczenia to juz "tylko" 5 egzaminow mnie czeka  w tym znany zapewne niektorym prof dr hab J. Sobczak... do tego zbieranie jakichs pierdol na zaliczenie z dziennikarstwa... @korver Ty na turystyce jestes? Masz cos w tym semestrze z Ratajczakiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak na turystyce. Ratajczak? Szczerze to nic mi nie mówi, ale i tak być może  Na chwilę obecną jestem słaby zorientowany w nazwiskach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
hehe taki poczciwy chlop co wyglada jak Marek Belka i na kazdym wykladzie z geografii politycznej 70% czasu to dygresje z jego zycia i opowiesci o USA. Do tego na wyklady chodzi regularnie po 30 osob z 200  ale on to rozumie bo czesto zamykaja przejazd jak sie jedzie na Morasko i pewnie sie spoznia  podobno zawsze daje ten sam test na egzaminie wiec jak cos to mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
W tym semestrze polecialem w ciu-la tak konkretnie i zapowiadają sie kredki. W czwartek zerówka z historii polski 20 wieku... mam 350 pytan.. powinno byc izi.. bo fajne meczyki na AO, wiec siep poucze. Bedzie to moja pierwsze zerówka w życiu. Z psychologii i wspolczesnych teorii politycznych...juz samo zaliczenie cwiczen bedzie sukcesem. Egzaminy to dla tym ambitniejszych. Angielski, informatyka i inna tego typu badziewia standardowo odkladane w czasie... szkoda sobie tym zaprzatac glowe. Na 14 potrzebnych wpisów = 11 cw + 3 egzaminy mam narazie 2. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
Jest jeden egzamin w sesji na który dość dokładnie się uczę. Jest to pedagogika specjalna - chcę się kształcić później w tej dziedzinie więc jakaś wiedza by się przydała. Sporo pojęć ale dam radę  Dzisiaj już 2 Bullity wychyliłem jeszcze mam 2  a coś dokładniej chodzi Ci już po głowie, czy na razie tak ogólnie? pytam, bo sam się tym zajmuje. PS Patologie świetny przedmiot. na ćwiczeniach każdy dostawał temat i miał go prezentować przed grupą przez 45 minut stosując oczywiście szeroko rozumiane metody aktywizujące. ja robiłem o dewiacjach seksualnych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|