Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Homraj #1984846 23/01/2008 07:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ja dopiero na drugim roku jestem, ale chciałbym pójść właśnie w kierunku tej specjalizacji. No nad tym jeszcze pomyślę.

Fuck Bullity się skończyły smirk

laugh

Bonus: Unibet
Zabielany #1984848 23/01/2008 07:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
to ja dzisiaj wywalczylem pierwszy wpis nie liczac w-f!!! boks
Jutro walcze o kolejne dwa! Teraz pospalem 2,5h ,redbull i jazdaaaaaa do 3 powinno byc ogarniete! Vamos!!! :Boks:

MagiK #1984937 23/01/2008 08:09
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos? laugh

Adammm #1985001 23/01/2008 08:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ludzie, ale Wy sie niszczycie tymi preparatami, shocked

Adammm #1985030 23/01/2008 08:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Adammm
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos? laugh

życzę miłej nocy na desce laugh

Adammm #1985031 23/01/2008 08:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Adammm
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos? laugh

na 9-tego? shocked

polskignom #1985034 23/01/2008 08:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Adam na 9 i prochy kupiles? dasz rade normalnie, dawaj wink

Adammm #1985057 23/01/2008 09:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Adammm
zakupilem tussipect i na 9tego zaczynam nauke z historii prawa polskiego. profesor Łaszewski z UMK, Vader - powiesz cos? laugh
Do jest izi do pyknięcia w tydzień. Nie trzeba faszerować się jakąś chemią. Poświęć 6-8 godzin dziennie i zdasz bez tussipectów i innych farmaceutyków.

Szewa #1985060 23/01/2008 09:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
To*

gomes #1985122 23/01/2008 09:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gomes
hehe taki poczciwy chlop co wyglada jak Marek Belka i na kazdym wykladzie z geografii politycznej 70% czasu to dygresje z jego zycia i opowiesci o USA. Do tego na wyklady chodzi regularnie po 30 osob z 200 laugh ale on to rozumie bo czesto zamykaja przejazd jak sie jedzie na Morasko i pewnie sie spoznia laugh podobno zawsze daje ten sam test na egzaminie wiec jak cos to mam smile

to mnie czeka w II bądź III semestrze, więc wtedy będę mógł zabrać głos wink

_Korver_ #1985159 23/01/2008 09:34
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Filozofia zaliczona piwo

jutro walka o zaliczenie z historii smile będzie wojna laugh

Fortunado #1985342 23/01/2008 10:21
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
czy wszyscy studiujacy jakies kierunki mniej-wiecej humanistyczne maja problemy z zaliczeniem matmy?

dla mnie to jest po prostu masakra. jutro mam wyniki kola, ale wiem, ze nie zaliczylam, wiec ide sie tylko dowiedziec, kiedy poprawa.

poza tym w tym tyg dwa kola, w tym jedno banalne z teorii z informatyki (przed chwila skonczylam ogarniac, co tam jest) i co najsmieszniejsze - 4 dzialy:
- w pierwszym co to klawiatura i temu podobne pierdoly
- w drugim co to excel i acess
- w trzecim systemy sieciowe
- w czwartym masakra laugh jakies dziwne programy do zarzadzania - wlasciwie nie wiedomo o co chodzi - notatki z gory i lanie wody laugh no wiec lajt lajt

matma martwi.

zludna #1985489 23/01/2008 10:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Co takiego strasznego macie na matmie?

micha$ #1985612 23/01/2008 12:39
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Dzisiaj dwa kolokwia słodkie laugh Czujniki grubowarstwowe o 7:30 rano oraz Sieci neuronowe chwile pozniej... Nawet nie warto isc spac :>

micha$ #1985717 23/01/2008 15:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by micha$
Co takiego strasznego macie na matmie?

ja mam macierze obecnie tongue

- rozwiazawyanie układów równań
- działania na macierzach
- jakies własności
- wzory kramera i innych tongue

Wydaje się proste, ale na kole pewnie takie przykłady, że się nie pozbieram tongue




Kameleon #1985818 23/01/2008 17:52
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
ja na dzisiaj :
2 poprawki i 2 kolokwia
ale dam radę smile boks

Kameleon #1985820 23/01/2008 17:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by micha$
Co takiego strasznego macie na matmie?

ja mam macierze obecnie tongue

- rozwiazawyanie układów równań
- działania na macierzach
- jakies własności
- wzory kramera i innych tongue

Wydaje się proste, ale na kole pewnie takie przykłady, że się nie pozbieram tongue

łeee, jedyne, co Ci moze nabruzdzic to liczby zespolone w tych macierzach wink

polskignom #1985853 23/01/2008 18:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Leon. poczekaj na analizę matematyczną laugh fju fju, będziesz fruwać laugh

Llama #1985897 23/01/2008 19:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
A ja mam ostatnią sesję w zyciu i już mi się tak nie chce, że trudno to wyrazić. Zostały dwa egzaminy, w tym jeden dzis o 15 i jak narazie to tylko ściągi drukuję laugh.
5 lat to jednak trochę za dużo, chociaż pewnie niedługo zacznie mi tego brakować.

Powodzenia wszystkim! piwo

ozzy123 #1986051 23/01/2008 20:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Jutro Egzam z zadan za maty smile
Piątek Egzam z teorii z maty smile

Narazie jeszcze nic a nic nie umiem ale bedziemy walczyc boks

Pozdro dla wszystkich sesjowiczów piwo

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1